YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: 2. Bundesliga

21:15Bielefeld - Duisburg -:-

ARJANTİN: Primera División

00:15Colon - Arsenal Sarandi 2:1
02:15Atletico Tucuman - Racing Club 2:1
00:00Estudiantes - Lanus -:-
00:15River Plate - Quilmes -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

00:00Deportivo Espanol - Almirante Brown 0:1
22:00CA Estudiantes - Deportivo Armenio -:-
22:00Fenix - UAI Urquiza -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

22:00Deportivo Merlo - Defensores Unidos -:-

ARJANTİN: Torneo Federal A

23:00Gimnasia y Tiro - Antoniana 3:1
23:00Union Villa Krause - Deportivo Maipu 1:4
23:30Libertad de Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:1
00:00San Lorenzo Alem - AH Zapla 1:2
01:00Alvarado - General Belgrano 2:0
01:30Ferro Gen.Pico - Tiro Federal BB 3:0
02:00Gimnasia E.R. - Def. Pronunciamiento 2:1
02:00Villa Mitre - Deportivo Roca 4:1
02:30Club Atletico Mitre - Union Guemes 1:1

ARJANTİN: Copa Argentina

01:00Club Sportivo Rivadavia - San Martin Mendoza 1:0
01:30Cipolletti - Sansinena 0:1

AVRUPA: Copa X

19:00Shakhtar - Lokomotiv Tbilisi -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho

23:30EC Sao Jose - EC Cruzeiro 2:0

BREZİLYA: Campeonato Catarinense - İlk etap

23:30Camboriu - Avai 1:1

BREZİLYA: Primeira Liga - İlk etap

23:30Gremio - Coritiba 1:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

12:00Djurgarden (Swe) - Odense (Den) 2:0
13:45Teteks (Mac) - Pobeda (Mac) 1:1
17:00Kazan (Rus) - Litex Lovech (Bul) -:-
17:30Sp. Moscow (Rus) - Krasnodar (Rus) -:-
19:00Hacken (Swe) - Odd (Nor) -:-
19:30Hartberg (Aut) - SV Krottendorf (Aut) -:-

EKVATOR: Serie A - İlk etap

23:00Fuerza A. - Aucas 2:1

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura

23:00Atletico Marte - Sonsonate 0:2
23:00FAS - UES 1:0

FİNLANDİYA: Lig Kupası

19:00Mariehamn - Inter Turku -:-

FRANSA: Lig 2

21:30Le Havre - Dijon -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

19:00Anorthosis - Paphos -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00G.A. Eagles - Den Bosch -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura

23:00Platense - CD Honduras 2:1

İNGİLTERE: Vanarama National League South

21:45Wealdstone - Sutton -:-

İNGİLTERE: Güney Premier Ligi

21:45Hungerford - Paulton Rovers -:-
21:45Redditch - Dunstable Town -:-

İNGİLTERE: Premier League U21

15:00ErtelendiBlackburn U21 - Aston Villa U21 -:-
16:00Reading U21 - Leicester U21 -:-
21:00Manchester Utd U21 - Norwich U21 -:-
21:00Newcastle U21 - Stoke U21 -:-

İRAN: Division 1

85'Aluminium Arak - Sirjan 0:0
12:30Damash - Fajr Sepasi 1:0
12:30Foolad Yazd - Hormozgan 0:1
12:30Kheybar Khorramabad - Giti Pasand 2:1
12:30Khooneh Be Khooneh - Sazi Tabriz 2:2
12:30Mes - Naft Masjed Soleyman 3:3
12:30Pas - Mazandaran 0:1
12:30ErtelendiPeykan - Parseh Tehran -:-
12:30Shahrdari Ardabil - Bushehr 2:0
13:00Sanat-Naft - Rafsanjan 1:0

İSPANYA: Primera Division

21:30Espanyol - Real Sociedad -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al

20:30H. Raanana - B. Jerusalem -:-

İSRAİL: Leumit League

18:00Maccabi Yavne - H. Ironi Rishon -:-
18:00Ramat Hasharon - H. Bnei Lod -:-
19:00Hapoel Jerusalem - Ashdod -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

20:45Wil - Schaffhausen -:-

İTALYA: Serie B

21:30Trapani - Como -:-

İTALYA: Lega Pro - Group B

21:00Spal - Pontedera -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:00Manfredonia - Fondi -:-

İZLANDA: Reykjavik Cup - Playofflar

21:00Leiknir - Valur -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Apertura

23:00ErtelendiAguilas - Fortaleza -:-
00:00Dep. Cali - Tolima 5:1
00:30Pasto - Chico 2:0
02:30Santa Fe - Millonarios 0:0

KONGO: Ligue 1

16:30CARA Brazzaville - Pigeon Vert -:-
16:30Muni Sport - Inter Club -:-

KONGO DC: Super Ligi

15:30Mazembe - Lubumbashi Sport -:-
15:30Rojolu - Shark XI -:-

LETONYA: Lig Kupası - 5. ve 8.likler

13:15Spartaks - BFC Daugavpils 1:0

NİKARAGUA: Primera Division - Clasura

23:00Diriangen - Esteli 3:2
23:00Juventus Managua - Ocotal 2:0

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

23:30Rubio Nu - Diaz 0:0
01:00Guarani - Cerro Porteno 0:0
00:00Sol De America - Nacional Asuncion -:-

PERU: Primera División - Apertura

23:00A. Lima - Alianza Atl. 2:1

PORTEKİZ: Primeira Liga

21:00Sporting - Rio Ave -:-
23:00Braga - Estoril -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

14:30Dekedda - Gaadiidka -:-

SUDAN: Premier Lig

16:00Merikh Kosti - Kadougli -:-
16:00Rabita Kosti - Hilal Obied -:-
19:00Ahli Khartoum - Atbara -:-
19:00Ahli Shendi - Al Merreikh Club Nyala -:-

SURİYE: Premier League

14:00Al Karamah - Al Taliya 0:0

ŞİLİ: Primera División - Clasura

00:30U. Espanola - Antofagasta 0:2

ŞİLİ: Primer B - Clasura

23:00Deportes Temuco - D. Puerto Montt 1:0
23:00Magallanes - Iberia 0:0
23:00S. Morning - Nublense 2:0
03:00San Felipe - Dep. Concepcion 0:1

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

20:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği -:-

TÜRKİYE: PTT 1. Lig

19:00Göztepe - Şanlıurfaspor -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Apertura

00:30Zamora - Trujillanos 3:1

YUNANİSTAN: Super Ligi

19:30Panionios - Panetolikos -:-

YUNANİSTAN: Football League

56'Kallithea - Kerkyra 1:0
18:00Lamia - AEL Larissa -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan