YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

23:00Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 5:0
02:00Philadelphia Union - New York City 2:0
02:00Vancouver Whitecaps - New York Red Bulls 2:2
02:30Montreal Impact - Chicago Fire 2:1
03:00FC Dallas - Minnesota 2:0
03:30Sporting Kansas City - Portland Timbers 3:0
04:00Houston Dynamo - Real Salt Lake 1:2
05:00San Jose Earthquakes - Toronto FC 1:1
23:00Atlanta United - Columbus Crew 3:1

ABD: USL

02:00Pittsburgh - Charlotte Independ. 0:0
02:00Richmond Kickers - Penn 3:2
02:30Cincinnati - Charleston 3:0
02:30Louisville City - Nashville SC 0:0
03:30Rio Grande - Oklahoma City Energy 2:4
05:00Fresno - Saint Louis FC 1:0
05:00Real Monarchs - Tulsa Roughnecks 3:2
06:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 0:2
06:00Sacramento Republic - LA Galaxy 2 1:4
00:00Swope Park - Reno 3:3

ABD: NWSL Women

01:30Sky Blue K - Utah Royals K 2:2
05:30Portland Thorns K - Chicago K 2:2
17:00North Carolina Courage K - Orlando Pride K 3:0

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası

16:00Aduana Stars (Gha) - ASEC Mimosas (Ivo) 0:2
16:00AS Vita Club (Drc) - Raja Casablanca (Mar) 2:0
16:00CARA Brazzaville (Con) - WAC (Ivo) 3:1
16:00UD Songo (Moz) - El Masry (Egy) 1:1
19:00Gor Mahia (Ken) - Rayon Sport (Rwa) 1:2
19:00Young Africans (Tan) - USM Alger (Alg) 2:1
22:00Al-Hilal (Sud) - Berkane (Mar) 0:2
22:00Djoliba (Mli) - Enyimba (Nga) 0:1

ALMANYA: Regionalliga North

16:00Luneburger Hansa - Bremen II 0:1
16:30Hannover II - Oldenburg 0:0
18:00VfL Oldenburg - Havelse 1:0
reklam

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 1:1

ALMANYA: Regionalliga Batı

15:00Monchengladbach II - Dusseldorf II 1:3
15:00RW Essen - Koln II 2:0

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Todesfelde - Eichede 1:1

ALMANYA: Oberliga Hamburg

15:00Pinneberg - Niendorfer TSV 0:2
15:00TSV Buchholz 08 - Sasel 1:4

ALMANYA: Oberliga Bremen

16:00Blumenthaler - BTS Neustadt 3:2
16:00Borgfeld - Bremer 0:2
16:00Leher - OSC Bremerhaven 2:1
16:00Schwachhausen - Aumund-Vegesack 4:2
16:30SFL Bremerhaven - Oberneuland 0:1

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

15:00Braunschweig II - Uphusen 1:1
16:00Arminia Hannover - Hagen/Uthlede 0:3
16:00Heeslinger - Bersenbruck 1:1

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:00Brunninghausen - Ahlen 2:3
16:00Ennepetal - ASC 09 Dortmund 1:3
16:00Paderborn II - Gievenbeck 3:0
16:00Schermbeck - Siegen 0:1
16:00Sprockhovel - FC Gutersloh 6:0
16:00TuS Haltern - Westfalia Herne 2:1

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:00Ederbergland - Neu-Isenburg 1:4
16:00Ginsheim - Bad Vilbel 0:1
16:00Lohfelden - Waldgirmes 4:0
16:30Eddersheim - Flieden 4:0

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00Emmelshausen - Kaiserslautern II 0:6
16:00VFB Dillingen - Arminia Ludwigshafen 3:4

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

15:00Eltersdorf - Jahn Forchheim 3:2
16:00DJK Bamberg - Seligenporten 1:2
16:00Vach - Spvgg Ansbach 09 1:3

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

17:00Regensburg II - Kirchanschoring 1:1
18:00Schwabmunchen - Rain/Lech 0:3
18:00SV Turkgucu Ataspor - Holzkirchen 3:2

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Oberachern - Stuttgarter Kickers 3:1

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

16:00Germania Ratingen - Union Nettetal 2:3
16:00Jahn Hiesfeld - Baumberg 2:2
16:00Kleve - Bocholt 0:2
16:00Meerbusch - Hilden 4:1
16:00SC Velbert - Dusseldorf-West 2:1
16:00SSVg Velbert - TuRU Dusseldorf 4:0
16:00SW Essen - Homberg 0:1
16:30Duisburg - Speldorf 0:2
16:30FC Monheim - Schonnebeck 1:3

ALMANYA: DFB Pokal

16:30BFC Dynamo - FC Koln 1:9
16:30Chemie Leipzig - Regensburg 2:1
16:30Jeddeloh - Heidenheim 2:5
16:30Karlsruher - Hannover 0:6
16:30SC Weiche-08 - Bochum 1:0
16:30Steinbach Haiger - Augsburg 1:2
16:30Stendal - Bielefeld 0:5
16:30TuS RW Koblenz - Dusseldorf 0:5
16:30Viktoria Koln - RB Leipzig 1:3
19:30Hastedt - Monchengladbach 1:11
19:30Jena - Union Berlin 2:4
19:30Munich 1860 - Kiel 1:3

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

12:00Jena U19 - RB Leipzig U19 0:5
12:00Magdeburg U19 - Bremen U19 5:3
12:00Osnabruck U19 - Hertha U19 0:1
12:00St. Pauli U19 - Dresden U19 4:0
14:00Wolfsburg U19 - Hamburger SV U19 4:2
15:00Havelse U19 - Union Berlin U19 0:3

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Freiburg U19 - Frankfurt U19 2:1
12:00Hoffenheim U19 - Ingolstadt U19 0:0
12:00Kaiserslautern U19 - Mainz U19 0:4
14:00Nurnberg U19 - Karlsruher U19 0:1
14:00Stuttgarter Kickers U19 - Augsburg U19 1:3
15:00Stuttgart U19 - Heidenheim U19 1:0

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19 4:2
12:00B. Monchengladbach U19 - Schalke U19 0:0
12:00Dortmund U19 - Preussen Munster U19 5:1
12:00Duisburg U19 - Dusseldorf U19 0:2
12:00Rodinghausen U19 - Paderborn U19 2:1
12:00RW Essen U19 - Bochum U19 1:3
14:00Koln U19 - Oberhausen U19 4:0

ANGOLA: Girabola League

17:00İptal edildiDesportivo JGM - Interclube -:-

ARJANTİN: Superliga

23:45Argentinos Jrs - Godoy Cruz 0:0
02:00River Plate - Belgrano 0:0
17:00San Martin S.J. - Patronato 1:0
19:15Colon - Tigre 2:2
21:30Aldosivi - Huracan 2:1
23:45San Lorenzo - Lanus 2:2

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

23:05Atletico Atlanta - Tristan Suarez 4:0
21:30UAI Urquiza - Defensores Unidos 1:0

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

18:00El Porvenir - General Lamadrid 0:2
21:30Berazategui - Deportivo Armenio 0:0
21:30Excursionistas - San Martin Burzaco 1:2
21:30Leandro N. Alem - Midland 1:0

ARJANTİN: Copa Argentina

23:00ErtelendiRosario - Talleres Cordoba -:-
21:10Cipolletti - Almagro 0:2

ARNAVUTLUK: Süper Lig

17:45Kukesi - Laci 1:1
20:45Teuta - Flamurtari 0:0

ASYA: Asian Games Women

11:00Maldivler K - Güney Kore K 0:8
14:30Endonesya K - Tayvan K 0:4
14:30Vietnam K - Tayland K 3:2

ASYA: Asya Oyunları

12:00Japonya U23 - Vietnam U23 0:1
12:00Pakistan U23 - Nepal U23 2:1
15:00Bangladeş U23 - Katar U23 1:0
15:00Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Çin U23 1:2
15:00Doğu Timor U23 - Suriye U23 2:5
15:00Tayland U23 - Özbekistan U23 0:1

AVRUPA: Premier League (Crimea)

17:00Guardsman - Kyzyltash 0:3
17:30Ocean Kerch - TSK Simferopol 1:2
18:00Inkomport - Krymteplytsia 0:1

AVUSTRALYA: NPL Victoria

09:00Heidelberg - South Melbourne 4:2

AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi

09:00Taringa - Brisbane K. 1:1

AVUSTRALYA: NPL Queensland

11:00Olympic FC - Sunshine Coast 3:0

AVUSTRALYA: NPL Tasmania

07:00Clarence Utd. - Kingborough Lions 0:2

AVUSTRALYA: Capital Territory

08:00Canberra Olympic - Canberra FC 0:2

AVUSTRALYA: Northern NSW

07:30Valentine - Edgeworth E. 0:1

AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Championship U19 - Playofflar

07:00Yeni Zelanda U19 - Tahiti U19 1:0

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

18:00Austria Vienna - Admira 4:0
18:00LASK Linz - Rapid Vienna 2:1
18:00Sturm Graz - Altach 1:1

AVUSTURYA: 2. Liga

11:30Lafnitz - Horn 0:2
15:30Kapfenberg - Vorwarts Steyr 3:1

AVUSTURYA: Regionalliga Batı

15:00Grodig - Seekirchen 1:2

AVUSTURYA: Bundesliga Women

12:00Neulengbach K - Innsbruck K 0:0
14:15Landhaus K - Sudburgenland K 5:0

AZERBAYCAN: Premier Lig

17:30Neftci Baku - Gabala 2:1
19:30Sabah Baku - SumQayit 1:4

BELÇİKA: Jupiler Ligi

15:30Antwerp - Club Brugge 1:1
19:00Genk - Charleroi 3:1
21:00Eupen - Gent 2:3

BELÇİKA: Proximus League

17:00Leuven - Beerschot Wilrijk 1:1

BELÇİKA: Kupa - Elemeler

17:00Boom - Sint Niklaas 0:2
17:00Cappellen - Temse 3:4pen
17:00City Pirates - Zepperen-Brustem 2:0
17:00Dessel - Solieres Sport 2:1
17:00Duffel - De Kempen 3:1
17:00Givry - Merelbeke 1:0
17:00Hamoir - Aalst 1:2
17:00Houtvenne - OC Charleroi 0:1
17:00Knokke - Spouwen-Mopertingen 3:2uz
17:00KRC Harelbeke - Hamme 2:1
17:00Nijlen - ASV Geel 0:1
17:00Olsa Brakel - Gullegem 1:0
17:00Royal Albert Quevy-Mons - Aubel 2:1
17:00Saint Eloois - Acren 1:5
17:00Stade Brainois - KRC Gent 1:0
17:00Wellen - Mandel United 0:1
17:00Westhoek - Oudenaarde 2:1

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:00Vitebsk - Luch Minsk 2:0
16:00Slutsk - Soligorsk 1:3
18:00Din. Minsk - Gorodeja 0:2

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:15Real Potosi - Guabira 2:0
02:30Royal Pari - The Strongest 1:0
22:00Destroyers - San Jose 3:0
23:00Bolivar - Blooming 3:0
00:15U. Sucre - Sport Boys 1:1

BOSNA HERSEK: Premier Lig

20:00Tuzla City - Zeljeznicar 0:2
21:00Sarajevo - Zrinjski 4:2

BOSNA HERSEK: FBiH

18:30Olimpic Sarajevo - Igman K. 3:1

BOSNA HERSEK: RS

18:30Zeljeznicar Banja Luka - Mrkonjic Grad 0:1

BOTSWANA: Premier League

16:30Sharps Shooting Stars - Gaborone Utd 3:1

BREZİLYA: Serie A

01:00Corinthians - Gremio 0:1
17:00Atletico-PR - Flamengo 3:0
17:00Internacional - Parana 1:0
22:00Botafogo RJ - Atletico-MG 0:3
22:00Cruzeiro - Bahia 1:1
22:00Vitoria - Palmeiras 0:3

BREZİLYA: Serie B

01:00Sampaio Correa - Guarani 0:2
03:00CSA - Sao Bento 1:0

BREZİLYA: Serie C - Playofflar

23:00Santa Cruz - Operario 1:0

BULGARİSTAN: Parva Liga

18:15Levski - Septemvri Sofia 2:0
21:00Ludogorets - CSKA Sofia 1:0

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00Arda - Pirin Blagoevgrad 2:0
18:00Dobrudzha - Lok. Sofia 1:1

BURUNDİ: Ligue A

16:00Bujumbura C. - LLB Academic -:-
16:00Le Messager Ngozi - Flambeau de l'Est -:-
16:00Musongati - Olympic S. -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

19:15Gibraltar Phoenix - Lincoln 0:2

CEZAYİR: 1.Küme

23:00Paradou - Belouizdad 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

16:00Karvina - Plzen 0:1
19:00Sparta Prag - Pribram 2:2

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

18:00Mas Taborsko - Vlasim 2:2

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL

18:00Brozany - Karlovy Vary 2:3pen
18:00Jirny - Dobrovice 2:4
18:00Stechovice - Velvary 2:1pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

18:00Rakovnik - MFK Dobris 4:2
18:00Sedlcany - Beroun 4:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

16:00Pardubice B - Cesky Brod 1:0
18:00Benatky - Turnov 5:1
18:00Caslav - Slatinany 4:3pen
18:00Dvur Kralove - Horky nad Jizerou 1:0
18:00Kolin - Mseno 1:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

17:30Havlickuv Brod - Bzenec 1:2
17:30Humpolec - Lanzhot 0:2
17:30Polna - Zdar na Sazavou 1:0
17:30Tasovice - Strani 3:3
17:30Zdirec n. D. - Velka Bites 2:2
18:00Blansko - Rosice 4:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

11:00Usti - Novy Jicin 0:2
11:15Havirov - Detmarovice 4:2
11:15Slavicin - Bohumin 4:2
17:30Bruntal - Hranice 4:2
18:00Sumperk - HFK Olomouc 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

18:00Motorlet Prague B - Podoli 1:1
18:00Treboradice - CAFC 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

18:00SK Lhota - Vykan 2:1
18:00Velim - Banik Libusin 1:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

15:30Sokol Lom - Cimelice 4:0
18:00Hluboka nad Vltavou - Rudolfov 2:1
18:00Jankov - Olesnik 1:2
18:00Zelec - Trebon 1:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

17:00Start Tlumacov - Myto 3:2pen
18:00Domazlice B - Nyrsko 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

11:30Litomericko B - Krupka 2:4
18:00Hrobce - Steti 0:4
18:00Louny - Brna 4:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

18:00Visnova - Rovensko p. Tr. 5:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

18:00Cerveny Kostelec - Novy Bydzov 2:3pen
18:00Jaromer - Libcany 0:3
18:00Trebes - Sobotka 4:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

15:30Luze - Ceska Trebova 4:2
18:00Chrudim B - Moravany 2:4
18:00Hlinsko - Svitavy 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

17:30Ledec nad Sazavou - Nova Ves 2:0
17:30Sperice - Velke Mezirici B 2:1
17:30Zirovnice - Kosetice 1:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

17:30Tisnov - Kurim 1:0
18:00Rajecko - Mutenice 1:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

11:00Cernovir - Sternberk 2:0
17:30Dolany - Velke Losiny 1:2
17:30Lutin - Kralice na Hane 2:1
17:30Medlov - HFK Olomouc B 5:0
17:30Zabreh - Zelatovice 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

18:00Stitna nad Vlari - Holesov 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

18:00Frenstat p. R. - Bridlicna 2:0
18:00Krnov - Brusperk 0:4
18:00Moravan Oldrisov - Hlubina 2:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

11:30Jablonec U21 - Mlada Boleslav U21 2:2
12:00Bohemians 1905 U21 - Dukla Prag U21 2:5
12:00Hradec Kralove U21 - Slavia Prag U21 3:1
12:00Teplice U21 - Sparta Prag U21 1:1
12:00Trinec U21 - Brno U21 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

14:00Sparta Prag K - Lok. Brno K 8:0
15:30Slovacko K - Liberec K 4:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Czech Cup Women

17:30Sokol Troubsko K - Nove Sady K 0:10
18:00Breznice K - Zlin K 0:5

ÇİN: Super Ligi

14:35Guangzhou Evergrande - Tianjin Quanjian 5:0
14:35Hebei - Shanghai Shenhua 4:1

ÇİN: Jia Ligi

14:00Dalian Transcend - Meizhou Meixian Techand 2:2
14:30Heilongjiang Lava - Zhejiang Greentown 1:2
14:30Shanghai Shenxin - Yanbian 1:1
14:30Shenzhen - Wuhan Zall 3:2
14:30Zhejiang Yiteng - Shijiazhuang 3:0
15:00Xinjiang Tianshan - Beijing Baxy 1:1

ÇİN: Yi Ligi

11:00Shenzhen Pengcheng - Yunnan Feihu F.C. 0:0
14:35Zibo Sunday - Beijing Technology 5:0

DANİMARKA: Süper Ligi

13:00Nordsjaelland - Vejle 2:0
15:00Randers - Hobro 3:0
17:00Aarhus - FC Copenhagen 1:1
19:00Brondby - Esbjerg 0:1
21:00Odense - Midtjylland 1:1

DANİMARKA: 1st Division

15:45Helsingor - Fredericia 0:1
15:45Hvidovre - Naestved 2:1
15:45Koge - Nykobing 1:0
15:45Roskilde - Silkeborg 0:1
15:45Thisted - Lyngby 4:0
15:45Viborg - F. Amager 2:0

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

15:00Ringkobing - Jammerbugt 1:2

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

14:00Avarta - Middelfart 0:1
16:00AB Kopenhagen - Slagelse B&I 0:1

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

23:00Universidad O&M - Inter 1:0
23:00Vega Real - Barcelona Atletico 2:0
23:00Delfines Del Este - Cibao 0:4
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja 1:0
23:00San Cristobal - Moca 0:2
23:30Atlantico - Atletico San Francisco 1:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13:00Celta Vigo B (Esp) - Alondras (Esp) 4:2
14:00CD Marino (Esp) - Las Palmas B (Esp) 2:3
19:00Xanthi (Gre) - Iraklis (Gre) 2:1
20:00Trikala FC (Gre) - AEL Larissa (Gre) 2:1
21:00İptal edildiLevski (Bul) - Boca Juniors (Arg) -:-
21:30Crotone (Ita) - Rende (Ita) 1:2
21:30Entella (Ita) - Albissola (Ita) 3:1

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

23:30LDU Quito - Tecnico U. 1:1
02:00Barcelona SC - U. Catolica 2:0
20:00Delfin - Ind. del Valle 1:1

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:15Luis Angel Firpo - Metapan 3:4
00:30Aguila - Jocoro 1:2
03:30Chalatenango - Municipal Limeno 1:0
03:30Sonsonate - FAS 0:0
00:00Pasaquina - Santa Tecla 0:1
00:15Alianza FC - Audaz 2:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:30Ararat - Shirak 0:0
18:00Gandzasar - Alashkert 0:1
20:30Pyunik - Ararat-Armenia 3:1

ESTONYA: Meistr ligi

13:00Parnu JK Vaprus - Levadia 0:4
19:00Flora - Tallinna Kalev 3:1

FAROE ADALARI: Premier League

17:00Argir - B36 Torshavn 1:1
17:00HB Torshavn - TB/FCS/Royn 4:0
17:00Klaksvik - Streymur 3:0
17:00Runavik - Skala Itrottarfelag 2:0
17:00Vikingur - 07 Vestur Sorvagur 1:4

FİLİPİNLER: PFL

10:00Stallion - Kaya 1:1

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

13:00HJK - Kemi 0:0
19:00Mariehamn - Honka 0:0

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Ekenas - Klubi 04 5:0
18:30HIFK - AC Kajaani 2:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

18:30Gnistan - PEPO 3:1

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

17:00KaaPo - Kiffen 5:0
18:30GrIFK - SalPa 1:1

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

18:30Hercules - PK-37 1:0
18:30KuFu-98 - Narpes Kraft 2:1
18:30VIFK - OLS Oulu 1:1

FRANSA: Lig 1

16:00Strasbourg - St. Etienne 1:1
18:00Toulouse - Bordeaux 2:1
22:00Nimes - Marsilya 3:1

GALLER: Premier League

16:30Barry - Bala Town 3:2
18:00Connah's Q. - TNS 1:0

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

03:00Comunicaciones - Malacateco 4:0
22:30Deportivo Chiantla - Sanarate 0:0
23:30Guastatoya - Coban Imperial 2:2

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:00Amazulu - Free State Stars 2:1
16:00Bloem Celtic - Orlando 1:0

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:00Jomo Cosmos - Ajax Cape Town 1:2
16:00Pretoria U. - Mbombela 1:1
16:00Richards Bay - Ubuntu Cape Town 1:0
16:00TS Galaxy - Cape Umoya United 1:1

GÜNEY KORE: K League 1

13:00Gangwon - Incheon 7:0
13:00Jeonnam - Suwon 6:4
13:00Seoul - Jeonbuk 0:2

GÜNEY KORE: K League 2

13:00Gwangju - Seoul E. 2:2

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

18:00Saburtalo Tbilisi - Dila Gori 0:0

HIRVATİSTAN: 1. HNL

19:30Rudes - Rijeka 1:2
22:00Hajduk Split - Gorica 0:2

HİNDİSTAN: Calcutta Premier Division A

12:15Food Corporation of India - Rainbow -:-
14:00Mohun Bagan - Tollygunge Agragami 3:0

HOLLANDA: Eredivisie

13:15Utrecht - Zwolle 2:0
15:30FC Emmen - Alkmaar 1:4
15:30Feyenoord - Excelsior 3:0
17:45Heerenveen - Vitesse 1:1

HOLLANDA: KNVB Beker

15:00Watergraafsmeer - Westlandia 1:2uz
15:30Bekkerveld - USV Hercules 2:4

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

03:00UPNFM - Vida 1:1
04:00Real de Minas - Juticalpa 1:2
04:00Real Espana - Marathon 1:1
04:15CD Honduras - Platense 1:2

İNGİLTERE: Premier League

15:30Burnley - Watford 1:3
15:30Manchester City - Huddersfield 6:1
18:00Brighton - Manchester Utd 3:2

İNGİLTERE: Şampiyona

17:00Brentford - Sheffield Wed 2:0

İNGİLTERE: League One

17:00Sunderland - Scunthorpe 3:0

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00West Ham U23 - Manchester City U23 4:6

İRAN: Division 1

16:30Mes Rafsanjan - Arvand Khorramshahr 2:2
18:00Baderan Tehran - Shahin Bushehr 1:1
18:00Malavan - Qashqai Shiraz 1:1
18:00Persepolis Pakdasht - Machine Sazi 6:0
18:45Shahrdari Mahshahr - Oxin Alborz 0:1

İRLANDA: Premier Division

21:00Cork City - St. Patricks 1:1

İSKOÇYA: Betfred Cup - Playofflar

14:30Kilmarnock - Rangers 1:3
17:00Hibernian - Ross County 3:2

İSPANYA: LaLiga

23:15Barcelona - Alaves 3:0
19:15Eibar - Huesca 1:2
21:15Vallecano - Sevilla 1:4
23:15Real Madrid - Getafe 2:0

İSPANYA: LaLiga2

23:00Cordoba - Numancia 3:3
20:00Mallorca - Osasuna 1:0
20:00R. Oviedo - Extremadura UD 1:1
21:30Zaragoza - Rayo Majadahonda 2:1
23:00Las Palmas - Reus Deportiu 2:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

20:00Castelldefels - FE Grama 1:1
20:00Cerdanyola - San Cristobal CP 1:1
20:00Pobla Mafumet - Llagostera Costa Brava 1:1
20:00Santfeliuenc - Reus Deportiu B 1:1
20:30CE Europa - Martinenc 1:1
21:00Sant Andreu - Prat 0:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

12:30Mercadal - Formentera 0:0
13:00Pena Deportina - Son Cladera 3:0
18:00Alcudia - San Rafael 1:0
20:00Ferriolense - Esporles 1:0

İSRAİL: Toto Kupası - Klasman playoffları

19:30H. Beer Sheva - Netanya 2:1

İSRAİL: Toto Kupası - Playofflar

21:00M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 4:1

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Elfsborg - Norrkoping 0:1
16:00Sundsvall - Hacken 0:2
18:30Brommapojkarna - AIK Stockholm 0:2
18:30Djurgarden - Kalmar 0:2

İSVEÇ: Superettan

16:00GAIS - Varbergs 0:2
18:30Helsingborg - Landskrona 2:0

İSVEÇ: Division 1, Norra

16:00Skelleftea - Carlstad 1:1
17:00Arameisk-Syrianska - Umeå 0:1
17:00Assyriska FF - Karlslunds 2:4

İSVEÇ: Division 1, Södra

16:00Atvidabergs - Tvaakers 4:0
17:00Karlskrona - Angelholms 0:0
18:00Oddevold - Eskilsminne 1:4

İSVEÇ: Division 2, Norrland

17:00Pitea - IFK Umea 7:1

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

17:00Mora - Skiljebo 0:6

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

15:00Olympic - Savedalens 2:5

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

17:00Eskilstuna City - Varmdo 2:1
19:00Sleipner - Sylvia 1:4

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

16:00Orebro Syr. - Torslanda 2:3

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

15:00Vittsjo K - Pitea K 2:1
16:00Göteborg K - Djurgarden K 3:0
16:00Linköpings K - Bunkeflo K 5:2

İSVEÇ: Elitettan Women

14:00Lidkopings FK K - Ljusdals K 1:1
16:00Mallbackens K - Västerås K 3:0
16:00Umeå IK K - AIK K 1:1

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

16:00Thun II - Bulle 0:2

İSVİÇRE: Nationalliga A Women

16:00Basel K - FF Lugano 1976 K 2:3

İSVİÇRE: Swiss Kupası

15:00Buochs - Grasshoppers 0:2
15:30Freienbach - Schaffhausen 0:5
16:00Dietikon - Lugano 0:4
16:00Gland - Luzern 1:9
16:00Ueberstorf - St. Gallen 0:6
16:30Fleurier - Nidau 3:1
16:30Klingnau - Bramois 7:0
17:00Yverdon - Xamax 0:1

İTALYA: Serie A

19:00Torino - AS Roma 0:1
21:30Bologna - Spal 0:1
21:30Empoli - Cagliari 2:0
21:30Parma - Udinese 2:2
21:30Sassuolo - Inter 1:0

İTALYA: Coppa Italia Serie C

18:30ErtelendiBisceglie - Matera -:-
18:30ErtelendiRieti - Teramo -:-
19:00ErtelendiCavese - Paganese -:-
21:30ErtelendiFano - Gubbio -:-
21:30ErtelendiRimini - Imolese -:-
21:30ErtelendiSiracusa - Reggina 1914 -:-

İZLANDA: Pepsideild

19:00Akureyri - KR Reykjavik 0:1
21:00Fylkir - Hafnarfjordur 1:1
21:00Grindavik - Stjarnan 2:2

İZLANDA: Inkasso-deildin

17:00Fram - Njardvik 0:0

JAPONYA: J-League

07:00Sapporo - Tokyo 3:2
12:00Nagoya - Sagan Tosu 3:0
12:00Shimizu - Urawa 3:3
12:00V-Varen Nagasaki - C-Osaka 0:2
12:30Kashima - Yokohama M. 1:0
13:00Hiroshima - Kawasaki 1:2
13:00Iwata - Kashiwa 2:0
13:00Shonan - Kobe 0:2
13:00Vegalta Sendai - G-Osaka 2:1

JAPONYA: J-Ligi Division 2

12:00Gifu - Kumamoto 0:2

KAMBOÇYA: C-League

11:00Asia Euro United - Electricite Du Cambodge 2:2
11:00Western Phnom Penh - Svay Rieng 1:3
14:00National Defense - Police Commissary 3:1

KANADA: CSL

01:30Hamilton City - Scarborough B. 4:4
02:00Vorkuta - CSC Mississauga 6:2
03:30Brantford - Waterloo 1:1
04:00Ukraine United - Real Mississauga 8:1

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

20:00Buducnost - Lovcen 0:0

KARADAĞ: Division 2

18:30ErtelendiBerane - Otrant -:-
18:30Igalo - Bokelj 2:1
18:30Jezero - Mladost Ljeskopolje 0:0
18:30Kom Podgorica - Jedinstvo 1:0
18:30Tivat - Decic 1:1

KATAR: Premier Lig

17:25Al-Sadd - Al-Gharafa 1:1
19:35Al-Duhail - Al-Rayyan 0:0

KAZAKİSTAN: Premier Lig

15:00Kaisar - Ordabasy 2:1
15:00Zhetysu - I. Pavlodar 2:0

KENYA: Premier League

11:00Kariobangi Sharks - Sony Sugar 0:2
15:00Rangers - Ulinzi Stars 1:0
15:00Tusker - Zoo Kericho 1:0
15:00Vihiga United - Kakamega Homeboyz 1:1

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Petrolera - Patriotas 3:2
01:30America De Cali - Atl. Nacional 0:2
02:00Chico - Junior 2:1
03:45Bucaramanga - Tolima 0:2
00:00Ind. Medellin - Aguilas 1:0

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

23:00Valledupar - Orsomarso 1:1
22:00Quindio - Real Cartagena 1:2
23:00Barranquilla - U. Magdalena 1:2
23:00Llaneros - Bogota 1:1
23:30Atletico F.C. - Popayan 1:2

KOSOVA: Superliga

17:45Drita - Kek-U 5:0
17:45Flamurtari - Ferizaj 1:0
17:45KF Llapi - Drenica 0:1
17:45Liria - KF Ballkani 0:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

05:05Herediano - Grecia 4:2
20:00Cartagines - San Carlos 1:1
22:30Carmelita - U.C.R. 3:2
00:00Guadalupe - Santos De Guapiles 2:1
00:05Limon - Alajuelense 0:1

LETONYA: SynotTip Virslīga

16:00Valmiera - RFS 2:4
18:00Spartaks - Ventspils 1:2

LETONYA: 1. Liga

17:00Preilu BJSS - RTU 0:4

LİTVANYA: A Lyga

13:00Atlantas - Trakai 0:2
18:00Zalgiris - Kauno Zalgiris 4:0

LİTVANYA: I Lyga

17:00FK Panevezys - Vilniaus Vytis 4:1

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

17:00Benfica - Union Titus Petange 2:2
17:00Ettelbruck - Rumelange 2:1
17:00Mondorf - Jeunesse Esch 0:2
19:00Differdange - UNA Strassen 1:3
19:00Victoria Rosport - Niedercorn 2:1

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

18:30Budaorsi - Kaposvar 2:3
18:30Cegledi - Nyiregyhaza 0:0
18:30Kazincbarcika - Balmazujvaros Sport 0:0
18:30Monori - Győr 2:3
18:30Mosonmagyarovari TE - Tiszakecske 0:0
18:30Soroksar - Dorogi 1:3
19:00Zalaegerszeg - Bekescsaba 3:1
20:00Gyirmot - Vac 3:0
20:00Siofok - Budafoki 0:0
20:00Vasas - Csakvari 3:3

MACARİSTAN: NB I Women

15:00MLE K - MTK Hungaria K 0:14

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Prva Ligi

18:00Belasica - Akademija Pandev 0:2
18:00Makedonija GP - Shkendija 0:0
18:00Renova - Vardar 0:1
18:00Shkupi - Pobeda 0:0

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Division 1

18:00Vellazerimi - Labunishta 0:1

MALAWİ: Super League

15:30Blue Eagles - Silver 0:0
15:30Kamuzu Barracks - Civil 1:0
15:30Moyale Barracks - Big Bullets 3:3
15:30Red Lions - Masters Security 0:0

MALEZYA: Malaysia Cup

16:00Kuala Lumpur - Perak 0:2
16:00PKNS FC - Felda 2:3

MEKSİKA: Primera División - Apertura

01:00Cruz Azul - Leon 3:0
03:00Pachuca - Lobos BUAP 3:0
05:00Necaxa - Puebla 2:2
05:00Queretaro - Club America 1:1
05:06Monterrey - U.N.A.M. 1:0
20:00Toluca - Tijuana 3:0

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Apertura

01:00Zacatepec - Cafetaleros de Tapachula 4:2
03:00Celaya - Atl. San Luis 0:4
05:00Juarez - Tampico Madero 0:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

18:00Lobos BUAP K - Veracruz K 0:2
18:30Monterrey K - Queretaro K 8:0
00:00Club America K - U.N.A.M. K 0:1

MOLDOVA: Ulusal Lig

17:30Sfintul - Petrocub 1:0
17:30Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto 1:0
17:30Zaria Balti - Zimbru 0:1

MOZAMBİK: Mocambola

16:001º de Maio de Quelimane - ENH Vilankulo -:-
16:00Clube Desportivo de Nacala - Ferroviario Nampula -:-
16:00Costa do Sol - Chibuto -:-
16:00Incomati Xinavane - Ferroviario Nacala -:-
16:00Maxaquene - Ferroviario Beira -:-
16:00Sporting Nampula - Textafrica Chimoio -:-
16:00ErtelendiUD Songo - Ferroviario Maputo -:-
16:00UP de Manica - LD Maputo -:-

NİJERYA: NPFL

18:00ErtelendiAbia Warriors - FC Ifeanyi Ubah -:-
18:00ErtelendiEl Kanemi - Kwara -:-
18:00ErtelendiEnyimba - Enugu -:-
18:00ErtelendiHeartland - MFM FC -:-
18:00ErtelendiKano - Yobe Stars -:-
18:00ErtelendiKatsina United FC - Lobi Stars -:-
18:00ErtelendiNasarawa - Akwa United -:-
18:00ErtelendiPlateau - Niger -:-
18:00ErtelendiRivers United FC - Wikki Tourist -:-
18:00ErtelendiSunshine Stars - Go Round -:-

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Brann - Sarpsborg 08 2:0
19:00Kristiansund - Rosenborg 0:2
19:00Lilleström - Haugesund 1:1
19:00Ranheim - Sandefjord 1:1
19:00Stabaek - Molde 3:1
19:00Strömsgodset - Start 1:1
21:00Vålerenga - Tromsø 3:0

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:00Sogndal - Floro 2:3
19:00Jerv - Sandnes 1:1
19:00Kongsvinger - Notodden 2:0
19:00Nest-Sotra - Ham-Kam 1:0
19:00Tromsdalen - Aalesund 2:2
19:00Ull/Kisa - Levanger 3:2
19:00Viking - Strømmen 2:0

NORVEÇ: Division 2, avd 1

17:00Moss - Mjolner 1:0

NORVEÇ: Division 2, avd 2

14:30Flekkeroy - Nardo 1:1
16:30Skeid - Stjordals Blink 3:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

16:30K. Oslo 2 - Hødd 2 3:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

15:00Tonsberg - Egersunds 2 5:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

17:00Varegg - Sotra 0:12

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:00Grei - Sortland 4:1
17:00Junkeren - Lyn 5:1
17:00Melbo - Finnsnes 1:1
17:00Skjervoy - Frigg 0:3

NORVEÇ: Junior U19

15:00Stromsgodset U19 - Sandefjord U19 6:1
15:00Tromso U19 - Kristiansund U19 1:2

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

15:00Avaldsnes K - Grand Bodo K 3:3

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Independiente - Alianza 0:0
02:00Plaza Amador - Costa del Este 1:1

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

23:00Independiente F.B.C. - 3 De Febrero 1:4
02:00Guarani - Sol De America 2:1
22:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 0:2

PERU: Primera División - Apertura

23:30Ayacucho - Dep. Municipal 1:2
04:00Huancayo - A. Lima 1:1
19:15U. San Martin - Comerciantes Unidos 2:0
21:30AD Cantolao - Melgar 1:1
00:00U. de Deportes - Garcilaso 0:1

PERU: Segunda Division

23:00Cienciano - Huaral 2:1
21:00Los Caimanes - Hualgayoc 0:1
23:00Grau - Cesar Vallejo 1:0
23:30Carlos Manucci - Alianza Atl. 2:1
23:30Santa Rosa - Juan Aurich 2:1
23:45Willy Serrato - Sport Loreto 1:4

POLONYA: Ekstraklasa

16:30Legia - Sosnowiec 2:1
19:00Jagiellonia - Piast 2:1
19:00Lech - Wisla 2:5

POLONYA: III Liga - Group I

12:15Pelikan - Legia II 3:1
13:00Bron Radom - Ursus Warszawa 5:2
17:00Zambrow - Victoria Sulejowek 0:0
18:00Mazowiecki - Skierniewice 1:0
19:00Polonia W. - Tomaszow Mazowiecki 3:0

POLONYA: III Liga - Group II

17:00KP Starogard Gdanski - Lech 2 2:0
18:00B. Gdynia - Pogon Szczecin II 1:0
18:00Swit Skolwin - Jarocin 1:1
20:00Kotwica Kolobrzeg - Gornik Konin 2:0

POLONYA: III Liga - Group IV

16:30Chelmianka Chelm - Wislanie Jaskowice 2:0
18:00Czarni Polaniec - Sandomierz 2:1
18:00Hutnik Krakow - Wisla Pulawy 0:1
18:00Ostrowiec - Avia Swidnik 0:1
18:00Sokol Sieniawa - Biala Podlaska 3:1
18:00S. Rzeszow - Orleta Radzyn 5:0
18:00Stal Krasnik - Spartakus Daleszyce 5:0

POLONYA: Central Youth League

13:00Gornik Z. U19 - Cracovia U19 2:2
15:00Escola Warszawa U19 - Zaglebie U19 1:3

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:00Sporting - Setubal 2:1
18:00Nacional - Moreirense 1:2
18:00Rio Ave - Maritimo 3:1
20:30Belenenses - FC Porto 2:3
22:30Santa Clara - Braga 3:3

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

19:00Aves U23 - Academica U23 2:1

PORTEKİZ: Segunda Liga

13:15Arouca - Benfica B 1:2
18:00Leixoes - Varzim 0:1
19:00Academico Viseu - Oliveirense 3:1
19:00Famalicao - Penafiel 2:0

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

13:00Maritimo B - Gafanha 3:2
18:00Sporting Ideal - SC Praiense 1:2
19:00AD Oliveirense - Gil Vicente 0:2
19:00Alcains - FC Alverca 2:2
19:00Amarante - U. Madeira 0:0
19:00Armacenenses - Pinhalnovense 1:1
19:00Cacadores Taipas - Limianos 1:2
19:00Casa Pia - Moura AC 0:1
19:00CDC Montalegre - Mirandes 1:1
19:00Cinfaes - Lusitania FC 1:1
19:00Dezembro - Amora 0:0
19:00Fatima - Sertanense 1:1
19:00Felgueiras - Trofense 1:2
19:00Ferreiras - Montijo 0:1
19:00Leca - Cesarense 0:2
19:00Loures - Santa Iria 2:1
19:00Lusitano FCV - Agueda 0:1
19:00Macao - Leiria 1:3
19:00Maria de Fonte - Fafe 1:1
19:00Merelinense - Chaves B 2:1
19:00Mirandela - Torcatense 5:0
19:00Nogueirense - Torreense 1:0
19:00Oleiros - Caldas 1:1
19:00Olhanense - Louletano 1:1
19:00Oliveira Hospital - Anadia 0:1
19:00Paredes - Coimbroes 3:1
19:00Pedras Salgadas - Sao Martinho 0:1
19:00Penalva Do Castelo - Pedras Rubras 3:1
19:00Peniche - Sintrense 0:1
19:00Redondense - Real SC 0:2
19:00Sacavenense - SC Angrense 2:0
19:00SB Castelo Branco - Vilafranquense 4:1
19:00Sp. Espinho - Sanjoanense 1:1
19:00Vasco da Gama - Oriental 1:1
19:00Vizela - Vilaverdense 6:0

RÉUNİON: Regionale 1

14:30AS Marsouins - St Marienne 1:1
14:30Sainte-Suzanne - Tamponnaise 2:0
14:30Saint-Louisienne - Petite-Ile 1:0
14:30Saint-Pauloise - St. Louis 1:0
14:30Saint-Pierroise - OSCA Leopards 4:0
16:00Saint-Denis - Jeanne d'Arc 2:0

ROMANYA: Liga 1

18:00FCSB - Sepsi 2:0
21:00CFR Cluj - Din. Bucuresti 3:1

ROMANYA: Liga 2

13:00Arges Pitesti - Metaloglobus 2:0
15:00U. Cluj - Energeticianul 3:0
18:00Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea 0:0

RUSYA: Premier Ligi

16:30Samara - Lok. Moscow 0:1
19:00Zenit Petersburg - Ural 4:1
21:30FK Rostov - Yenisey 4:0

RUSYA: FNL

16:30Sp. Moscow 2 - R. Volgograd 2:0

RUSYA: Youth League

10:00Samara U21 - Lok. Moscow U21 2:0
12:00Zenit Petersburg U21 - Ural U21 3:1
14:00Din. Moscow U21 - Ufa U21 4:0

SIRBİSTAN: Super Liga

18:00Sp. Subotica - Radnicki Nis 1:4
20:00ErtelendiPartizan - Rad -:-
21:00Radnik - Macva 0:1

SIRBİSTAN: Prva Liga

18:30Indjija - Metalac 0:0
21:00Borac - Radnicki 1923 1:0

SİNGAPUR: Premier League

12:30Balestier Khalsa - Warriors 2:2

SLOVAKYA: Fortuna liga

19:00Ruzomberok - Slovan Bratislava 0:2
20:00Trencin - Dun. Streda 3:3

SLOVAKYA: 2.Lig

11:30Zilina B - Presov 2:1
17:30Trebisov - L. Mikulas 0:3

SLOVAKYA: Küme C - Batı

18:00AFC Nove Mesto - Sala 0:0
18:00FC Zlate Moravce B - Nitra B 1:2
18:00Gabcikovo - Trencianske Teplice 0:0
18:00Galanta - MSK Povazska Bystrica 1:1
18:00Trnava B - Belusa 0:0
18:00Velke Ludince - Malzenice 1:0

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

17:001.FK Svidnik - FK Humenne 0:1
17:00Krompachy - Spisska Nova Ves 2:0
17:00Plavnica - V. Revistia 1:2
17:00Šarišské Michalany - Giraltovce 1:0
17:00Snina - Vranov 0:2

SLOVAKYA: Divison C Central

11:30Podbrezova B - Filakovo 1:2
17:00Lip. Stiavnica - Kalinovo 1:2
17:00Poltar - Cadca 2:0

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30S. Bratislava B - Raca 5:1
18:00Bernolakovo - Pezinok 0:1
18:00Lozorno - Slovan Most 0:0
18:00Malacky - Bahon 1:1
18:00Rohoznik - Ivanka pri Dunaji 3:0
18:00Rovinka - D. Luzna 3:2
18:00Rusovce - Devinska N. Ves 1:2
18:00Vajnory - Tomasov 1:4

SLOVENYA: Prva Liga

17:00Mura - Krsko 0:1
19:15Gorica - Domzale 1:0
21:30O. Ljubljana - Maribor 0:3

SLOVENYA: 2.SNL

17:30Ilirija - Radomlje 1:1
18:00Rogaska - Drava 1:7

SUDAN: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

20:00ErtelendiAl-Hilal - Al-Ahly Merowe -:-
20:00Al-Merreikh - Khartoum 3:0

ŞİLİ: Primera División

23:30U. De Chile - O'Higgins 1:0
02:00Everton - Huachipato 0:0
18:00Deportes Iquique - Colo Colo 2:1
21:00U. De Concepcion - Deportes Temuco 0:0
23:30U. Catolica - Curico Unido 2:1

ŞİLİ: Primer B

00:00D. Puerto Montt - Arica 3:0
21:30Cobresal - S. Morning 4:0
21:30Valdivia - Nublense 3:0
22:00Melipilla - Copiapo 1:0

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

15:00Khatlon - Istiqlol Dushanbe 0:1
15:00Khujand - CSKA-Pomir Dushanbe 4:0

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

23:00North East Stars - Defence Force -:-
23:00Police - San Juan Jabloteh -:-
01:00Central FC - W Connection 1:6
01:00Sando - Point Fortin -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

18:00Ben Guerdane - Gabes 2:1
18:00Bizertin - Sfaxien 1:1
18:00Stade Gabesien - Metlaoui 0:0

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

19:15Akhisar Belediye - Rizespor 1:1
19:15Erzurum BB - Beşiktaş 1:3
21:45Alanyaspor - Ankaragücü 0:2
21:45Galatasaray - Göztepe 1:0

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

19:15Adana Demirspor - Denizlispor 0:1
19:15Afjet Afyonspor - Altay 1:1
21:45Eskişehirspor - Balıkesirspor 2:2
21:45Gazişehir FK - İstanbulspor 1:1

UKRAYNA: Premier League

17:00Desna - Karpaty 2:2
19:30Vorskla - Mariupol 2:1
19:30Zorya - Olimpik Donetsk 0:0

UKRAYNA: Druha Liga

18:00Bukovyna - Zhytomyr 2:2

URUGUAY: Primera Division - Clasura

21:00Boston River - Cerro CA 2:3
21:00CA Torque - River Plate 3:0
21:00Fenix - Defensor Sp. 1:2
21:00Rampla Juniors - Racing Montevideo 2:0
00:00Club Nacional - Progreso 1:0

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

00:00Anzoategui - Trujillanos 3:1
17:30La Guaira - Lara 1:1
22:30Metropolitanos - Portuguesa 1:0
23:00Zulia - Carabobo 2:1
00:00Dep. Tachira - Monagas 0:1
00:00Mineros - Estudiantes M. 2:1

ZAMBİYA: Super League

16:00Nkana - Kabwe 2:0

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - Harare City 1:0
16:00Dynamos - ZPC Kariba 1:0
16:00Mutare City Rovers FC - Shabanie 2:1
16:00Triangle - Yadah 2:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan