Hentbol » Bugün » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
20:00Leipzig - Flensburg-H. -:-21:00Eisenach - Lemgo -:-
21:00Hannover-Burgdorf - Göppingen -:-
FRANSA: Starligue
21:00Limoges - Nantes -:-21:00Nimes - Chartres -:-
21:30Dijon - Chambery Savoie -:-
21:30Ivry - Creteil -:-
İSPANYA: Liga ASOBAL
21:00CD Bidasoa Irun - Morrazo Cangas -:-ALMANYA: 2. Bundesliga
20:00Coburg 2000 - Aue -:-20:30Hagen - Elbflorenz -:-
21:00Ludwigshafen - Essen -:-
AVUSTURYA: HLA - Playofflar
20:30Alpla HC Hard - SC Ferlach/T. -:-DANİMARKA: Herre Handbold Ligaen - Düşme Grubu
20:30Skive - Holstebro -:-FİNLANDİYA: SM Ligi Bayanlar - Playofflar
19:00HIFK K - GrIFK K -:-FRANSA: Proligue
21:30Angers - Massy Essonne -:-21:30Besancon - Sarrebourg -:-
21:30Cherbourg - Valence -:-
21:30Frontignan - Billere -:-
21:30Pontault - Istres -:-
21:30Selestat - Nancy -:-
FRANSA: Division 1 Women
21:30Paris 92 K - Stella St. Maur K -:-GÜNEY KORE: H League - Playofflar
13:00Hanam - SK Hawks 29:30HIRVATİSTAN: Premier Ligi - Şampiyona Playoffları
20:00Porec - RK Zagreb -:-HOLLANDA: Eredivisie
21:00Hellas - Arnhem -:-HOLLANDA: HandbalNL League
21:00Hurry-Up - Bevo HC -:-HOLLANDA: Eredivisie Women - Kazananlar etabı
19:00Kwiek K - Westfriesland SEW K -:-İSRAİL: Division 1 - Playofflar
16:00Maccabi Le Zion - Hapoel Le Zion -:-İSVEÇ: Handbollsligan - Playofflar
20:00Kristianstad - Savehof -:-İSVEÇ: Handbollsligan Women - Playofflar
20:00Skovde K - Skuru K -:-İZLANDA: Olis Deild Women - Playofflar
21:00Haukar K - Fram K -:-22:40IBV K - Valur K -:-
KUZEY MAKEDONYA: Superleague - Kazananlar etabı
18:00Struga - Vardar 1961 -:-MACARİSTAN: NB I Women
19:00Mosonmagyarovar K - Dunaujvarosi K -:-NORVEÇ: REMA 1000-ligaen - Düşme Grubu
19:00Sandefjord TIF - Fjellhammer -:-NORVEÇ: REMA 1000-ligaen - Playofflar
19:15Elverum - Arendal -:-NORVEÇ: REMA 1000-ligaen women - Düşme Grubu
20:00Romerike Ravens K - Flint K -:-POLONYA: Central League
20:00Ciechanow - Legnica -:-20:00Zamosc - Stal Mielec -:-
POLONYA: I Liga Women
20:00AZS AWF Warszawa K - SMS ZPRP Lublin K -:-PORTEKİZ: Andebol 1 - Plaseler
23:00Povoa - Madeira SAD -:-RUSYA: Superleague - Playofflar
17:00Perm - Stavropol -:-SIRBİSTAN: Superliga - Düşme Grubu
21:00Proleter - RK Ub -:-21:30Crvena zvezda - Radnicki -:-
SIRBİSTAN: Superliga Women - Playofflar
20:00Zeleznicar K - Jagodina K -:-SIRBİSTAN: Superliga Women - Play out
20:00Bekament K - Vojvodina K -:-SLOVENYA: 1. NLB Liga
19:00Gorenje - Loka -:-19:00Ribnica - Jeruzalem Ormoz -:-
20:00Koper - Gradec -:-
20:30Dobova - Krka -:-
20:30Ivancna Gorica - Trebnje -:-
21:30Ljubljana - Skofljica -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.