YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

23:00Atlanta United - Toronto FC 2:2
23:00DC United - New York Red Bulls 1:2
23:00FC Dallas - Los Angeles Galaxy 5:1
23:00Houston Dynamo - Chicago Fire 3:0
23:00Montreal Impact - New England Revolution 2:3
23:00New York City - Columbus Crew 2:2
23:00Philadelphia Union - Orlando City 6:1
23:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps 2:1
23:00Real Salt Lake - Sporting Kansas City 2:1
23:00San Jose Earthquakes - Minnesota 3:2
23:00Seattle Sounders - Colorado Rapids 3:0

ABD: NASL - Sonbahar Sezonu

23:00Jacksonville A. - New York Cosmos 4:4

ABD: USL - Playofflar

23:00Swope Park - Phoenix Rising 2:1pen

ALMANYA: 2. Bundesliga

21:30Sandhausen - St. Pauli 1:1

ALMANYA: Regionalliga Batı

21:15Oberhausen - Bonner 4:0
reklam

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

20:00FC Nottingen - Karlsruher II 4:1

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

21:30Comunicaciones - San Miguel 0:0

ARJANTİN: Copa Argentina

00:00Godoy Cruz - Rosario 2:3

ARNAVUTLUK: Süper Lig

18:00Teuta - Skenderbeu 1:4

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - İlk etap

15:00Avusturya U17 - Lüksemburg U17 2:1
15:00İsveç U17 - Polonya U17 1:1
15:00San Marino U17 - Kıbrıs U17 0:5
19:00Litvanya U17 - Romanya U17 1:2

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - Bayanlar - İlk etap

17:00Kıbrıs U19 K - Kuzey İrlanda U19 K 1:2
17:00Portekiz U19 K - Norveç U19 K 0:2
18:00Avusturya U19 K - Belçika U19 K 3:0
18:00Makedonya U19 K - Hırvatistan U19 K 0:1

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - İlk etap

12:30İtalya U17 K - Malta U17 K 2:1
16:00Slovenya U17 K - Finlandiya U17 K 0:0

AVRUPA: Bayanlar Dünya Kupası - Elemeler - İkinci etap

17:00İsrail K - İspanya K 0:6

BELÇİKA: Proximus League

21:30St. Gilloise - Tubize 1:2

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

18:00Dnepr Mogilev - BATE 0:2
18:30Zhodino - FC Minsk 1:1

BOLİVYA: Futbol Pro Ligi - Clasura

00:15Real Potosi - Oriente Petrolero 1:0
00:15San Jose - The Strongest 4:0
02:30Sport Boys - Petrolero de Yacuiba 1:4

BREZİLYA: Serie A

00:00Chapecoense-SC - Fluminense 2:0
00:00Ponte Preta - Avai 1:2

BULGARİSTAN: Parva Liga

18:00Ludogorets - Etar 4:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

12:00Brno U21 - Slovacko U21 4:2
14:00Ceske Budejovice U21 - Plzen U21 1:1
14:00Jihlava U21 - Ostrava U21 4:1
14:00Mlada Boleslav U21 - Liberec U21 0:1
14:00Sparta Prag U21 - Hradec Kralove U21 1:2
15:00Jablonec U21 - Slavia Prag U21 4:2

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Randers - Aalborg 1:1

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

19:00Polonya K - Yunanistan K 3:0
22:00Fransa K - Ghana K 8:0

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

00:00Emelec - U. Catolica 2:0
00:00Guayaquil City - Clan Juvenil 0:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:00FAS - Aguila 1:1
01:00Santa Tecla - Audaz 3:2
02:00Metapan - Alianza FC 1:2

ENDONESYA: Liga 1

14:30Mitra Kukar - Pusamania Borneo 0:4

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

21:30Raja Casablanca - Agadir 2:1

FRANSA: Lig 2

21:45AC Ajaccio - GFC Ajaccio 2:0

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

23:00Coban Imperial - Suchitepequez 2:1

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

12:00ErtelendiPoti - Shukura -:-
14:00Saburtalo Tbilisi - Dila Gori 3:1
17:00Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi 4:2
19:00Din. Tbilisi - Samtredia 0:1

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Capoise - Real du Cap 1:1
23:00Eclair des Gonaives - Don Bosco 0:1
23:00Juventus - Baltimore 0:0
23:00Mirebalais - Racing des Gonaives 2:1
23:00Sud-Est - Cavaly 1:0
01:00Tempete - America des Cayes 2:2

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00FC Oss - Jong AZ 2:1

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

23:00Juticalpa - Platense 5:1
23:00Real Sociedad - Vida 2:1
01:00Olimpia - Real Espana 3:0

İNGİLTERE: Premier League 2

14:00Tottenham U23 - Arsenal U23 3:2
21:00Leicester U23 - Swansea U23 2:0
21:00Manchester Utd U23 - Liverpool U23 1:3
21:00Reading U23 - Aston Villa U23 3:2
21:00Wolves U23 - Fulham U23 1:4

İNGİLTERE: Professional Development League

15:00Crewe U23 - Nottingham U23 1:1
15:00Crystal Palace U23 - Coventry U23 3:4
16:00Huddersfield U23 - Leeds U23 3:2
21:00Bolton U23 - Sheffield Wed U23 3:1
21:00Burnley U23 - Sheffield Utd U23 1:6
21:00Cardiff U23 - Watford U23 2:0
21:00Colchester U23 - Charlton U23 1:1

İNGİLTERE: Premier League Cup

21:00Hull U23 - Exeter U23 0:2

İRLANDA: Premier Division

22:00Finn Harps - Drogheda 2:3

İSPANYA: LaLiga

21:00Real Sociedad - Espanyol 1:1
22:00La Coruna - Girona 1:2

İSPANYA: LaLiga2

21:30Leonesa - Albacete 0:0

İSRAİL: Ligat ha'Al

21:00H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 2:1

İSRAİL: Leumit League

19:00Hapoel Katamon - Ironi Nesher 3:2
19:00H. Nazareth - Beitar Shimshon 0:1
19:00Ramat Hasharon - M. Herzliya 0:1

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Hammarby - Sirius 3:3
20:00Jonkopings - Kalmar 2:0
20:00Malmo FF - AIK Stockholm 0:0

İSVEÇ: Superettan

20:00Värnamo - Syrianska 6:1

İSVEÇ: Division 1, Norra

20:00Brage - Sandvikens 0:0

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Ljungskile - Qviding 4:0

İSVİÇRE: Challenge Ligi

21:00Aarau - Winterthur 3:3

İTALYA: Serie B

21:30Brescia - Bari 2:1

İTALYA: Serie C - Group A

21:45Pontedera - Pistoiese 2:2

İTALYA: Serie C - Group B

21:30Vicenza - Triestina 1:3

İTALYA: Serie C - Group C

21:45Trapani - Catanzaro 3:3

JAMAİKA: Premier League

23:30Cavalier - Tivoli 0:1
23:30Portmore - Humble Lions 3:0
23:30Reno - UWI 0:0
02:30Montego Bay - Sandals SC 3:1
03:00Harbour View - Waterhouse 0:0

KENYA: Premier League

15:00Rangers - Zoo Kericho 1:0

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 3:2
01:15Millonarios - Once Caldas 2:0
01:30Petrolera - Tigres 0:1
03:30Aguilas - Pasto 2:1

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clasura

23:00Atletico F.C. - Barranquilla 0:0
23:30Cucuta - Leones 3:2
02:00Real Santander - Fortaleza 1:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

23:00Carmelita - Zeledon 2:1

KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership

21:45Linfield - Crusaders 2:5

LİBYA: Premier Lig

16:30Al Tahaddi - Shabaab Al Jabal 2:1

MEKSİKA: Primera División - Apertura

03:15Veracruz - Guadalajara 2:3

NİKARAGUA: Primera Division - Apertura

00:00Ocotal - Juventus Managua 1:1
00:00San Francisco - Managua FC 0:2

NORVEÇ: Eliteserien

20:00Odd - Lilleström 1:0

NORVEÇ: Junior U19

17:00Viking U19 - Aalesund U19 5:0

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

00:00Sol De America - Sportivo Trinidense 2:1
02:10Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 3:2

POLONYA: Ekstraklasa

19:00Plock - Slask 4:1

PORTEKİZ: Primeira Liga

21:00Moreirense - Braga 0:1
23:00Guimaraes - Portimonense 3:3

ROMANYA: Liga 1

20:45Botosani - Din. Bucuresti 0:0

RUSYA: Premier Ligi

19:30Lok. Moscow - Krasnodar 2:0

RUSYA: Youth League

12:00Lok. Moscow U21 - Krasnodar U21 0:1

SIRBİSTAN: Prva Liga

15:30Pivara - Bezanija 0:0

SİNGAPUR: S.League

14:30Home Utd - Tampines 0:2

SUDAN: Premier Lig

17:00Kadougli - Khartoum 2:1
17:00Triea Albiga - Merreikh El-Fasher 3:0
20:00Ahli Shendi - Madani 1:0
20:00El-Ahli Atbara - Ahli Khartoum 2:0
20:00Hilal El Obied - Al-Merreikh 1:2

ŞİLİ: Primera División

00:00Curico Unido - U. Espanola 0:1
02:30U. De Chile - Palestino 2:1

ŞİLİ: Primer B

23:00Arica - Rangers 1:0
23:00Cobreloa - Magallanes 1:2
23:00Cobresal - La Serena 2:1
00:30Coquimbo - D. Puerto Montt 1:2

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

20:00Beşiktaş - Başakşehir 1:1

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00ErtelendiPenarol - Defensor Sp. -:-

ÜRDÜN: Jordan Cup

17:00Al Ahli - Al Buqaa 2:0
19:30Al Wehdat - Al Hussein 1:0

YENİ ZELANDA: Futbol Sampiyonalari

06:35Hawke's Bay - Wellington Phoenix Res 2 0:0

YUNANİSTAN: Super Ligi

19:30AEK - Atromitos 0:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Sorumlu bahis oynayın. 18+

Dokunmatik versiyonunu kullan