YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi

16:00Ferroviario Beira - Al-Hilal -:-
16:00St. George - Esperance Tunis -:-
18:00Cotonsport - Al Ahly -:-
21:00Al Ahly Tripoli - Zamalek -:-
21:00Al-Merreikh - Etoile Sahel -:-

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası

16:00Kampala City - Club Africain -:-
16:00Mbabane Swall. - Platinum Stars -:-
18:00CF Mounana - Supersport -:-
23:00MC Alger - Sfaxien -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

20:15Kray - Bocholt -:-

ARJANTİN: Primera División

01:00Olimpo - Estudiantes 3:1
03:15Gimnasia L.P. - River Plate 0:3

ARJANTİN: Primer B Nacional

02:05Argentinos Jrs - Almagro 0:0
21:30Flandria - Guillermo Brown -:-
reklam

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

21:30Def. de Cambaceres - Argentino de Merlo -:-

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

21:30Central Ballester - Atlas -:-
21:30Victoriano A. - Deportivo Muniz -:-
21:30Yupanqui - Puerto Nuevo -:-

ARJANTİN: Copa Argentina

21:40Arsenal Sarandi - Sacachispas -:-
00:00Talleres Cordoba - Defensores de Belgrano -:-

ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar

28'Guangzhou (Chn) - Kashima (Jpn) 0:0
15:30Muangthong (Tha) - Kawasaki (Jpn) -:-
18:00Persepolis (Irn) - Lekhwiya SC (Qat) -:-
19:00Esteghlal Khuzestan (Irn) - Al-Hilal (Sau) -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

12:00Brisbane Strikers - Olympic FC 3:1

BREZİLYA: Série A

02:00Sao Paulo - Avai 2:0

BREZİLYA: Série D

01:30Aparecidense - Luziania 0:1
02:30Trem - Acreano 2:3

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

18:00Hlucin - Odra Petrkovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

13:00Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 2:3

DANİMARKA: 3F Ligaen Women - Şampiyona Playoffları

20:00Fortuna Hjorring K - Skovbakken K -:-

DÜNYA: U20 Dünya Kupası

11:00İngiltere U20 - Gine U20 1:1
11:00Venezuela U20 - Vanuatu U20 7:0
71'Güney Kore U20 - Arjantin U20 2:1
71'Meksika U20 - Almanya U20 0:0

ESTONYA: Meistr ligi

18:00Paide - Flora -:-
19:00Levadia - Tulevik -:-
19:00Sillamae - Tammeka -:-
20:00Kalju - Narva -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30HIFK - HJK -:-
18:30Inter Turku - Kemi -:-
18:30Mariehamn - Lahti -:-

FRANSA: Lig 2 - Düşme Grubu

21:45Paris FC - Orleans -:-

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

17:00Lokomotiv Tbilisi - Poti -:-
19:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie - Düşme Grubu

20:30Rijnsburgse - Spakenburg -:-
21:00Lisse - Harkemase Boys -:-

IRAK: Süper Lig

18:00Al Shorta - Karbala -:-

İRLANDA: Premier Division

21:45Bohemians - Limerick -:-
21:45Drogheda - Bray -:-
21:45Dundalk - Derry City -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00GAIS - Gefle -:-

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

20:00S. Kerbura - Forward -:-

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

20:00Lindome - Torslanda -:-
20:00Savedalens - Varbergs GIF -:-

İTALYA: Serie B - Playofflar

21:30Benevento - Spezia -:-

İZLANDA: Pepsideild

23:00Valur - KR Reykjavik 2:1

KIRGIZİSTAN: Top Liga

15:00FK Kara Balta - Kant -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Apertura

01:30La Equidad - Aguilas 2:2

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Apertura-Playofflar

03:45Chico - Llaneros 3:1

KONGO DC: Super Ligi - Final Etabı

16:30AS Vita Club - Bukavu -:-

LİTVANYA: A Lyga

18:00Jonava - Utenis -:-
20:00Trakai - Kauno Zalgiris -:-

LİTVANYA: Division 2

18:30Dziugas Telsiai - Nevezis Kedainiai -:-
18:30Stumbras 2 - Vilniaus Vytis -:-

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

18:00Arna-Bjørnar K - Kolbotn K -:-

ÖZBEKİSTAN: Uzbekistan Cup

16:00Lok. Tashkent - Qizilqum Zarafshon -:-
16:00Neftchi Fargona - Navbahor Namangan -:-

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

18:00Gaz Metan - Concordia -:-
20:30Poli Timisoara - Pandurii -:-

ROMANYA: Liga 2

11:00Juventus Bucuresti - Foresta Suceava 5:1
15:30Sepsi - Braila -:-

RUANDA: National Football league

16:30Bugesera FC - Pepiniere -:-
16:30Etincelles - Rayon Sport -:-
16:30Gicumbi - Musanze -:-
16:30Kiyovu - AS Kigali -:-
16:30Police - Espoir -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:30Bariga Dhexe - Waxool -:-

SURİYE: Premier League

16:00Al Jazira - Al Karamah -:-

TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga

16:00Energetik - Merw -:-
16:00Turan - Sagadam -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela - Elemeler

22:30Gran V. - Estudiantes Caracas -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan