YENILE

Basketbol » Bugün » Hepsi

reklam

ALMANYA: BBL

19:00Bremerhaven - Phoenix Hagen 91:81
20:00Bayern - s.Oliver Würzburg 90:77
20:00Bonn - Frankfurt 74:60
20:00Braunschweig - Bamberg 48:96
4. ÇeyrekJena - Alba Berlin 69:65
4. ÇeyrekLudwigsburg - Gottingen 66:68
4. ÇeyrekTubingen - Giessen 78:66
4. ÇeyrekVechta - Bayreuth 59:70

ALMANYA: DBBL Women

21:00Chemnitz K - Halle K -:-

ARJANTİN: Liga A - İlk etap

03:00Ferro - GyE Indalo 93:83
03:00Penarol - Boca Juniors 90:65
04:00La Union - Estudiantes 79:74

AVRUPA: ABA League

20:00Crvena zvezda - MZT Skopje 91:69
3. ÇeyrekZadar - FMP 57:60

BİRLEŞİK KRALLIK: BBL

21:30Newcastle Eagles - Manchester Giants 102:55
4. ÇeyrekSurrey Scorchers - Leicester Riders 75:69
21:30Worcester Wolves - Sheffield Sharks 64:78
reklam

ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women

18:30Trutnov K - Hradec Kralove K 67:88

DANİMARKA: Basketligaen

20:00Randers - Bakken Bears 86:114

DÜNYA: Club Friendly

13:30Rodniki Izhevsk (Rus) - Burevestnik Jaroslav (Rus) 71:54
15:30Khimki-Podmoskovie (Rus) - MBA Moscow (Rus) 70:75
18:00Lokomotiv Kuban (Rus) - Zenit Petersburg (Rus) 79:87
18:00Trefl Sopot (Pol) - Energa Czarni (Pol) 78:86
20:00Rabotnicki (Mac) - Fenerbahçe (Tur) 60:92
20:00Vienna (Aut) - Furstenfeld (Aut) 91:90
20:30Polpharma Starogard (Pol) - Torun (Pol) 74:78
4. ÇeyrekTriglav Kranj (Slo) - Spars Sarajevo (Bih) 75:73

DÜNYA: Club Friendly Women

17:00Botas K (Tur) - Girne Univ. K (Tur) 86:71
19:00Hatay K (Tur) - Yakin Dogu K (Tur) 68:72uz

ESTONYA: Estonia Cup

19:00Rakvere Tarvas - Tartu Palliklubi 99:54
20:00Torma Sport - Betoonimeister/TSKK/Nord 63:80

FİLİPİNLER: Governors Cup - Playofflar

14:00San Miguel Beermen - Ginebra Kings 96:97

FRANSA: LNB

4. ÇeyrekAntibes - Hyeres-Toulon 68:59

GÜNEY AMERİKA: Güney Amerika Ligi - Preliminary

00:45Hebraica y Macabi - San Simon 88:72
03:00Valdivia - Weber Bahia 64:99

İSPANYA: ACB

21:00Real Madrid - Unicaja 101:90

İSPANYA: LEB Oro

4. ÇeyrekCaceres - Palencia 58:74
3. ÇeyrekHuesca - Leyma Coruna 52:48
3. ÇeyrekOurense - Oviedo 30:38
3. ÇeyrekPeixegalego - Melilla 52:34
3. ÇeyrekSan Pablo Burgos - Lleida 55:56

İSPANYA: LEB Plata

21:45Valladolid - Agustinos -:-

JAPONYA: B.League

13:00Brave Thunders - Yokohama 87:85

MACARİSTAN: Division 1 Women

20:30Cegledi K - Miskolc K 67:57

NORVEÇ: BLNO

19:00Asker - Kongsberg Miners 73:82
21:15Bærum - Centrum Tigers 80:108

NORVEÇ: Kvinneliga Bayanlar

19:00Ullern K - Gimle K 69:51
21:15Asker/Bærums Verk K - Bergen K 81:49

TÜRKİYE: TBL

16:00Acibadem Universitesi - Samsun 77:88

UKRAYNA: FBU Superleague

18:00BK Zaporozhye - BIPA 89:87
18:00Kryvbas - Budivelnik 66:54
19:00Dnipro - Khimik Yuzhny 50:66
19:00Kremen - VolinBasket Lutsk 70:67
19:00MBC Nikolaev - Cherkaski Mavpy 92:71

URUGUAY: Liga Capital

02:15Sayago - Olimpia 90:74

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan