YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

AFRİKA: African Championship Women

18:30Ghana K - Mali K -:-
21:30Kamerun K - Cezayir K -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

21:00Bremen III - Schwachhausen -:-

ARJANTİN: Primer B Nacional

23:00Deportivo Moron - Santamarina 2:0
23:00Nueva Chicago - Agropecuario 1:0

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

23:00Barracas Central - San Miguel 1:0
23:00Deportivo Espanol - Defensores Unidos 2:2
03:05CA Estudiantes - San Telmo 2:1

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

23:00Canuelas - Laferrere 1:1
23:00El Porvenir - Villa San Carlos -:-

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

23:00Liniers - Real Pilar 4:0
23:00Yupanqui - Atlas -:-

ASYA: AFF Suzuki Kupası

14:30Kamboçya - Laos 3:1
14:30Myanmar - Vietnam 0:0

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig A

22:45Portekiz - Polonya -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig B

22:45İsveç - Rusya -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig C

22:45İskoçya - İsrail -:-
22:45Karadağ - Romanya -:-
22:45Sırbistan - Litvanya -:-

AVRUPA: UEFA Nations League - Lig D

22:45Kosova - Azerbaycan -:-
22:45Malta - Faroe Adaları -:-

AVRUPA: European U21 Şampiyonası - Elemeler - Promotion

20:00Portekiz U21 - Polonya U21 -:-
21:00Avusturya U21 - Yunanistan U21 -:-

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - İlk etap

13:00Belçika U19 - Fransa U19 2:2
15:00Moldova U19 - İzlanda U19 1:1
15:00Türkiye U19 - İngiltere U19 1:0
15:30Bulgaristan U19 - Yunanistan U19 0:3
15:30Cebelitarık U19 - Romanya U19 0:8
16:00İsrail U19 - Gürcistan U19 1:1
16:00Kazakistan U19 - Kuzey İrlanda U19 2:3
16:00Liechtenstein U19 - Azerbaycan U19 0:3
16:00Polonya U19 - Sırbistan U19 1:4
16:15Malta U19 - Litvanya U19 2:1
66'İskoçya U19 - İsveç U19 1:0
63'San Marino U19 - Galler U19 0:1
21'Hırvatistan U19 - Çek Cumhuriyeti U19 0:0
21'Lüksemburg U19 - Makedonya U19 0:0

AVRUPA: Elite League U20

20:00Hollanda U20 - İtalya U20 -:-

BREZİLYA: Serie A

01:00Fluminense - Ceara 0:0

DÜNYA: Arab Club Champions Cup

20:30Al-Merreikh - USM Alger -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

23:00Fransa U21 - İspanya U21 1:1
00:00İptal edildiGuatemala - Trinidad ve Tobago -:-
11:30Avustralya - Lübnan 3:0
13:00Özbekistan - Güney Kore 0:4
13:20Japonya - Kırgızistan 4:0
14:00İptal edildiBirleşik Arap Emirlikleri - Mısır -:-
15:00Çin - Filistin 1:1
15:30Kıbrıs U21 - Gürcistan U21 1:1
16:00Portekiz U19 - Hollanda U19 1:2
90+'Birleşik Arap Emirlikleri - Yemen 2:0
65'Türkiye U21 - Norveç U21 1:2
Devre Arasıİran - Venezuela 1:1
45+'Nijerya - Uganda 0:0
20:00Danimarka U21 - İngiltere U21 -:-
20:00Güney Afrika - Paraguay -:-
20:00Tunus - Fas -:-
20:00Ürdün - Suudi Arabistan -:-
20:30Türkiye - Ukrayna -:-
22:00Arnavutluk - Galler -:-
22:30Brezilya - Kamerun -:-
22:45İtalya - ABD -:-
23:00Fransa - Uruguay -:-
00:00İptal edildiEkvador - Haiti -:-
00:00İptal edildiKolombiya - El Salvador -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

10:00Almar (Nga) - Phoenix ASC (Nga) 3:0
12:00Cynosure (Nga) - Sunshine Stars (Nga) 0:1
15:00Radnik (Srb) - Radnicki Nis (Srb) 1:3
16:30Lokeren (Bel) - St. Truiden (Bel) 5:4
17:00Lausanne (Sui) - Sion (Sui) 1:1
48'Kwara (Nga) - Rivers United (Nga) 0:0
22:15HFC (Ned) - Alkmaar (Ned) -:-

DÜNYA: Dünya Kupası Final U17 - Bayanlar

20:00Güney Afrika U17 K - Brezilya U17 K -:-
20:00Japonya U17 K - Meksika U17 K -:-
23:00Finlandiya U17 K - Uruguay U17 K -:-
23:00Ghana U17 K - Yeni Zelanda U17 K -:-

ENDONESYA: Liga 1

11:30Persija Jakarta - Persela 3:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores-Bayanlar

01:00Osasco Audax K - U. Espanola K 0:1
03:30Huila K - Penarol K 3:0

HİNDİSTAN: 1. Lig

11:30Real Kashmir - Mohun Bagan 0:1

HOLLANDA: Eerste Divisie

22:00Jong Utrecht - Jong Ajax -:-

İNGİLTERE: National League North

22:45Alfreton - Leamington -:-
22:45Blyth - Stockport -:-

İNGİLTERE: National League South

22:45ErtelendiBath - Billericay -:-
22:45Weston-super-Mare - East Thurrock -:-

İNGİLTERE: NPL Premier Division

22:45Bamber Bridge - Gainsborough -:-

İNGİLTERE: Southern League Central Division

22:45Banbury - AFC Rushden & Diamonds -:-
22:45Bedworth - Tamworth -:-
22:45Halesowen - Barwell -:-
22:45Kettering - Stourbridge -:-
22:45Lowestoft - Royston -:-
22:45St. Neots - Needham Market -:-

İNGİLTERE: Southern League South Division

22:45Chesham - Walton Casuals -:-
22:45Frome - Swindon S -:-
22:45Harrow - Basingstoke -:-
22:45Hartley Wintney - Met. Police -:-
22:45Hendon - Beaconsfield -:-
22:45Merthyr T - Tiverton -:-
22:45Staines - Kings Langley -:-
22:45Weymouth - Salisbury -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

22:45Wingate & Finchley - Kingstonian -:-

İNGİLTERE: FA Kupası

22:45Billericay - Chesterfield -:-
22:45Bradford City - Aldershot -:-
22:45Charlton - Mansfield -:-
22:45Cheltenham - Ebbsfleet -:-
22:45Crawley - Southend -:-
22:45Doncaster - Chorley -:-
22:45Forest Green - Oxford Utd -:-
22:45Halifax - Morecambe -:-
22:45Oxford City - Tranmere -:-
22:45Slough - Sutton -:-

İNGİLTERE: FA Trophy - Elemeler

22:45Ramsbottom - Yaxley -:-

İSKOÇYA: Championship

22:45Dundee Utd - Alloa -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Almeria - La Coruna 1:1

İTALYA: Serie C - Group C

22:30Juve Stabia - Viterbese -:-

JAMAİKA: Premier League

04:35Harbour View - Arnett Gardens 1:1

KAZAKİSTAN: Premier Lig - Düşme Grubu

12:00I. Pavlodar - FK Kyran 2:1

KONGO DC: Super Ligi

16:30St Eloi Lupopo - Sanga Balende -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership

22:45Ballymena - Glentoran -:-
22:45ErtelendiDungannon - Coleraine -:-
22:45ErtelendiGlenavon - Cliftonville -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship

23:00Limavady - H&W Welders -:-

KUZEY İRLANDA: Irish League Cup

22:45Cliftonville - Dungannon -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Nations League - Elemeler

03:00Curacao - Guadeloupe 6:0
03:00Martinique - Antigua & Barbuda 4:2
21:45Sint Maarten - Dominika -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Şampiyonası 20 Yaşaltı - Promotion

01:30Panama U20 - Meksika U20 2:2
04:00Honduras U20 - ABD U20 0:1

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

01:00Monarcas Morelia K - Leon K 1:3

MISIR: Premier Lig

15:45Arab Contractors - El Gounah 4:2
21'Enppi - Al Ittihad 0:0

PAKİSTAN: Premier League

10:00Muslim - Afghan FC 2:0
12:30National Bank of Pakistan - Karachi Port Trust 1:3
12:30PCAA - Pakistan Navy 1:0
12:30ErtelendiSSGC - Ashraf Sugar -:-

SRİ LANKA: Champions League

13:00Air Force - Pelicans SC -:-
13:00Blue Star - Java Lane -:-
13:00Colombo - Negombo Youth -:-
13:00ErtelendiNew Young's SC - Solid -:-
13:00Ratnam - Saunders -:-
13:00Red Star - Navy -:-
13:00Sri Lanka Army - Renown -:-
13:00ErtelendiSuper Sun - Matara City -:-
13:00UP Country Lions - Crystal Palace -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

15:30Abha - Al Jabalain 0:0
17:30Al Khaleej - Damac -:-
17:30Al-Nahda - Al Ain -:-
17:30Hajer - Al-Qaisumah -:-

UGANDA: Premier League

16:30Onduparaka FC - Ndejje University 3:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan