YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

reklam

AFRİKA: Afrika Uluslar Şampiyonası

22:00Ekvator Ginesi - Nijerya 1:3
22:00Rwanda - Libya 0:1

ALMANYA: 2. Bundesliga

20:30Bochum - Duisburg 0:2
22:30Ingolstadt - Sandhausen 0:0
22:30Kiel - Union Berlin 2:2
22:30Nurnberg - Regensburg 2:2

ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Elemeler

12:00Brisbane Roar (Aus) - Ceres (Phl) 2:3
15:00Chiangrai (Tha) - Bali United (Ina) 2:1uz
15:00Eastern AA (Hkg) - Thanh Hoa (Vie) 2:4
15:30Muangthong (Tha) - Johor DT (Mys) 5:2

ASYA: AFC Kupası - Elemeler-Playyoff

12:00Dordoi Bishkek (Kgz) - Ahal (Tkm) 1:3
12:00Saif Sporting Club (Ban) - TC Sports Club (Mdv) 0:1
15:00Transport United (Bhu) - Bengaluru (Ind) 0:0

ASYA: AFC Championship U23 - Playofflar

11:00Katar U23 - Vietnam U23 2:3pen
14:30Özbekistan U23 - Güney Kore U23 4:1uz
reklam

BELÇİKA: Jupiler Ligi

22:30Mouscron - Kortrijk 0:3
22:30St. Truiden - KV Mechelen 2:0
22:30Waregem - St. Liege 2:1

BOTSWANA: Premier League

20:00Township Rollers - Tafic FC 1:1

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Guanabara Kupası

21:30Madureira - Boavista 0:1

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Düşme Grubu

01:00Goytacaz - Bonsucesso 2:2

BREZİLYA: Campeonato Paulista

01:00Santos - Bragantino 0:1

BREZİLYA: Copa Sao Paulo de juniores - Playofflar

20:00Internacional U20 - Sao Paulo U20 1:2pen

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

11:00Trnava (Svk) - Zorya (Ukr) 2:1
12:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Kolomna (Rus) 4:2
13:00Leverkusen (Ger) - Oberhausen (Ger) 3:1
13:00Mlada Boleslav (Cze) - Varnsdorf (Cze) 0:1
13:00Ruch (Pol) - Pniowek (Pol) 2:2
13:00Senica (Svk) - Sered (Svk) 3:1
14:00AFC Hermannstadt (Rou) - Poli Timisoara (Rou) 3:0
14:00Vihren (Bul) - Septemvri Sofia (Bul) 1:1
15:00Podbrezova (Svk) - Poprad (Svk) 1:1
15:30Altach (Aut) - Pogon Szczecin (Pol) 0:1
15:30Tirana (Alb) - Cherno More (Bul) 0:0
16:00Arsenal Tula (Rus) - TB Berlin (Ger) 2:2
16:00GOSK Gabela (Bih) - Igman K. (Bih) 1:0
16:00Hobro (Den) - Skive (Den) 2:1
16:30Vysehrad (Cze) - Teplice (Cze) 1:3
17:00Din. Moskova (Rus) - Stumbras (Ltu) 0:0
17:00Krsko (Slo) - Ruzomberok (Svk) 0:1
17:00Ried (Aut) - Union Gurten (Aut) 7:0
17:00Thun (Sui) - Wil (Sui) 1:1
17:00Vardar (Mac) - Beroe (Bul) 1:0
17:15Luzern (Sui) - Chiasso (Sui) 1:1
17:45Allerheiligen (Aut) - Gleisdorf (Aut) 3:2
18:00Lech (Pol) - Etar (Bul) 4:3
18:00Lok. Moscow (Rus) - Tianjin Quanjian (Chn) 1:1
18:30Puskas Academy (Hun) - Osijek (Cro) 1:1
18:30Sturm Graz (Aut) - Dyn. Kiev (Ukr) 2:0
18:30Wisla (Pol) - Videoton (Hun) 1:0
19:30Bielsko-Biala (Pol) - Namestovo (Svk) 4:1
20:00Hacken (Swe) - Utsiktens (Swe) 5:0
20:00Mannsdorf (Aut) - Sieghartskirchen (Aut) 7:0
20:00Ostbahn (Aut) - Ebreichsdorf (Aut) 0:6
20:00Stammersdorf (Aut) - Parndorf (Aut) 3:6
20:00SV Hitzendorf (Aut) - Koflach (Aut) 3:2
20:30Eilenburg (Ger) - Auerbach (Ger) 1:2
20:30Heven (Ger) - Wattenscheid (Ger) 1:7
20:30SC Bruck (Aut) - Neustadt (Aut) 0:3
21:00Donau Linz (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 0:2
21:00Örebro (Swe) - Karlslunds (Swe) 4:1
22:45Drogheda (Irl) - Bohemians (Irl) 2:1
22:45Dundalk (Irl) - Cabinteely (Irl) 4:2
23:00Metropolitanos (Ven) - Atletico Pantoja (Dom) 2:2

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

14:35Çin K - Kolombiya K 2:0
15:00Hollanda K - İngiltere K 1:4
20:00Norveç K - İzlanda K 2:1

ENDONESYA: President Cup

11:30PS TNI - Madura United 1:3
15:30Perseru Serui - Persebaya 0:2

FRANSA: Lig 2

21:00GFC Ajaccio - Nimes 2:0

FRANSA: Coupe de France

20:30Bourg Peronnas - Toulouse 2:0
20:30Canet Roussillon - Caen 1:2pen
20:30Chateauroux - Chambly 1:2pen
20:30Colomiers - Sochaux 1:2
20:30Granville - Concarneau 3:2uz
20:30Nantes - Auxerre 3:4
20:30Stade Briochin - Lens 0:1
23:00Epinal - Marsilya 0:2

GALLER: Cymru Alliance

22:45Ruthin - Queens Park 5:0

GAMBİYA: GFA League

19:00Brikama U. - Tallinding United -:-
19:00Hawks - Real Banjul -:-
21:00Armed Forces - Banjul Utd -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

20:30Supersport - Polokwane 1:1

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Elemeler

01:15Wanderers (Uru) - Olimpia Asuncion (Par) 0:0
02:00Macara (Ecu) - Dep. Tachira (Ven) 1:1
04:15Oriente Petrolero (Bol) - U. de Deportes (Per) 2:0

GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20

01:00Şili U20 K - Uruguay U20 K 4:0
03:15Bolivya U20 K - Brezilya U20 K 0:5

HOLLANDA: Reserve League

20:30Jong Cambuur - Jong Nac Breda 1:1

IRAK: Süper Lig

14:30Alsinaat Alkahrabaiya - Karbala 0:0

İNGİLTERE: Premier League

23:00Swansea - Liverpool 1:0

İNGİLTERE: League One

22:45Rotherham - Bradford 2:0
22:45Scunthorpe - Doncaster 1:1
22:45ErtelendiShrewsbury - Charlton -:-

İNGİLTERE: League Two

22:45Newport - Morecambe 1:1
22:45Notts County - Crawley Town 1:2

İNGİLTERE: Vanarama National League

22:45Chester - Hartlepool 1:1
22:45Fylde - Maidstone 3:0
22:45Gateshead - Woking 1:1

İNGİLTERE: Vanarama National League North

22:45Blyth Spartans - Alfreton 0:1
22:45Harrogate - Stockport 4:1
22:45Kidderminster - United of Manchester 4:0
22:45Leamington - Gainsborough 3:0

İNGİLTERE: Vanarama National League South

22:45Hemel Hempstead - Chelmsford 3:1
22:45ErtelendiPoole Town - Chippenham Town -:-

İNGİLTERE: Güney Premier Ligi

22:45ErtelendiBiggleswade Town - Hereford -:-
22:45Dunstable Town - Weymouth 2:1
22:45Gosport - Chesham 1:5
22:45Royston - St. Neots 2:1

İNGİLTERE: Kuzey Premier Ligi

22:45Ashton Utd - Stourbridge 1:0
22:45Barwell - Grantham Town 1:1
22:45Coalville - Stafford 0:0
22:45Farsley - Matlock 1:2
22:45ErtelendiHednesford - Buxton -:-
22:45Lancaster - Nantwich 1:2
22:45Marine - Shaw Lane 1:2

İNGİLTERE: Bostik League

22:30Burgess Hill - Harlow Town 2:0
22:45ErtelendiDorking - Billericay -:-
22:45Dulwich Hamlet - Wingate & Finchley 1:2
22:45ErtelendiLowestoft - Hendon -:-
22:45Margate - Thurrock 2:0
22:45Metropolitan Police - Tonbridge 2:0

İNGİLTERE: Professional Development League

16:00Sheffield Wed U23 - Bolton U23 1:2
22:00ErtelendiNottingham U23 - Crewe U23 -:-

İNGİLTERE: Carabao Cup

22:45Bristol City - Manchester City 2:3

İNGİLTERE: Premier League Cup

22:00Everton U23 - Portsmouth U23 3:0

İNGİLTERE: Premier League International Cup

22:00Arsenal U23 - Bayern II 5:2
22:00Sunderland U23 - Leicester U23 2:0

İNGİLTERE: Checkatrade Trophy - Playofflar

22:00Shrewsbury - Oldham 2:1
22:30Chelsea U23 - Oxford Utd 3:0
22:45Lincoln City - Peterborough 4:2

İSKOÇYA: Premiership

22:45Partick - Celtic 1:2

İSKOÇYA: FA Kupası

22:45Livingston - Falkirk 0:1
22:45Peterhead - Dumbarton 2:3

İSPANYA: LaLiga

23:00Eibar - Malaga 1:1

İSPANYA: Copa del Rey

23:30Sevilla - Atl. Madrid 3:1

İSRAİL: State Cup

20:05H. Akko - H. Haifa 1:2
20:05H. Kfar Saba - H. Kfar Saba 1:3
20:05H. Raanana - Nes Tziona 2:0
20:05Shmona - Hapoel Shfaram 2:1uz
22:00Hap. Ramat Gan - H. Beer Sheva 0:2

JAMAİKA: Premier League

04:35Waterhouse - UWI 1:0

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship

23:00ErtelendiDergview - Loughgall -:-
23:00Institute - PSNI 1:0

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Championship Women U20

23:00Haiti U20 K - Kanada U20 K 0:4
01:30Trinidad ve Tobago U20 K - Kosta Rika U20 K 1:2
23:00ABD U20 K - Meksika U20 K 2:1

MISIR: Premier Lig

18:00Al Nasr - Smouha 0:2

NİGER: Ligue 1

18:00Akokana - Racing FC de Boukoki 2:0
18:00Urana - SONIDEP 0:0

PORTEKİZ: Lig Kupası - Playofflar

23:45Setubal - Oliveirense 2:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan