YENILE

Hokey » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: NHL - Sezon Öncesi

3. periyotMinnesota Wild - Colorado Avalanche 7:0
2. periyotBuffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 1:2
2. periyotDetroit Red Wings - Boston Bruins 2:1
2. periyotMontreal Canadiens - Ottawa Senators 0:2
2. periyotNew York Islanders - New York Rangers 3:1
2. periyotTampa Bay Lightning - Nashville Predators 2:1
1. periyotDallas Stars - Florida Panthers 0:0
04:00Arizona Coyotes - Anaheim Ducks -:-
04:30Calgary Flames - Vancouver Canucks -:-
05:00San Jose Sharks - Vegas Golden Knights -:-
22:00Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues -:-
22:00Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings -:-

ABD: USHL - Sezon Öncesi

23:00Waterloo Black Hawks - Cedar Rapids RoughRiders 1:0pen
02:15Muskegon Lumberjacks - ABD U18 -:-
03:00Green Bay Gamblers - Dubuque Fighting Saints -:-
03:00Sioux Falls Stampede - Fargo Force -:-
03:05Central Illinois - Chicago Steel -:-
03:05Lincoln Stars - Omaha Lancers -:-

ALMANYA: DEL

15:00Iserlohn - Munchen -:-
15:00Köln - Wolfsburg -:-
17:30Bremerhaven - Düsseldorf -:-
17:30Krefeld - Schwenninger -:-
17:30Straubing - Mannheim -:-
18:00Nurnberg - Ingolstadt -:-
20:00Augsburg - Eisbaren Berlin -:-

ALMANYA: 2. Lig

17:00Dresdner Eislowen - Frankfurt Lowen -:-
17:00Freiburg - Bad Nauheim -:-
18:00Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen -:-
19:30Bayreuth - Lausitzer Fuchse -:-
19:30Deggendorfer - Ravensburg -:-
19:30Kassel - Tolzer Lowen -:-
19:30Kaufbeuren - Heilbronner -:-

ALMANYA: Oberliga North

16:00Trappers - Harzer F. -:-
17:00Crocodiles Hamburg - Leipzig -:-
17:00Preussen - Essen -:-
19:15Halle - Fuchse Duisburg -:-
20:00Hannover - EC Hannover -:-
20:00Rostock - Herner -:-

ASYA: Asya Ligi

08:00Nikko Icebucks - Anyang -:-
09:00High 1 - Daemyung -:-
10:00ErtelendiOji Eagles - Nippon P. Cranes -:-

AVRUPA: Alps Hockey League

18:30HK Olimpija - Milano -:-

AVUSTURYA: EBEL

17:00Salzburg - Linz -:-
18:30Bolzano - Klagenfurt -:-
18:30Graz - Znojmo -:-
18:30Medvescak Zagreb - Vienna -:-
18:30Villach - Dornbirn -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: Elite League

18:00Sheffield - Cardiff -:-
19:00Dundee - Manchester -:-
19:15Coventry - Milton Keynes -:-
20:00Guildford - Glasgow -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: Challenge Cup

18:00Belfast - Fife -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga

16:00Sparta Praha - Pardubice -:-
16:30Karlovy Vary - Zlin -:-
17:00Liberec - Trinec -:-
17:00Vitkovice - Plzen -:-
18:00Kometa Brno - Mlada Boleslav -:-
18:00Mountfield HK - Olomouc -:-
18:30Litvinov - Chomutov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: ELJ

12:00Salzburg U20 - Olomouc U20 -:-
14:00Vsetin U20 - Zlin U20 -:-

DANİMARKA: Metal Ligaen

16:00Frederikshavn - Aalborg -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

19:00Regensburg (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
19:30Weiden (Ger) - Pegnitz (Ger) -:-

FİNLANDİYA: Suomi-sarja

16:00Hunters - S-Kiekko -:-
16:00Muik Hockey - D-Kiekko -:-
16:00Pyry - Titaanit -:-
17:00Giants - Jarvenpaa -:-

FİNLANDİYA: Liiga Women

12:20TPS Turku K - Kärpät K -:-
14:00Hämeenlinna K - Kuortane K -:-
15:00Ilves K - Blues Espoo K -:-
15:15Rauman Lukko K - KalPa K -:-
15:30Sport K - KJT K -:-

FİNLANDİYA: Nuorten SM-Liiga

12:30Ilves U20 - TPS U20 -:-
13:00Kärpät U20 - Lukko U20 -:-
14:30IFK Helsinki U20 - KooKoo U20 -:-
15:00Jokerit U20 - Ässät U20 -:-
15:30Espoo U20 - SaiPa U20 -:-
15:30TUTO U20 - KalPa U20 -:-
16:00Pelicans U20 - Jukurit U20 -:-
16:00Sport U20 - Hämeenlinna U20 -:-
16:00Tappara U20 - Jyväskylä U20 -:-

İSPANYA: LNHH

23:00Puigcerda - Majadahonda 3:4

İSVEÇ: HockeyAllsvenskan

16:00BIK Karlskoga - Leksands -:-
16:00Tingsryds - Karlskrona -:-
16:00Vasterviks IK - AIK -:-
18:30Modo - Almtuna -:-
18:30Sodertalje - Pantern -:-
18:30Västerås - Oskarshamn -:-
18:30Vita Hasten - IF Bjorkloven -:-

İSVEÇ: HockeyEttan Norra

16:00Kiruna AIF - Tegs -:-
17:00Kalix - Vännäs -:-
17:00Lejon - Piteå -:-
17:00Ornskoldsvik - Kiruna -:-
17:00Ostersund - Asploven -:-

İSVEÇ: HockeyEttan Sodra

17:00Dalen - Halmstad -:-
17:00Nybro - Tyringe -:-
17:00Vimmerby - Morrums GoIS -:-

İSVEÇ: HockeyEttan Vastra

17:00Koping - Grums -:-
17:00Mariestad - Forshaga -:-
17:00Surahammar - Malungs -:-

İSVEÇ: HockeyEttan Ostra

16:00Nyköping - Visby-Roma -:-
17:00Enkopings - Vallentuna -:-
17:00Huddinge - Tyreso Hanviken -:-
17:00Sollentuna - Segeltorps IF -:-
17:00Trangsunds - Väsby -:-

İSVEÇ: SDHL Women

13:00Modo K - SDE HF K -:-
13:30AIK K - Leksands K -:-
13:30Göteborg K - Brynäs K -:-
16:30Linkopings K - HV 71 K -:-

KANADA: OHL

2. periyotErie Otters - Flint Firebirds 3:0
2. periyotSaginaw Spirit - Sarnia Sting 0:3
2. periyotSoo Greyhounds - North Bay Battalion 4:0
2. periyotBarrie Colts - Hamilton Bulldogs 0:1
1. periyotOwen Sound Attack - Sudbury Wolves 2:0
21:00Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs -:-
21:00Ottawa 67s - Peterborough Petes -:-

KANADA: WHL

04:00Kootenay Ice - Calgary Hitmen -:-
04:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings -:-
04:00Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings -:-
04:00Regina Pats - Prince Albert Raiders -:-
04:00Saskatoon Blades - Swift Current Broncos -:-
04:05Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks -:-
04:30Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes -:-
05:05Everett Silvertips - Vancouver Giants -:-
05:05Kelowna Rockets - Kamloops Blazers -:-
05:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs -:-
05:05Victoria Royals - Prince George Cougars -:-

KANADA: QMJHL

23:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens 6:4
23:00Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 1:5
01:00Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 3:9
01:00Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 2:3
3. periyotVal-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 2:4
AraRouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 0:2
20:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-
22:00Quebec Remparts - Sherbrooke Phoenix -:-
22:00Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres -:-

KANADA: LNAH - Sezon Öncesi

02:00Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges -:-

MACARİSTAN: Erste Liga

17:00Brasov - Vasas -:-
18:00DAB - Gyergyoi -:-
18:30Csikszereda - DEAC -:-
18:50Vienna II - Hokiklub Budapest -:-
19:30Ujpest - Ferencvaros -:-

NORVEÇ: Get-ligaen

18:00Frisk Asker - Storhamar -:-
18:00Ringerike - Stjernen -:-
18:00Vålerenga - Manglerud -:-

NORVEÇ: Division 1

15:00Narvik - Gruner -:-
15:30Comet - Nidaros -:-

POLONYA: Polish Hockey League

18:00Gdansk - Opole -:-
18:00Torun - Unia Oswiecim -:-
18:00Tychy - Krakow -:-
18:00Zaglebie - Jastrzebie -:-
19:30Katowice - MMKS Podhale -:-

ROMANYA: Campionatul National

11:00Sportul Studentesc - Marton Aron -:-

RUSYA: KHL

17:00Dinamo Riga - Sp. Moscow -:-

RUSYA: VHL

09:30Tseng Tou - CSK VVS -:-
10:00Heilongjiang - Lada -:-
11:00Mechel Chelyabinsk - Krasnoyarsk -:-
13:00Gornyak Uchaly - Novokuznetsk -:-
15:00Kurhan - Angarsk -:-

RUSYA: MHL

13:00Kapitan - Amurskie Tigry -:-
13:00Krylya Sovetov - Din. St. Petersburg -:-
13:00Loko - Chaika -:-
13:00Russkie Vityazi - Tayfun -:-
14:00Almaz - Atlanty -:-
15:00Kunlun Junior - Krasnaya Armiya -:-

RUSYA: NMHL

13:00Bryansk - Belgorod -:-
13:00Golden Dogs - Metallurg Cherepovets -:-

RUSYA: WHL Women

12:00St. Petersburg K - Ufa K -:-
12:30Arktik Universitet K - Sverdlovsk Region K -:-

SLOVAKYA: Tipsport Liga

18:00Nitra - Trencin -:-
18:00Zilina - B. Bystrica -:-
18:00Zvolen - Nove Zamky -:-
18:30Detva - DVTK -:-
18:30Kosice - Poprad -:-
19:00MAC Budapest - L. Mikulas -:-

SLOVAKYA: 1. liga

18:00Topolcany - Slovakya U20 -:-

UKRAYNA: UHL

14:00Kremenchuk - HC Kryzhani Vovky -:-
17:00Kherson - Kharkiv -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı hokey skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan