YENILE

Basketbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: NBA

4. ÇeyrekCharlotte Hornets - Milwaukee Bucks 106:116
4. ÇeyrekIndiana Pacers - Minnesota Timberwolves 110:105
3. ÇeyrekAtlanta Hawks - Phoenix Suns 66:63
3. ÇeyrekBrooklyn Nets - Philadelphia 76ers 78:79
3. ÇeyrekDetroit Pistons - Miami Heat 68:78
Devre ArasıHouston Rockets - Golden State Warriors 52:60
05:00Portland Trail Blazers - Denver Nuggets -:-
05:30Los Angeles Lakers - Washington Wizards -:-

ABD: NBA D-League

02:00Westchester - Canton Charge 108:105
4. ÇeyrekSioux Falls Skyforce - Iowa Energy 97:77
3. ÇeyrekWindy City Bulls - Erie BayHawks 59:52

ABD: NIT

02:00Georgia Tech - Cal St. Bakersfield -:-
04:00UCF Knights - TCU -:-

ARJANTİN: Liga A - İkinci etap

Devre ArasıAtenas - Libertad 42:31
1. ÇeyrekOlimpico - Penarol 29:16

AVRUPA: Champions League - Playofflar

21:00Ludwigsburg - Banvit -:-
21:30Sassari - Monaco -:-
21:30Tenerife - Lyon-Villeurbanne -:-
21:30Venezia - Pınar Karşıyaka -:-
reklam

AVRUPA: FIBA Europe Cup - Playofflar

20:00Nanterre - Bonn -:-
21:30Oostende - Chalon/Saone -:-

AVRUPA: BIBL - Playofflar

20:00Kumanovo - Peja -:-

AVRUPA: Baltik Ligi - Playofflar

18:30Vytautas - Pieno Zvaigzdes -:-

BAHREYN: Premier League - Playofflar

16:00Al Manama - Al-Hala -:-

BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH - Kazananlar etabı

18:00Bosna - Spars Sarajevo -:-
18:00Igokea - Zrinjski Mostar -:-
18:00Kakanj - Sloboda -:-

BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH - Kaybedenler etabı

18:00Leotar Trebinje - Bosnjak -:-
18:00Mrkonjic Grad - Gradanski -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kazananlar etabı

18:45Kolin - USK Prag -:-
19:00Decin - Pardubice -:-
19:00Opava - Nymburk -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kaybedenler etabı

19:00Jindrichuv Hradec - Brno -:-
19:00Prostejov - Svitavy -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women - Playofflar

19:00USK Prague K - Nymburk K -:-
19:30Hradec Kralove K - KP Brno K -:-

ESTONYA: Korvpalli Meistriliiga

18:30TTU KK - Pärnu/Catwees -:-

FİLİPİNLER: Commissioners Cup

11:15Alaska Aces - Mahindra Enforcer -:-
14:00Rain Or Shine Paint. - Meralco Bolts -:-

FİNLANDİYA: Korisliiga

18:30BC Nokia - Kataja -:-
18:30Korikobrat - Kauhajoen Karhu -:-
18:30KTP Basket - Helsinki Seagulls -:-
18:30Salon Vilpas - Kouvot -:-
18:30UU-Korihait - Pyrinto Tampere -:-

GÜRCİSTAN: Superleague

12:00Olimpi Tbilisi - Mgzavrebi Tbilisi -:-
14:00Dinamo Tbilisi - Sokhumi -:-

İSVEÇ: Basketligan Women - Düşme Grubu

20:00Hogsbo K - Uppsala K -:-
20:00Ostersund K - AIK Basket K -:-

İTALYA: Serie A1 Women - Playofflar

21:30Broni K - Umbertide K -:-
22:00Fixi Piramis Torino K - Vigarano K -:-

İZLANDA: Premier League Women - Playofflar

21:15Keflavik K - Skallagrimur K -:-

KANADA: NBL

01:00Cape Breton Highlanders - Saint John 105:133
02:00KW Titans - Niagara River -:-

LETONYA: LBL

18:30Valmiera/ORDO - Jurmala -:-
19:00BK Ogre/Kumho Sonora - Ventspils -:-
19:30Barons Kvartals - Latvijas Universitate -:-
19:30Liepaja/Triobet - Valga -:-

LİTVANYA: LKL

18:30Lietkabelis - Siauliai -:-

MEKSİKA: LNBP - Playofflar

05:15Soles - Fuerza Regia -:-

POLONYA: Ekstraklasa Women - Playofflar

19:00Torun K - Artego Bydgoszcz K -:-
19:00Wisla Can-Pack K - Lublin K -:-
20:00Gorzow K - Polkowice K -:-

ROMANYA: Divizia A - Kazananlar etabı

17:00Steaua CSM - CSM Oradea -:-
19:00BCM Pitesti - CSU Sibiu -:-
19:00Cluj Napoca - BC Timisoara -:-

RUSYA: Super League - Playofflar

16:00Temp Sumz Revda - University-Ugra -:-
18:00Rodniki Izhevsk - Novosibirsk -:-

SIRBİSTAN: Prva Ligi

17:30OKK Beograd - Konstantin -:-
19:00Napredak - KK Dynamic -:-
19:00Smederevo - Tamis -:-
19:30Subotica - Borac -:-
20:30Sloga - KK Dunav -:-
21:00Metalac - Mladost Admiral -:-

SLOVAKYA: Extraliga

18:00Nitra - Komarno -:-
19:00Levice - Handlova -:-
19:00MBK Lucenec - Svit -:-
19:00Prievidza - Kosice -:-
20:00Karlovka Bratislava - Inter Bratislava -:-

SLOVAKYA: Extraliga Women - Playofflar

18:00Ruzomberok K - Piestanske Cajky K -:-

SLOVAKYA: Extraliga Women - 5. ve 8.likler

19:00Slovan Bratislava K - Poprad K -:-
21:00Nitra K - Banska Bystrica K -:-

SLOVENYA: Liga Nova KBM - Kazananlar etabı

19:00Union Olimpija - Helios Domzale -:-
20:00Hopsi Polzela - Rogaska -:-
21:00Lasko - Krka -:-

SLOVENYA: Liga Nova KBM - Kaybedenler etabı

19:30Podcetrtek - Portoroz -:-
20:00Sencur - KK Primorska -:-
20:00Tajfun Sentjur - LTH Castings -:-

SLOVENYA: 1. SKL Women - Kazananlar etabı

18:30Maribor K - Triglav K -:-
19:00Athlete Celje K - Konjice K -:-

SLOVENYA: 1. SKL Women - Kaybedenler etabı

21:00ZKK Domzale K - Jezica K -:-

UKRAYNA: FBU Superleague - Playofflar

18:00BK Zaporozhye - Dnipro -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan