YENILE

Basketbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: NBA

02:30Toronto Raptors - Philadelphia 76ers -:-
03:00Chicago Bulls - San Antonio Spurs -:-
03:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic -:-
03:00Houston Rockets - Dallas Mavericks -:-
03:00Memphis Grizzlies - Golden State Warriors -:-
03:00Miami Heat - Indiana Pacers -:-
03:00New York Knicks - Detroit Pistons -:-
03:30Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers -:-
04:00Denver Nuggets - Sacramento Kings -:-
04:00Utah Jazz - Oklahoma City Thunder -:-
05:30Los Angeles Clippers - Phoenix Suns -:-
22:30Brooklyn Nets - Atlanta Hawks -:-

ALMANYA: BBL

16:00Bremerhaven - Bayern -:-
16:00Oldenburg - Ulm -:-
18:30Frankfurt - Bayreuth -:-

ALMANYA: Pro A

18:00Heidelberg - Hamburg -:-

ALMANYA: DBBL Women

16:00TV Saarlouis K - Keltern K -:-
17:00Veilchen K - Wohnbau K -:-
17:00Wasserburg K - Herner K -:-

ARJANTİN: Torneo Super 20

02:00Argentino - Weber Bahia -:-
02:00Obras - Hispano Americano -:-
02:00San Lorenzo - Ferro -:-
reklam

ASYA: Asia Championship Div. A U16 Women

08:30Avustralya U16 K - Yeni Zelanda U16 K -:-
10:45Güney Kore U16 K - Tayvan U16 K -:-
13:00Japonya U16 K - Tayland U16 K -:-
15:15Çin U16 K - Hong Kong U16 K -:-

ASYA: Asia Championship Div. B U16 Women

15:15Malaysia U16 K - Maldivler U16 K -:-
17:30Hindistan U16 K - Nepal U16 K -:-

AVRUPA: ABA League

18:00Cedevita - Crvena zvezda -:-

AVRUPA: WBBL Women

14:00Daugavpils K - Letonya U16 K -:-

AVUSTRALYA: NBL

07:00Melbourne United - NZ Breakers -:-
09:00Illawarra Hawks - Brisbane Bullets -:-
11:00Cairns Taipans - Perth Wildcats -:-

AVUSTRALYA: WNBL Women

07:00Canberra Capitals K - Dandenong K -:-

AVUSTURYA: ABL

18:00Swans Gmunden - Oberwart -:-

AVUSTURYA: Zweite Liga

18:00Villach - Worthersee Piraten -:-
19:00Basket Flames - Mistelbach -:-

AVUSTURYA: ASWBL Women

15:00Zvolen K - Flying Foxes K -:-
17:00Basket Flames K - SK UMB Banska Bystrica K -:-
18:00Duches BK K - Linz-Enns K -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: BBL

19:00Glasgow Rocks - Manchester Giants -:-
19:30Cheshire Phoenix - London Lions -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: BBL Cup

16:00Surrey Scorchers - Plymouth Raiders -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women

16:00Team Northumbria K - Oaklands Wolves K -:-
17:00Durham Palantinates K - Sheffield Hatters K -:-
17:00Sevenoaks Suns K - Manchester Mystics K -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL

18:00Usti n. Labem - Jindrichuv Hradec -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women

17:00Ostrava K - KP Brno K -:-
18:00Trutnov K - Chance U19 K -:-
19:00Slovanka K - Nymburk K -:-

ÇİN: CBA

14:30Bayi Rockets - Zhejiang Chouzhou -:-
14:30Foshan - Shanghai -:-
14:30Jiangsu Dragons - Beijing -:-
14:30Jiangsu Tongxi - Chongqing Dragons -:-
14:30Shandong - Shanxi Zhongyu -:-
14:30Sichuan - Liaoning -:-
14:30Zhejiang Guangsha - Fujian -:-

DANİMARKA: Danimarka Kupası

16:00Vejen - Værløse -:-

DANİMARKA: Dameligaen

18:30Virum K - Vaerlose K -:-

FİLİPİNLER: Governors Cup - Playofflar

13:30Meralco Bolts - Ginebra Kings -:-

FİNLANDİYA: Korisliiga

17:00BC Nokia - Korikobrat -:-

FRANSA: LNB

19:30Pau-Orthez - Lyon-Villeurbanne -:-

FRANSA: LFB Women

16:30Bourges K - Landes K -:-
16:30Lattes Montpellier K - Nantes K -:-
17:00Union Hainaut K - Mondeville K -:-

GÜNEY KIBRIS: Division A

17:00Apop Paphou - Etha Encomi -:-
17:00Paralimni - AEK -:-

GÜNEY KORE: KBL

09:00Goyang - Seoul Thunders -:-
09:00Sonic Boom - KCC Egis -:-
11:00Dongbu Promy - Incheon -:-

GÜRCİSTAN: Superleague

17:30Rustavi - Dinamo Tbilisi -:-

HIRVATİSTAN: A1 Liga

18:05Skrljevo - Osijek -:-
19:00Split - Hermes Analitica Zagreb -:-

HOLLANDA: DBL

15:30Zwolle - Dukes -:-

İSPANYA: ACB

13:30Baskonia - Gipuzkoa -:-
13:30Estudiantes - Barcelona -:-
13:30Real Betis - Fuenlabrada -:-
13:30Zaragoza - MoraBanc Andorra -:-
14:00Gran Canaria - Joventut -:-
19:00Murcia - Valencia -:-
19:00Real Madrid - Unicaja -:-

İSPANYA: LEB Oro

13:15Huesca - Melilla -:-
18:00Palma Air Europa - Castello -:-
19:00Araberri - Manresa -:-
19:00Barcelona B - Palencia -:-
19:00Iraurgi SB - Prat Joventut -:-

İSPANYA: LEB Plata

13:00Fundacion 5+11 - La Roda -:-
13:30Martorell - CB L'Hospitalet -:-

İSRAİL: Super League

20:00Bnei Herzliya - Hapoel Holon -:-

İSVEÇ: Basketligan Women

16:00Alvik K - Marbo K -:-
17:00AIK Basket K - Visby K -:-

İSVİÇRE: LNA

17:00Regio Basel - Swiss Central Basket -:-

İSVİÇRE: LNAF Women

17:00Winterthur K - Helios VS K -:-

İTALYA: Lega A

13:00Pistoia - Avellino -:-
18:00Reggiana - Capo d'Orlando -:-
18:00Torino - Pesaro -:-
19:15Cantu - Trento -:-
19:15Milano - Brindisi -:-
21:45Virtus Bologna - Sassari -:-

İTALYA: A2 West

19:00Eurobasket Roma - Scafati -:-
19:00Latina - Cagliari -:-
19:00Legnano - Biella -:-
19:00Reggio Calabria - NPC Rieti -:-
19:00Trapani - Virtus Roma -:-
19:00Treviglio - Casale Monferrato -:-

İTALYA: A2 East

19:00Fortitudo Kontatto Bologna - Orzi Basket -:-
19:00Jesi - UCC Assigeco Piacenza -:-
19:00Mantova - Ferrara -:-
19:00Poderosa Montegranaro - Verona -:-
19:00Ravenna - Imola -:-
19:00Roseto - Udine -:-
19:00Treviso - Forli -:-

İTALYA: Serie A1 Women

18:00Battipaglia K - San Martino K -:-
19:00Lucca K - Vigarano K -:-
19:00Ragusa K - Dike Napoli K -:-
19:00Schio K - Fixi Piramis Torino K -:-
19:00Venezia K - Broni K -:-

JAPONYA: B.League

07:05Niigata - Hokkaido -:-
07:05Toyama - Kyoto -:-
07:35Shimane - Ryukyu -:-
08:05Diamond Dolphins - NeoPhoenix -:-
08:05Tochigi Brex - Alvark -:-
08:05Yokohama - SeaHorses Mikawa -:-
09:05Chiba - Osaka -:-

KAZAKİSTAN: Premier League

13:00Almaty - Tobol Kostanay -:-
15:00Kaspiy Aktau - Atyrau -:-

KOSOVA: Superliga

17:00Peja - Rahoveci -:-

LETONYA: LBL

18:00Latvijas Universitate - Jekabpils -:-

LİTVANYA: LKL

17:00Neptunas - Alytaus Dzukija -:-
17:20Zalgiris Kaunas - Vytautas -:-

MACARİSTAN: NB I. A

19:00Jaszberenyi - Zalakeramia -:-

MACARİSTAN: Division 1 Women

18:00UNI Gyor K - Atomeromu Szekszard K -:-
18:00ZTE NKK K - PEAC-Pecs K -:-
19:00Euroleasing Sopron K - Cegledi K -:-

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Superleague

19:00Pelister - Gostivar -:-

MEKSİKA: LNBP

20:00Correcaminos - Mineros de Caborca -:-
21:15Abejas - Indios -:-
00:00Fuerza Regia - Panteras -:-
00:00Garzas de Plata - Capitanes -:-

NORVEÇ: BLNO

16:00Fyllingen - Asker -:-
17:00Tromso - Ammerud -:-

NORVEÇ: Kvinneliga Bayanlar

14:30Tromsø K - Ullern K -:-

POLONYA: Tauron Basket ligi

13:40Rosa Radom - Torun -:-
15:30Legia - Ostrow Wielkopolski -:-
19:00Koszalin - Trefl Sopot -:-

POLONYA: Ekstraklasa Women

16:30Wisla Can-Pack K - Basket Gdynia K -:-
18:00Artego Bydgoszcz K - AZS Poznan K -:-
18:00Sleza Wroclaw K - Polkowice K -:-
19:00Widzew Lodz K - Torun K -:-

POLONYA: 1. Liga

18:00Pogon Prudnik - Lancut -:-

PORTEKİZ: LPB

3. ÇeyrekOliveirense - Galitos 57:45

RUSYA: VTB Promo Kupasi

13:00CSKA Moscow - Saratov -:-
14:30Tsmoki Minsk - Astana -:-
18:00Zenit Petersburg - VEF Riga -:-

RUSYA: Super League

14:00Ryazan - CSKA Moscow 2 -:-
17:00Samara SGEU - Rodniki Izhevsk -:-

RUSYA: Superleague A Women

16:00Spartak Moscow K - Ekaterinburg K -:-

ŞİLİ: LNB

00:00Espanol de Talca - Puerto Montt -:-
02:00Ancud - Catolica -:-
02:00Deportes Castro - Leones Quilpue -:-
02:00Las Animas - Tinguiririca -:-
02:00Osorno - Puente Alto -:-
02:15U. De Concepcion - Valdivia -:-
00:00U. De Concepcion - Puerto Montt -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:00Yesilgiresun - Sakarya BB -:-
15:15Fenerbahçe - Gaziantep -:-
17:00Trabzonspor - Istanbul BB -:-

TÜRKİYE: TBL

16:00Bandirma Kirmizi - Antalya Bsb. -:-

TÜRKİYE: TB2L - İlk etap

15:00Bilecik - Bornova Bld. -:-

TÜRKİYE: KBSL

13:30AGÜ Spor K - Besiktas K -:-
14:00Canik Belediye K - Yakın Doğu Üniversitesi K -:-
17:15Fenerbahçe K - Bornova Spor K -:-

YUNANİSTAN: Basket League

17:00Larissas Faros - Panathinaikos -:-
17:30Olympiakos - Trikala -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Sorumlu bahis oynayın. 18+

Dokunmatik versiyonunu kullan