YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

reklam

ATP - TEK: Davis Cup - Group III (Dünya)

10:05Habiyambere E. (Rwa) - Wouobong Ngoumtsa C. (Cmr) 2:1
10:10Kotecha S. (Ken) - Makhlouf N. (Alg) 2:0
10:10Nhavene B. (Moz) - Oringa D. (Uga) 2:1
10:20N'tcha D. (Ben) - Emmanuel S. (Nga) 2:0
12:20Klegou A. (Ben) - Paul C. (Nga) 2:0
12:20Mzai I. (Ken) - Hassan M. (Alg) 2:0
12:40Havugimana O. (Rwa) - Nkwenti B. (Cmr) 0:2
12:45Mata F. (Moz) - Aguma B. (Uga) 2:1

ATP - TEK: Halle (Almanya), çim

13:10Sugita Y. (Jpn) - Kudla D. (Usa) 0:2
14:55Federer R. (Sui) - Ebden M. (Aus) 2:0
Set 3Khachanov K. (Rus) - Bautista R. (Esp) 1:1 (3:6,7:6,0:0)
18:30Seppi A. (Ita) - Coric B. (Cro) -:-

ATP - TEK: London (Birleşik Krallık), çim

12:00Lopez F. (Esp) WO - Raonic M. (Can) -:-
14:10Cilic M. (Cro) - Querrey S. (Usa) 2:0
15:55Lopez F. (Esp) - Kyrgios N. (Aus) 0:2
Set 1Mannarino A. (Fra) - Djokovic N. (Srb) 0:0 (4:3)
19:10Chardy J. (Fra) - Tiafoe F. (Usa) -:-

WTA - TEK: Birmingham (Birleşik Krallık), çim

13:40Rybarikova M. (Svk) - Jakupovic D. (Slo) 2:0
15:10Strycova B. (Cze) - Tsurenko L. (Ukr) GERI ÇEKILDI 1:0
17:00Goerges J. (Ger) - Kvitova P. (Cze) 0:2
18:25Buzarnescu M. (Rou) - Svitolina E. (Ukr) -:-

WTA - TEK: Eastbourne (Birleşik Krallık) - Elemeler, çim

13:05Dabrowski G. (Can) - McHale C. (Usa) 0:2
13:10Townsend T. (Usa) - Konjuh A. (Cro) 1:2
13:10Vickery S. (Usa) - Bains N. (Aus) 2:0
14:40Arruabarrena-V. L. (Esp) - Dunne K. (Gbr) 0:2
15:30Birrell K. (Aus) - Nara K. (Jpn) 0:2
15:45Silva E. (Gbr) - Bondarenko K. (Ukr) 0:2
16:00Broady N. (Gbr) - Vikhlyantseva N. (Rus) 0:2
Set 2Sestini Hlavackova A. (Cze) - Cepede V. (Par) 1:0 (6:2,5:5)
Set 2Kudryavtseva A. (Rus) - Rus A. (Ned) 0:1 (2:6,2:5)
reklam

WTA - TEK: Fed Kupası - Grup II (Dünya)

Set 1Contreras Gomez F. (Mex) - Segarelli F. (Dom) 0:0 (2:1)
Set 1Guzman D. (Per) - Delgado Herrera Y. (Cub) 0:0 (2:1)
19:30Iamachkine A. (Per) - Smith Dias Y. (Cub) -:-
19:30Zacarias M. (Mex) - Williford K. (Dom) -:-

WTA - TEK: Mallorca (İspanya), çim

13:10Garcia C. (Fra) - Kenin S. (Usa) 0:2
14:45Maria T. (Ger) - Safarova L. (Cze) 2:1
Set 2Tomljanovic A. (Aus) - Sevastova A. (Lat) 1:0 (6:3,0:0)
19:30Stosur S. (Aus) - Riske A. (Usa) -:-

ATP - ÇİFT: Davis Cup - Group III (Dünya)

14:05İptal edildiHounkpevi F./Klegou A. - Emmanuel S./Ubon J. -:-
14:05Hounkpevi F./Klegou A. - Babalola A./Ubon J. 2:0
14:10İptal edildiCheruiyot K./Yego I. K. - Ghezal Y./Makhlouf N. -:-
14:15Cheruiyot K./Yego I. K. - Ghezal Y./Hassan M. 2:0
14:30Gatete H./Niyigena E. - Nkwenti B./Wouobong Ngoumtsa C. 0:2
15:35İptal edildiMata F./Nhavene B. - Ayella S. P./Oringa D. -:-
15:35Junior J. A./Seda R. - Aguma B./Ayella S. P. 0:2

ATP - ÇİFT: Halle (Almanya), çim

14:20Kubot L./Melo M. - Dodig I./Ram R. 2:1

ATP - ÇİFT: London (Birleşik Krallık), çim

19:30Edmund K./Skupski N. - Kontinen H./Peers J. -:-

WTA - ÇİFT: Birmingham (Birleşik Krallık), çim

19:00Mertens E./Schuurs D. - Chan H-C./Yang Z. -:-

WTA - ÇİFT: Fed Kupası - Grup II (Dünya)

20:00Morales Beckmann D./Portillo Ramirez M. J. - Portalatin K./Williford K. -:-
20:00Iamachkine A./Soares C. - Fors-Guerra Y./Smith Dias Y. -:-

WTA - ÇİFT: Mallorca (İspanya), çim

14:10Klepac A./Martinez Sanchez M. J. - Knoll X./Smith A. 2:0
19:00Christian K./Santamaria S. - Safarova L./Stefkova B. -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Blois (Fransa), toprak

12:10Griekspoor S. (Ned) - Londero J. I. (Arg) 2:1
14:40Robert S. (Fra) - Cachin P. (Arg) 2:0
16:10Lamasine T. (Fra) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:2
18:30De Bakker T. (Ned) - Garin Ch. (Chi) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Fergana (Özbekistan), sert

09:55Milojevic N. (Srb) - Watanuki Y. (Jpn) 2:1
11:40Ilkel C. (Tur) - Myneni S. (Ind) 1:2
12:35Sekiguchi S. (Jpn) GERI ÇEKILDI - Lopez-Perez E. (Esp) 0:1
13:40Gerasimov E. (Blr) - Setkic A. (Bih) 2:0

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Ilkley (Birleşik Krallık), çim

13:10Polansky P. (Can) - Kubler J. (Aus) 1:2
Set 1King D. (Bar) - Otte O. (Ger) 0:0 (1:3)
18:30Thompson J. (Aus) - Stakhovsky S. (Ukr) -:-
19:30Fabbiano T. (Ita) - Mmoh M. (Usa) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: L'Aquila (İtalya), toprak

13:10Monteiro T. (Bra) - Moroni M. (Ita) GERI ÇEKILDI 0:0
14:20Galan Riveros D. E. (Col) - Bagnis F. (Arg) 0:2
Set 3
Tiebreak
Clezar G. (Bra) - Quinzi G. (Ita) 1:1 (6:3,1:6,6:6)
18:15Baldi F. (Ita) - Lorenzi P. (Ita) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Poprad (Slovakya), toprak

15:05Balazs A. (Hun) - De Greef A. (Bel) 0:2
16:20Kolar Z. (Cze) - Kovalik J. (Svk) 0:2

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Blois (Fransa), toprak

12:10Domingues J./Sousa P. - Neis F./Vega Hernandez D. 1:2
15:30Lipovsek P. T./Londero J. I. - Hsieh C./Junaid R. WO -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Fergana (Özbekistan), sert

14:55Gakhov I./Pavlioutchenkov A. - Khabibulin T./Manafov V. 2:1
15:30Myneni S./Prashanth V. - Cid R./Statham J. 2:0

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Ilkley (Birleşik Krallık), çim

16:05Balaji N. S./Vardhan V. - Krawietz K./Mies A. 0:2
18:10Krajicek A./Nedunchezhiyan J. - Broady L./Clayton S. -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: L'Aquila (İtalya), toprak

14:00Baldi F./Pellegrino A. WO - Clezar G./Gonzalez A. -:-
14:15Ocleppo J./Vavassori A. - Martinez P./Vervoort M. 1:2

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Poprad (Slovakya), toprak

13:10Cacic N./Margaroli L. - Neuchrist M./Weissborn T-S. 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: Kaltenkirchen (Almanya), toprak

11:00Fatic N. (Bih) - Dellavedova M. (Aus) 2:0
11:00Gonzalez W. (Gtm) - Kuzmanov D. (Bul) 0:2
11:00Von Massow G. (Ger) - Strombachs R. (Ger) 2:0
12:30Bangoura S. (Usa) - Kocevar-Desman T. (Slo) 2:0
12:30Diarra G. (Aut) - Wessels L. (Ger) 0:2
12:30Kalyuzhnyy V. (Ukr) - Moeller M. (Ger) 0:2
13:30Matic N. (Ger) GERI ÇEKILDI - Boehler D. (Ger) 1:1
14:30Von Massow G. (Ger) - Kuzmanov D. (Bul) 0:2
16:30Bangoura S. (Usa) - Moeller M. (Ger) -:-
17:00Fatic N. (Bih) - Wessels L. (Ger) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: Rochester (ABD), toprak

23:00Poling K. (Usa) - Arconada J. (Arg) 1:2
23:00Strode I. (Usa) - Johns C. (Usa) 0:2
01:00Martinez M. N. (Arg) - Speicher J. (Usa) 2:0
22:00Arconada J. (Arg) - Kalovelonis M. (Rus) -:-
22:00Johns C. (Usa) - Ross G. (Usa) -:-
23:30Andrade A. (Usa) - Goetz R. (Usa) -:-
23:30Martinez M. N. (Arg) - Rybakov A. (Usa) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: Sassuolo (İtalya), toprak

13:00Bocchi L. (Ita) - Rondoni P. (Ita) 0:2
13:00Heller P. (Ger) - Nardi L. (Ita) 2:1
14:30Espin Busleiman G. (Arg) - Capalbo F. (Arg) WO -:-
14:30Guerrieri A. (Ita) - Ceppellini A. (Ita) 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: Winston-Salem 2 (ABD), sert

17:00Paul T. (Usa) - Karue Sell (Bra) -:-
18:00Redlicki Mi. (Usa) - Schneider R. (Usa) -:-
18:30Riffice S. (Usa) - Craig H. (Usa) -:-
20:30Chrysochos P. (Cyp) - Mansouri S. (Tun) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: Ilkley (Birleşik Krallık), çim

13:10Kanepi K. (Est) - Alexandrova E. (Rus) 1:2
15:05Rodina E. (Rus) - Tere-Apisah A. (Pap) 0:2
15:20Smitkova T. (Cze) - Jabeur O. (Tun) 2:1
15:30Yastremska D. (Ukr) - Dart H. (Gbr) 2:1

TAKIMLAR - ERKEKLER: Davis Cup - Group III (Dünya)

10:05Rwanda - Kamerun 1:2
10:10Kenya - Cezayir 3:0
10:10Mozambik - Uganda 2:1
10:20Benin - Nijerya 3:0

TAKIMLAR - BAYANLAR: Fed Kupası - Grup II (Dünya)

18:00Meksika K - Dominik Cumhuriyeti K -:-
18:00Peru K - Küba K -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan