Futbol » 07.05.2024 » Hepsi
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Playofflar
22:00PSG - Dortmund 0:1TÜRKİYE: Türkiye Kupası
20:30Beşiktaş - Ankaragücü 1:0ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30Osnabruck - Schalke 0:4ALMANYA: Regionalliga Batı
20:00Wuppertaler - Düsseldorf II 1:0ALMANYA: Oberliga Bremen
20:00Bremen II - Oberneuland 14:0ARJANTİN: Primera Nacional
21:05Talleres (R.E) - Racing Cordoba 0:0ARJANTİN: Torneo Federal
02:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig 1:1ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros 0:1ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 1:121:00Belgrano 2 - Racing Club 2 2:1
21:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 0:1
21:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 2:1
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
02:00Caiquetio - CDRA 4:104:00Sport Boys - Caravel 0:1
ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Çin U17 K - Avustralya U17 K 3:014:00Japonya U17 K - Tayland U17 K 4:0
AVUSTRALYA: NSW League One
13:00Nepean - Hakoah Sydney 0:4AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00Weiz - Weindorf St. Anna 2:2AVUSTURYA: Steiermark
20:00Hartberg (Am) - Lebring 2:020:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
20:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming 5:2
20:00SV Frauental - Koflach 1:2
20:00SV Union Gnas - Furstenfeld 0:3
20:00SV Wildon - Heiligenkreuz 2:1
20:00UFC Fehring - Kalsdorf 1:1
20:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch 0:2
BAE: BAE Pro Ligi
19:45Al-Wahda - Al Nasr 1:0BANGLADEŞ: Federation Cup - Playofflar
12:00Mohammedan - Bangladesh Police 2:1BREZİLYA: Serie A
02:00ErtelendiJuventude - Atletico GO -:-BREZİLYA: Serie B
01:00Ceara - CRB 2:202:00Ponte Preta - Amazonas 3:0
03:00Santos - Guarani 4:1
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00Londrina - CSA 2:202:00Sao Bernardo - Ferroviario 5:0
BREZİLYA: Serie D
02:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI 1:121:30Audax RJ - Democrata SL 0:1
BREZİLYA: Gaucho 2
01:30ErtelendiVeranopolis - Passo Fundo -:-BREZİLYA: Goiano 2
01:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BREZİLYA: Matogrossense 2
02:00Operario FC - Atletico MT 1:0BREZİLYA: Baiano U20
21:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 4:0BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 0:3BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 1:0BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
01:00Cruzeiro K - Palmeiras K 1:203:00America Mineiro K - Flamengo K 1:2
21:00Fluminense K - Avai Kindermann K 1:0
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00Botafogo PB K - Uniao RN K 0:1ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45ErtelendiEmat - Agri - Tchad -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
18:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 0:1DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
18:00Peru U20 - Kosta Rika U20 3:2DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
11:00Türkiye U16 K - Azerbaijan U16 K 4:012:00Hırvatistan U16 K - Macaristan U16 K 2:1
14:00Beyaz Rusya U16 K - Kazakistan U16 K 5:0
18:00Israel U16 K - Yunanistan U16 K 3:4
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Tecnico U. - Imbabura 1:1EKVADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:1ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00West Armenia - Urartu 1:018:00Ararat-Armenia - BKMA 4:1
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
22:00Berkane - Moghreb Tetouan 3:2FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
20:05PPJ - JaPS 2 2:0GİNE: Ligue 1
19:00Hafia - Milo FC 2:3GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Cape Town City - Swallows 2:020:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2:2
20:30Royal AM - Cape Town Spurs 0:1
20:30Supersport - Sekhukhune 1:1
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
19:00Achnas - AEL Limassol 2:019:00Karmiotissa - Nea Salamis 1:3
19:00Othellos Athienou - Doxa 3:0
HONG KONG: Premier League
14:45Tai Po - Hong Kong FC 3:0İNGİLTERE: League One - Playofflar
22:00Bolton - Barnsley 2:3İNGİLTERE: League Two - Playofflar
21:30Crawley - Milton Keynes 3:0İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Charlton U21 4:215:00QPR U21 - Barnsley U21 0:2
15:30Peterborough U21 - Coventry U21 1:0
21:00Colchester U21 - Watford U21 2:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00Southampton U18 - Chelsea U18 1:214:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 1:4
19:30Sunderland U18 - Blackburn U18 1:2
20:00Middlesbrough U18 - Newcastle Utd U18 3:4
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
21:45Airdrieonians - Partick Thistle 2:2İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
21:45Alloa - Hamilton 2:221:45Montrose - Inverness 0:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
21:45Dumbarton - Stirling 2:121:45Spartans - Peterhead 2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
21:30Muleno - Pulpileno 0:1İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
19:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:219:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram 3:0
19:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon 2:0
19:00Nes Tziona - H. Kfar Saba 1:2
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
19:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa 3:119:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya 1:2
19:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias 2:0
19:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon 2:0
İSVEÇ: Superettan
20:00Orgryte - Helsingborg 0:1İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30Atalanta U23 - Trento 3:121:30Audace Cerignola - Giugliano 1:1
21:30Giana Erminio - Pro Vercelli 3:0
21:30Gubbio - Rimini 0:1
21:30Juventus U23 - Arezzo 2:0
21:30Legnago Salus - Lumezzane 1:0
21:30Pescara - Pontedera 2:2
21:30Taranto - Latina 0:0
22:00Picerno - Crotone 2:0
KANADA: Championship
18:00Forge - CF Montreal 1:1KATAR: Emir Cup
17:15Qatar SC - Al-Waab 2:020:00Umm-Salal - Al Bidda 3:1uz
KENYA: Premier League
12:00Nairobi City - Ulinzi Stars 1:115:00Posta Rangers - Talanta FC 1:0
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Atletico F.C. - Boca Juniors 0:400:00Inter Palmira - Huila 2:1
03:00Llaneros - Real Santander 4:0
03:30Quindio - Cucuta 1:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30US Panda - Groupe Bazano 1:216:30Simba - Blessing 0:0
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
04:00Escorpiones - Santa Ana 1:0KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:00Al Naser - Al Arabi 0:421:15Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0
LETONYA: Virsliga
17:30Grobina - BFC Daugavpils 1:318:00Tukums 2000 - Jelgava 2:1
LİBYA: Premier Lig
18:00Abu Salim - Al Madina 1:118:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata 0:0
18:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer 2:0
18:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:0
LİTVANYA: Kupası
17:00Tauras - Siauliai FA 0:417:30FK Minija - Suduva 1:2pen
17:30Riteriai - Banga 3:5uz
19:00Atmosfera - BFA Vilnius 6:0
19:00BE1 NFA - Ekranas 0:1
19:00Garliava - Kauno Zalgiris 0:5
19:00Nemunas - Sveikata 3:1
MALTA: FA Trophy
20:00Floriana - Gzira 3:2penMISIR: Premier Lig
19:00Al Ahly - Al Ittihad 4:1MISIR: Division 2 A - Terfi Grupları
16:30Al-Sekka - Petrojet 1:2MYANMAR: MNL League Cup
12:30Chinland - Mahar United 1:012:30University - Shwe Pyi Thar 6:1
NİJER: Super Ligue
18:15Akokana - Olympic Niamey 0:118:15Jangorzo - Sahel 0:1
18:15Urana - Liberte 0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
16:00ErtelendiDin. Samarkand - Olympic -:-16:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad 4:3
17:00OKMK - Nasaf Qarshi 3:4
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:202:30Encarnacion FC - Guairena 2:1
PERU: Liga 2
23:30Llacuabamba - Juan Pablo II 1:021:00Santos - Comerciantes 0:1
23:30ADA Jaen - San Marcos 0:2
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
19:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia 3:0ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Tarlungeni 4:018:00Targu Secuiesc - Odorheiu 1:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
18:00Campulung - Kids Tampa Brasov 3:218:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov 2:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00Cetatea - Viitorul Daesti 0:218:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti 1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 2:118:00Jiul Petrosani - Turceni 0:1
18:00Lupac - U Craiova 1948 2 2:5
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
18:00CSO Filiasi - Viitorul Simian 2:018:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva 3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 2:018:00Teuz Cermei - Ineu 4:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00Bihor - Phoenix Buzias 1:118:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 3:1ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
18:00Satu Mare - Baia Mare 0:118:00Victoria Carei - Baile Felix 2:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00CSM Satu Mare - Santandrei 2:018:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei 6:1
SEYŞELLER: Premier League
14:00La Passe - Anse Reunion 0:5SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
15:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar 0:119:00Radnik - Javor 0:1
19:00Sp. Subotica - Radnicki Nis 3:1
20:00Vozdovac - Zeleznicar Pancevo 2:3
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
18:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. 2:418:00Indjija - Smederevo 3:1
18:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica 2:0
20:00Macva - OFK Beograd 2:0
SİERRA LEONE: Premier League
19:30Old Edwardians - Ports Authority 0:0SOMALİ: National league
15:30Gaadiidka - Horseed 0:2SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:55Hajer - Al Kholood 1:119:20Al Najma - Al Safa 1:1
19:20Jeddah - Al-Faysaly 1:0
ŞİLİ: Primer B
01:00La Serena - Arica 2:1TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00FC Asgabat - Sagadam 1:0UGANDA: Premier League
16:00Gadaffi - Maroons 3:116:00Mbarara City - URA SC 0:0
19:00Kampala City - UPDF 1:0
UMMAN: Professional League
17:00Al Nasr - Al-Wahda 1:019:20Bahla - Al Seeb 0:1
VİETNAM: National League Women
12:00Ha Noi 2 K - Ha Noi K 0:512:00TKS Viet Nam K - Phong Phu Ha Nam K 1:0
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.