Basketbol » Bugün » Hepsi
ABD: NBA - Playofflar
02:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 103:9604:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 114:101
FRANSA: LNB
17:00Paris - Roanne -:-19:30Gravelines-Dunkerque - Boulogne-Levallois -:-
19:30JL Bourg - Nancy -:-
19:30Nanterre - Dijon -:-
19:30Strasbourg - Ada Blois -:-
21:00Chalon/Saone - Saint Quentin -:-
İSPANYA: ACB
19:00Bilbao - Palencia -:-21:45Obradoiro CAB - MoraBanc Andorra -:-
21:45Valencia - Joventut -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
15:30Manisa - Pınar Karşıyaka -:-15:30Tofaş - Galatasaray -:-
18:00Petkim Spor - Çağdaş Bodrum Spor -:-
AFRİKA: BAL
17:30Monastir - A.P.R. -:-20:30Douanes - Rivers Hoopers -:-
ALMANYA: BBL
19:30Crailsheim Merlins - Bamberg -:-19:30Oldenburg - Tubingen -:-
21:00Hamburg - Chemnitz -:-
21:00Heidelberg - Ulm -:-
ALMANYA: Pro B - Playofflar
19:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-ARJANTİN: Liga A
03:00La Union - Comunicaciones Mercedes 92:8017:30Instituto de Cordoba - San Martin -:-
AVRUPA: ABA League 2 - Playofflar
20:00Subotica - MZT Skopje -:-AVUSTRALYA: NBL1 East
10:00Manly W. - Central Coast Crusaders 102:8111:00BA CoE - Sydney Comets 95:79
11:00Norths Bears - Inner West Bulls 89:112
12:00Hornsby S. - Sutherland 78:88
12:15Newcastle Falcons - Bankstown Bruins 62:88
12:30Albury-Wodonga Bandits - Maitland M. 89:113
12:30Hills Hornets - Illawarra Hawks 92:69
4. ÇeyrekPenrith P. - Canberra 65:75
AVUSTRALYA: NBL1 East Women
08:00Manly W. K - Central Coast K 82:6809:00BA CoE K - Sydney Comets K 68:75
09:00Norths Bears K - Inner West Bulls K 87:55
10:00Hornsby S. K - Sutherland K 83:94
10:00Newcastle Falcons K - Bankstown Bruins K 73:56
10:30Albury K - Maitland Mustangs K 99:65
10:30Hills Hornets K - Illawarra Hawks K 85:72
10:30Penrith P. K - Canberra K 56:53
AVUSTRALYA: NBL1 North
12:00Ipswich Force - Rockhampton Rockets 100:10312:00North Gold Coast Seahawks - Brisbane Capitals 86:83
12:30Townsville Heat - Darwin Salties 91:109
3. ÇeyrekLogan Thunder - Northside Wizards 68:52
AVUSTRALYA: NBL1 North Women
10:00Ipswich Force K - Rockhampton K 76:9510:00North Gold Coast Seahawks K - Brisbane Capitals K 74:56
10:30Townsville Flames K - Darwin Salties K 94:58
11:00Logan Thunder K - Northside Wizards K 66:91
AVUSTRALYA: NBL1 South
12:00Geelong - Mt Gambier 81:9312:00Sandringham Sabres - Melbourne Tigers 85:71
12:30Nunawading - Diamond Valley 88:91
12:30NW Tasmania - Frankston 76:101
4. ÇeyrekDandenong - Kilsyth 84:66
4. ÇeyrekEltham - Ringwood 61:72
3. ÇeyrekKeilor Thunder - Ballarat 48:67
4. ÇeyrekKnox - Casey Cavaliers 78:63
Devre ArasıWaverley - Bendigo Braves 49:50
AVUSTRALYA: NBL1 South Women
10:00Geelong K - Mt. Gambier K 81:7910:00Sandringham K - Melbourne Tigers K 79:69
10:30Launceston K - Frankston K 66:74
10:30Nunawading K - Diamond Valley K 81:74
11:00Dandenong Rangers K - Kilsyth K 94:64
11:00Eltham K - Ringwood K 89:79
11:00Keilor Thunder K - Ballarat K 72:90
11:00Knox K - Casey Cavaliers K 80:62
11:30Waverley K - Bendigo Braves K 60:93
AVUSTRALYA: NBL1 Central
12:00South Adelaide Panthers - Central Districts Lions 97:842. ÇeyrekNorth Adelaide Rockets - Southern Tigers 32:33
2. ÇeyrekWest Adelaide Bearcats - Forestville Eagles 27:41
2. ÇeyrekWoodville Warriors - Norwood Flames 32:38
AVUSTRALYA: NBL1 Central Women
12:00North Adelaide Rockets K - Southern Tigers K 87:7112:00West Adelaide Bearcats K - Forestville Eagles K 62:88
12:00Woodville Warriors K - Norwood Flames K 69:99
2. ÇeyrekSouth Adelaide Panthers K - Central Districts Lions K 21:27
AVUSTRALYA: NBL1 West
14:00ErtelendiEast Perth Eagles - Mandurah Magic -:-1. ÇeyrekSouth West Slammers - Perry Lakes Hawks 0:0
1. ÇeyrekWarwick Senators - Geraldton Buccaneers 17:19
1. ÇeyrekWilletton Tigers - Beeliar Boodjar 12:10
15:00Goldfields Giants - Perth Redbacks -:-
15:00Rockingham Flames - Joondalup Wolves -:-
AVUSTRALYA: NBL1 West Women
12:00East Perth Eagles K - Mandurah Magic K 82:67uz12:00South West Slammers K - Perry Lakes Hawks K 56:91
12:00Willetton Tigers K - Beeliar Boodjar K 86:63
4. ÇeyrekGoldfields Giants K - Perth Redbacks K 44:60
4. ÇeyrekRockingham Flames K - Joondalup Wolves K 71:46
AVUSTURYA: Superliga - Playofflar
19:00Klosterneuburg - UBSC Graz -:-20:00Traiskirchen - Oberwart -:-
BEYAZ RUSYA: Premier League - 5.lik-8.lik
4. ÇeyrekMinsk 3 - Impuls 65:821. ÇeyrekGomel - Minsk 2 19:16
BEYAZ RUSYA: Premier League - Playofflar
12:00Borisfen - Grodno 54:73BEYAZ RUSYA: Premier League Women - Playofflar
15:30Olimpia Grodno K - Rguor Minsk K -:-BİRLEŞİK KRALLIK: BBL - Playofflar
20:45Leicester Riders - Sheffield Sharks -:-BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women - Playofflar
16:00BA London Lions K - Nottingham Wildcats K -:-16:45Leicester Riders K - Essex Rebels K -:-
BOLİVYA: Libobasquet
02:00Carl A-Z - Kinwa 103:83BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH - Kazananlar etabı
19:00Igokea - Borac Banja Luka -:-19:00KK Bosna - Sloboda -:-
19:00ErtelendiKK Bosna - Mrkonjic Grad -:-
19:00ErtelendiSiroki Brijeg - Igokea -:-
19:00ErtelendiSloboda - Borac Banja Luka -:-
20:00Mrkonjic Grad - Siroki Brijeg -:-
BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH Women - Playofflar
20:00Orlovi K - Lavovi K -:-BREZİLYA: NBB - Playofflar
01:00Minas - Sao Paulo 84:5902:00Flamengo - Cearense 79:71
23:10Vasco - Bauru -:-
BREZİLYA: CBB
01:30Santos Fupes - Blumenau APAB 70:6601:30Sorocabana - Brusque 72:45
23:00Praia Clube - Cruzeiro -:-
BREZİLYA: LBF Women
01:00Catanduva K - Sao Jose K 78:5203:00Campinas K - Corinthians K 64:62
00:00Blumenau K - Santo Andre K -:-
ÇİN: CBA - Playofflar
14:35Xinjiang - Zhejiang Chouzhou -:-ENDONEZYA: IBL
10:00Satya Wacana - Dewa United 57:9212:00Tangerang Hawks - Rajawali Medan 75:85
1. ÇeyrekKesatria Bengawan Solo - Bali United 22:13
16:00RANS PIK - Prawira Bandung -:-
FİLİPİNLER: Filipinler Kupası
10:00Blackwater Bossing - Phoenix Fuelmasters 102:83Devre ArasıSan Miguel Beermen - Meralco Bolts 44:52
FİNLANDİYA: Korisliiga - Playofflar
17:00Helsinki Seagulls - Karhu Basket -:-FRANSA: Pro B
21:00Orleans - Boulazac -:-FRANSA: Espoirs U21
14:30Monaco U21 - Cholet U21 -:-16:00JL Bourg U21 - Nancy U21 -:-
16:00Nanterre U21 - Dijon U21 -:-
16:00Strasbourg U21 - Ada Blois U21 -:-
16:30Lyon-Villeurbanne U21 - Le Portel U21 -:-
17:30Chalon/Saone U21 - Saint Quentin U21 -:-
18:00Le Mans U21 - Limoges U21 -:-
FRANSA: Ligue 2 Women - Playofflar
21:00Avenir Chartres K - Toulouse K -:-HIRVATİSTAN: Premijer liga - Düşme Grubu
20:00Skrljevo - Osijek -:-HOLLANDA: WBL Women - Playofflar
16:00Landslake Lions K - Jolly Jumpers K -:-17:30Grasshoppers K - Triple Threat K -:-
İRAN: Super League - Playofflar
18:00Mahram Tehran - Shahrdari Gorgan -:-İSPANYA: LEB Oro
18:00Hestia Menorca - Real Betis -:-20:00Estela - Tizona Burgos -:-
21:00San Pablo Burgos - Fuenlabrada -:-
İSPANYA: LEB Plata - Terfi Playofflar
20:00Zamora - Ciudad de Huelva -:-21:00Sant Antoni - Basquet L'Horta Godella -:-
İSRAİL: Super League - Kazananlar etabı
21:00Hapoel Holon - Maccabi Tel Aviv -:-İSVİÇRE: SB League - Playofflar
18:30SAM Massagno - Fribourg Olympic -:-İTALYA: Serie A2 - Playofflar
21:30Trapani - Assigeco Piacenza -:-21:30Verona - Urania Milano -:-
22:00Sebastiani Rieti - Rimini -:-
İTALYA: Serie A1 Women - Playofflar
20:30Schio K - Ragusa K -:-22:00Venezia K - Campobasso K -:-
İTALYA: Serie A2 Women - Gr. B - Playofflar
21:30Matelica K - Broni K -:-İZLANDA: Premier League - Playofflar
22:15Keflavik - Grindavik -:-JAPONYA: B.League
08:05Akita - Chiba 72:8808:05Hiroshima D. - Ryukyu 69:59
08:05Hokkaido - Alvark 78:85
08:05Osaka - Shimane 92:73
09:05Gunma - Sendai 97:85
09:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex 59:100
09:05SeaHorses Mikawa - NeoPhoenix 91:74
09:35Yokohama - Brave Thunders 92:98uz
11:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 94:79
11:35Toyama - Nagoya Fighting Eagles 70:77
KANADA: Super League - Playofflar
02:00KW Titans - Newfoundland Rogues 109:86KARADAĞ: Prva A Liga
18:00Kotor - Podgorica -:-KAZAKİSTAN: National League - Playofflar
16:00Irbis Almaty - Aktobe -:-KOLOMBİYA: LBP
03:40Motilones del Norte - Titanes de Barranquilla 62:5700:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-
KOSOVA: Superliga - Playofflar
20:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-KUZEY MAKEDONYA: Prva Liga Women - Playofflar
18:00Kriva Palanka K - Basket Kam K -:-18:00Kumanovo-Grizli K - Vardar K -:-
LETONYA: LBL - Playofflar
20:00Rigas Zelli - Ventspils -:-LİTVANYA: LKL
17:20Juventus - Jonava -:-LÜBNAN: Division 1 - Playofflar
16:45Sagesse Al Hekmeh Beirut - Beirut Club -:-LÜKSEMBURG: LBBL - Düşme Grubu
21:00Schieren - Musel Pikes -:-LÜKSEMBURG: LBBL Women - Playofflar
19:00Dudelange K - Grengewald Hueschtert K -:-MACARİSTAN: NB I. A - 5.lik-8.lik
19:00DEAC - Soproni KC -:-MACARİSTAN: NB I. A - Play out
19:00Atomeromu Paks - Szedeak -:-19:00Kaposvari - OSE Lions -:-
19:00KTE-Duna - Kormend -:-
MACARİSTAN: NB I. A Women - 5.lik-8.lik
17:00Ujbuda BEAC K - TFSE-MTK K -:-19:00Vasas Csata K - PEAC-Pecs K -:-
MACARİSTAN: NB I. A Women - Playofflar
19:00Sopron K - Szekszard K -:-20:30UNI Gyor K - DVTK K -:-
MEKSİKA: CIBACOPA
05:00Ostioneros de Guaymas - Zonkeys de Tijuana 102:95uz06:00Angeles CDMX - Astros 90:95
06:15Halcones de Obregon - Pioneros de Los Mochis 112:97
06:15Rayos de Hermosillo - Frayles de Guasave 96:80
06:15Venados de Mazatlan - Caballeros de Culiacan 89:95
POLONYA: Basket Liga - Playofflar
19:00Szczecin - Legia -:-21:00Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard -:-
POLONYA: 1. Liga - Playofflar
19:00Gornik Walbrzych - Starogard Gdanski -:-21:00Bydgoszcz - GKS Tychy -:-
PORTEKİZ: Proliga - Playofflar
23:15CA Queluz - Galitos Barreiro -:-PORTEKİZ: Taca da Liga - Playofflar
23:30Benfica - Imortal 87:5617:00Oliveirense - FC Porto -:-
20:00Sporting CP - Benfica -:-
PUERTO RİCO: BSN
03:00Leones De Ponce - Indios de Mayaguez 66:7603:00Osos de Manati - Criollos de Caguas 115:94
SIRBİSTAN: Super Ligi - Playofflar
19:00Borac - FMP -:-SLOVAKYA: Extraliga - Playofflar
19:00Levice - BC Komarno -:-20:00Prievidza - Spisski Rytieri -:-
SLOVENYA: Liga Nova KBM - Playofflar
21:00Krka - LTH Castings -:-ŞİLİ: LNB
03:15Naviera Ulloa - Espanol de Talca 75:76uz03:30Ancud - U. De Concepcion 82:85
TAYVAN: SBL - Playofflar
4. ÇeyrekTaiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 61:63TAYVAN: P. League+
09:30Hsinchu Jko Lioneers - New Taipei Kings 88:984. ÇeyrekFubon Braves - Kaohsiung Steelers 102:93
TAYVAN: T1 League - Playofflar
09:00New Taipei CTBC DEA - Taipei Taishin Mars 94:95uzTAYVAN: WSBL Women - Playofflar
10:00Taiyuan K - Cathay Life K 70:63URUGUAY: Liga Uruguaya - Playofflar
04:30Trouville - Penarol 64:92VENEZUELA: Superliga
01:30Spartans - Brillantes 89:8302:00Gladiadores - Broncos 93:84
00:30Piratas de La Guaira - Diablos -:-
00:30Toros de Aragua - Frontinos -:-
YENİ ZELANDA: NBL
07:00Taranaki Airs - Franklin Bulls 90:7610:30Auckland Tuatara - Bay Hawks 120:96
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.