m.CanliSkor.com

YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler

16:00Kampala City (Uga) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
17:00New Star (Cmr) - Gor Mahia (Ken) -:-
18:00Asante Kotoko (Gha) - Cotonsport (Cmr) -:-
18:00Enugu (Nga) - Bantu (Les) -:-
18:45Hussein Dey (Alg) - Al Ahly Benghazi (Lby) -:-
19:00Raja Casablanca (Mar) - African Stars (Nam) -:-
19:00San Pedro (Ivo) - Nkana (Zam) -:-
20:00Sfaxien (Tun) - Vipers (Uga) -:-

ALMANYA: Bundesliga

17:30Nurnberg - Hertha -:-
20:00Schalke - Wolfsburg -:-

ANDORRA: Andorra Cup

13:00Carroi - UE Santa Coloma -:-
16:00Penya - Encamp -:-
19:00Atletic Club Escaldes - Ordino -:-
22:00La Massana - Lusitanos -:-

ARJANTİN: Superliga

02:00River Plate - Defensa y Justicia 0:1
00:00San Lorenzo - Huracan -:-

ARJANTİN: Torneos De Verano

04:10Racing Club - Rosario 1:0

ASYA: Asya Kupası - Playofflar

14:00Ürdün - Vietnam -:-
17:00Tayland - Çin -:-
20:00İran - Umman -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix 3:3
90'Central Coast Mariners - Brisbane Roar 1:1

AVUSTRALYA: National Youth League

08:00Melbourne City U21 - Perth Glory U21 3:3
08:30Canberra United U21 - Sydney U21 0:3

AVUSTRALYA: W-League

69'Melbourne City K - Newcastle K 3:0

BANGLADEŞ: Premier League

Devre ArasıArambagh - Sheikh Russel 0:1
13:00Mohammedan - BJMC -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

16:30Club Brugge - Charleroi -:-
20:00Gent - Anderlecht -:-
22:00Mouscron - Oostende -:-

BELÇİKA: Proximus League

18:00St. Gilloise - Leuven -:-

BELÇİKA: First Amateur Division

17:00Aalst - Chatelet -:-
17:00Boom - ASV Geel -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

16:30Hamoir - Rebecquoise -:-
16:30Tilleur - Vise -:-
16:30Walhain - Waremme -:-
17:00Francs Borains - Wallonne Ciney -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

16:30Londerzeel - Mandel United -:-
17:00Diegem - Menen -:-
17:00Dikkelvenne - Ronse -:-
17:00KRC Harelbeke - Wijgmaal -:-
17:00Olsa Brakel - Gullegem -:-
17:00Saint Eloois - Petegem -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

16:30Vosselaar - Duffel -:-
17:00Cappellen - Sint Niklaas -:-
17:00K. Berchem Sport - Hamme -:-

BENİN: Championnat National

18:00Bembereke - Energie Sports -:-
18:00FC Esae - Buffles du Borgou -:-
18:00Tonnerre - Avrankou Omnisport -:-
18:00USS Krake - Dragons -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Apertura

00:15Real Potosi - Guabira 3:1
02:30The Strongest - Aurora 2:1
22:00Destroyers - Blooming -:-
00:15J. Wilstermann - Bolivar -:-
00:15San Jose - Nacional Potosi -:-

BOTSWANA: Premier League

16:45Prisons XI Gaborone - BDF XI -:-
17:00BR Highlanders - Extension Gunners -:-

BREZİLYA: Campeonato Alagoano

22:00ASA - Murici AL -:-
22:00CRB - Coruripe -:-
22:00Dimensao Saude - CSA -:-

BREZİLYA: Campeonato Baiano

22:00Fluminense de Feira - Bahia -:-
22:00Jequie - Jacobina -:-
22:00Juazeirense - Alagoinhas -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Guanabara Kupası

00:00Fluminense - Volta Redonda 1:1
21:30Portuguesa RJ - Americano FC -:-
22:00Flamengo - Bangu -:-
00:00Cabofriense - Botafogo RJ -:-

BREZİLYA: Campeonato Catarinense

00:00Hercilio Luz - Brusque 1:1
22:00Figueirense - Tubarao -:-
22:00Joinville - Avai -:-
22:00Marcilio Dias - Criciuma -:-
00:00Metropolitano - Chapecoense-SC -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho

00:00Brasil de Pelotas - SER Caxias 0:3
00:00Veranopolis - Avenida 1:1
22:00Novo Hamburgo - Gremio -:-
22:00Pelotas - Juventude -:-
23:00Aimore - EC Sao Jose -:-
00:00Sao Luiz - Internacional -:-

BREZİLYA: Campeonato Goiano

15:00Atletico GO - Goianesia -:-
21:30Ipora - Itumbiara -:-
21:30Novo Horizonte - Crac Go -:-
22:00Goiania - Goias -:-
22:00Gremio Anapolis - Anapolina -:-

BREZİLYA: Campeonato Matogrossense

00:00Dom Bosco - Operario FC 2:1
16:00Sinop - Juara -:-
21:00Araguaia - Mixto -:-
22:00Cuiaba Esporte - Luverdense -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro

16:00Caldense - America MG -:-
16:00Tupi - Tombense -:-
16:00Villa Nova MG - Tupynambas -:-
22:00Atletico-MG - Boa -:-
22:00Patrocinense - URT -:-

BREZİLYA: Campeonato Paraense

01:30Castanhal - Independente 1:2
22:00ErtelendiRemo - Tapajos -:-
23:00SAO Raimundo PA - Aguia De Maraba -:-

BREZİLYA: Campeonato Paranaense - İlk etap

22:00Cascavel - Toledo -:-
22:00Cianorte - Londrina -:-
22:00Foz do Iguacu - Coritiba -:-
22:00Maringa FC - Rio Branco PR -:-
22:00Parana - Operario -:-

BREZİLYA: Campeonato Paulista

00:30Sao Paulo - Mirassol 4:1
02:30Bragantino - Guarani 1:0
16:00Botafogo SP - Sao Bento -:-
22:00Corinthians - Sao Caetano -:-
00:00Red Bull Brasil - Palmeiras -:-

BREZİLYA: Campeonato Pernambucano - İlk etap

22:00Afogados da Ingazeira - Petrolina -:-
22:00Santa Cruz - America PE -:-

BREZİLYA: Campeonato Potiguar - İlk etap

22:00ABC - America-RN -:-
22:00Assu RN - Potiguar -:-
22:00Globo - CE Forca E Luz -:-

BREZİLYA: Campeonato Sergipano - İlk etap

22:00Olimpico EC - Confianca -:-

BREZİLYA: Campeonato Sul-Matogrossense

22:00Novoperario - URSO -:-
22:00Operario MS - Corumbaense -:-

BREZİLYA: Campeonato Paraibano

22:00Campinense - Nacional de Patos -:-
23:00EC de Patos - Botafogo PB -:-

BREZİLYA: Campeonato Maranhense

01:00Imperatriz - Santa Quiteria 2:1
21:30Cordino EC - Maranhao -:-
22:00Sampaio Correa - Sao Jose MA -:-

BREZİLYA: Campeonato Piauiense

23:00AE Altos - Julho Esporte -:-
23:00Parnahyba - River-PI -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

18:00Boca Juniors - Lynx -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

09:40Slovakya U17 - Litvanya U17 2:0
50'Bulgaristan U17 - Ukrayna U17 1:0
13:50İsrail U17 - Moldova U17 -:-
15:55Belçika U17 - Finlandiya U17 -:-
18:20Beyaz Rusya U17 - Tacikistan U17 -:-
20:25İzlanda U17 - Gürcistan U17 -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

01:00Colo Colo (Chi) - Estudiantes (Arg) 0:2
58'Dresden (Ger) - Aarau (Sui) 0:0
13:00Jablonec (Cze) - Zizkov (Cze) -:-
14:00Poli Iasi (Rou) - DVTK (Hun) -:-
14:00Yenisey (Rus) - Gabala (Aze) -:-
15:00Rangers (Sco) - HJK (Fin) -:-
15:00Sibir (Rus) - Chornomorets (Rus) -:-
15:30Jena (Ger) - Aue (Ger) -:-
17:00Grasshoppers (Sui) - Dresden (Ger) -:-
18:00CSKA Sofia (Bul) - Puskas Academy (Hun) -:-
18:00FCSB (Rou) - Shanghai Shenhua (Chn) -:-

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

10:00Romanya K - Nijerya K 1:4
14:35Çin K - Güney Kore K -:-
17:00Belçika K - İrlanda K -:-
19:00Portekiz K - Ukrayna K -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura

00:00Jocoro - Audaz 1:2
00:00Pasaquina - Sonsonate 2:1
03:30Chalatenango - FAS 1:0
04:00Luis Angel Firpo - Aguila 0:1
04:00Metapan - Santa Tecla 3:1
00:15Alianza FC - Municipal Limeno -:-

ETİYOPYA: Premier League

15:00Dedebit - Adama Kenema -:-

FAS: Elite 2

17:00Sidi Kacem - Maghreb Fez -:-

FRANSA: Lig 1

17:00Rennes - Montpellier -:-
19:00Angers - Nantes -:-
19:00Caen - Marsilya -:-
21:00Bordeaux - Dijon -:-
23:00St. Etienne - Lyon -:-

GAMBİYA: GFA League

19:00Fortune - Armed Forces -:-
19:00Marimoo - Tallinding United -:-
19:00Real Banjul - Wallidan -:-
19:00Samger - Wellingara -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura

03:00Comunicaciones - Xelaju 2:0
04:00Coban Imperial - Municipal 2:0
20:00Sanarate - Guastatoya -:-
20:30Antigua - Petapa -:-
21:00Malacateco - Deportivo Chiantla -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:30Polokwane - Bidvest Wits -:-
16:30Supersport - Bloem Celtic -:-

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:30Royal Eagles - Richards Bay -:-
16:30Stellenbosch - Ajax Cape Town -:-
16:30TS Galaxy - Tshakhuma -:-

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Cape Town City U21 - Baroka U21 2:1
11:00Chippa United U21 - Bidvest Wits U21 0:2
11:00Golden Arrows U21 - Free State Stars U21 3:1

GÜNEY AMERİKA: 20 yaş alti Güney Amerika Şampiyonasi

23:10Kolombiya U20 - Brezilya U20 0:0
01:30Şili U20 - Venezuela U20 1:2
23:10Paraguay U20 - Arjantin U20 -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

17:00AEL Limassol - APOEL -:-
18:00Alki Oroklini - Paphos -:-
19:00Anorthosis - Paralimni -:-

HOLLANDA: Eredivisie

14:15Willem II - Breda -:-
16:30FC Emmen - PSV -:-
16:30Graafschap - Sittard -:-
18:45Ajax - Heerenveen -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

16:00HFC - De Treffers -:-
16:30Jong Almere City - AFC -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Jong Vitesse -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

16:00Dongen - USV Hercules -:-
16:00GOES - Jong Volendam -:-
16:00HV & CV Quick - Westlandia -:-
16:00Rosmalen - KVV Quick 20 -:-
16:30Blauw Geel - JVC '31 Cuijk -:-
16:30EVV - HBS -:-
16:30HSC '21 - ADO 20 Heemskerk -:-
16:30Oostzaan - UNA -:-
16:30TEC - FC Oss -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura

03:00UPNFM - Juticalpa 4:2
04:00Real Espana - Vida 1:0
00:00Real de Minas - Motagua -:-

HONG KONG: Premier League

09:30Hoi King - Southern District 1:0
24'Kitchee - Lee Man Warriors 0:0

İNGİLTERE: Premier League

16:30Huddersfield - Manchester City -:-
19:00Fulham - Tottenham -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup

16:00Liverpool U23 - West Brom U23 -:-

İSKOÇYA: FA Kupası

17:30Hearts - Livingston -:-

İSPANYA: LaLiga

14:00Betis - Girona -:-
18:15Villarreal - Ath. Bilbao -:-
20:30Levante - Valladolid -:-
20:30Vallecano - Real Sociedad -:-
22:45Barcelona - Leganes -:-

İSPANYA: LaLiga2

14:00Osasuna - Mallorca -:-
18:00Gijon - Alcorcon -:-
20:00La Coruna - Albacete -:-
20:00Tenerife - Gimnastic -:-
22:00Extremadura UD - R. Oviedo -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

14:00Fuenlabrada - Guijuelo -:-
14:00Internacional de Madrid - San Sebastian Reyes -:-
14:00Union Adarve - Burgos -:-
14:00Unionistas - Las Palmas B -:-
14:00Valladolid B - Coruxo -:-
18:00Celta Vigo B - La Coruna B -:-
18:30Navalcarnero - Rapido de Bouzas -:-
19:00Leonesa - Pontevedra -:-
19:00Ponferradina - Salmantino -:-
21:00Real Madrid B - Atl. Madrid B -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

14:00Langreo - R. Oviedo B -:-
19:00Barakaldo - UD Logrones -:-
19:00Calahorra - Leioa -:-
19:00CD Vitoria - Tudelano -:-
19:00Santander - Mirandes -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

13:30Alcoyano - Baleares -:-
14:00Ejea - Barcelona B -:-
14:00Levante B - Cornella -:-
18:30Olot - Peralada -:-
19:00Badalona - Ebro -:-
19:00Lleida - Espanyol B -:-
19:00Sabadell - Conquense -:-
19:15Castellon - Ontinyent -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

13:30Almeria B - CF Talavera -:-
13:30Sevilla B - Ejido -:-
14:00Jumilla - Linense -:-
14:00Malaga B - Marbella -:-
14:00Melilla - San Fernando -:-
14:00Sanluqueno - UD Ibiza-Eivissa -:-
14:00UCAM Murcia - Granada B -:-
19:00Cartagena - Don Benito -:-
19:00Huelva - Badajoz -:-
19:00Villanovense - Murcia -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

14:15Polvorin - Compostela -:-
14:15Silva SD - Alondras -:-
18:30Boiro - Arenteiro -:-
18:30UD Ourense - Ribadumia -:-
18:45Porrino Industrial - Racing Club Villalbes -:-
19:00Arosa SC - Ourense CF -:-
19:00Barco - Laracha -:-
19:00CD Choco - Bergantinos -:-
19:00Ferrol - Somozas -:-
19:30Paiosaco - Celtiga -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

14:00Covadonga - Caudal Deportivo -:-
14:00Lealtad - Condal -:-
14:00Universidad Oviedo - Real Aviles -:-
14:15L'Entregu - La Madalena -:-
14:30Gijon Industrial - Tuilla -:-
17:45San Claudio - El San Martin -:-
18:15Llanes - Llanera -:-
19:00Marino de Luanco - Mosconia -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

13:45Siete Villas - Rinconeda Polanco -:-
17:45Torina - Santander B -:-
18:00Cayon - Revilla -:-
19:00Textil Escudo - Union Montanesa Escobedo -:-
19:00Tropezon - Vimenor -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

13:15Santurtzi - Balmaseda -:-
14:00San Ignacio - Sestao -:-
18:30Amurrio Club - SD Deusto -:-
19:00Bermeo - Lagun Onak -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

13:45FE Grama - Pobla Mafumet -:-
14:00Granollers - UE Sants -:-
14:00Prat - CE Europa -:-
14:00San Cristobal CP - Horta -:-
14:00Santboia - Sant Andreu -:-
14:00UE Figueres - Martinenc -:-
19:00Reus Deportiu B - Cerdanyola -:-
19:00Terrassa - Santfeliuenc -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

18:30Novelda CF - Alzira -:-
19:00Orihuela - Olimpic Xativa -:-
19:00Silla CF - Rayo Ibense -:-
19:30Eldense - Torre Levante -:-
19:30La Nucia - Paiporta -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

13:30Alcorcon B - RSD Alcala -:-
13:30Atletico Pinto - Las Rozas -:-
13:30Tres Cantos - Parla -:-
13:30Vallecano B - Trival Valderas -:-
13:30Vicalvaro - Alcobendas -:-
13:30Villaverde San Andres - Getafe B -:-
14:00Canillas - San Fernando -:-
14:00CD Mostoles - Leganes B -:-
14:00Pozuelo de Alarcon - Carabanchel -:-
14:00San Agustin - Santa Ana -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

17:30Leonesa 2 - Numancia B -:-
17:45Briviesca - Bupolsa -:-
18:00Cebrerena - Atl. Tordesillas -:-
18:15Sporting Uxama - La Virgen -:-
18:30Atl. Astorga - Santa Marta Tormes -:-
18:30La Baneza - G. Segoviana -:-
18:30La Granja - Burgos Promesas -:-
19:00Arandina - Almazan -:-
19:00Cristo Atletico - Bembibre -:-
19:00Real Avila - Zamora -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

14:00Alhaurin - Huetor Tajar -:-
14:00CP Almeria - CD Torreperogil -:-
14:00Loja - CD Alhaurino -:-
14:00UD San Pedro - Velez -:-
19:00Antequera - Martos -:-
19:00Motril - Mancha -:-
19:30El Palo - Torredonjimeno -:-
19:30Linares - Guadix -:-
20:00Huetor Vega - River Melilla -:-
20:00Jaen - Rincon -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

13:30Cordoba B - Sevilla C -:-
14:00Coria C.F. - Ecija -:-
14:00Guadalcacin - San Roque -:-
18:00Betis B - Cadiz B -:-
18:30Lebrijana - Cabecense -:-
19:00Algeciras - CD Utrera -:-
19:00Ciudad de Lucena - CD Gerena -:-
19:00Puente Genil - Los Barrios -:-
19:00Xerez D.F.C. - Arcos CF -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

14:00Formentera - Santanyi -:-
14:00Ibiza Islas Pitiusas - Mallorca B -:-
14:00San Rafael - Ferriolense -:-
18:30Soller - Llosetense -:-
19:00Murense - Alcudia -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

15:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida -:-
15:00El Cotillo - Mensajero -:-
15:00Lanzarote - San Fernando -:-
15:00SD Tenisca - La Cuadra -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

13:00Real Murcia B - CA Pulpileno -:-
13:30Minerva - Estudiantes de Murcia -:-
14:00CD Algar - Cartagena B -:-
14:00La Union - Ciudad Cieza -:-
14:00Lorca FC - Mar Menor -:-
18:30CAP Ciudad de Murcia - Club Olimpico de Totana -:-
18:30Muleno - Huercal-Overa -:-
18:30UCAM Murcia B - EDMF Churra -:-
19:00Aguilas FC - Lorca Deportiva -:-
19:00Mazarron CF - Deportiva Minera -:-
19:00UD Los Garres - Yeclano -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

14:00Azuaga - Castuera -:-
14:00Cacereno - Jerez CF -:-
14:00Montijo - AD Llerenense -:-
14:00Olivenza - Pueblonuevo -:-
14:00UP Plasencia - Arroyo -:-
18:15Valdivia - Moralo -:-
18:30CD Coria - Diocesano -:-
18:30RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-
19:00Aceuchal - Extremadura UD B -:-
19:00Merida AD - Valdelacalzada -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

18:15Cirbonero - Cortes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

14:00Agoncillo - Alfaro -:-
18:00River Ebro - CF Rapid -:-
18:30Autol - Anguiano -:-
18:30Calasancio - Arnedo -:-
18:30Pradejon - Varea -:-
19:00CDFC Calzada - Berceo -:-
19:00Naxara - Haro Deportivo -:-
19:00SD Logrones - Vianes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 17

13:30Zaragoza B - La Almunia -:-
14:00UD Casetas - CF Illueca -:-
17:30Robres - Sabinanigo -:-
17:30San Lorenzo Flumen - Utebo FC -:-
18:00Atletico Monzon - Borja -:-
18:00Belchite 97 - San Juan Zaragoza -:-
18:00Brea - Almudevar -:-
18:00Sarinena - Calamocha -:-
18:00Villanueva CF - Tarazona -:-
18:30Binefar - Tamarite -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

14:00Albacete B - Socuellamos -:-
14:00Guadalajara - Villacanas -:-
18:00Atl. Ibanes - Madridejos -:-
18:30La Solana - Marchamalo -:-
18:30Quintanar - Puertollano C.F. -:-
18:30Villarrobledo - Mora CF -:-
19:00Ciudad Real - Azuqueca -:-
19:00La Roda - Villarrubia -:-
19:00Toledo - Almagro -:-

İSRAİL: Leumit League

20:30H. Kfar Saba - Hapoel Katamon -:-

İTALYA: Serie A

14:30Frosinone - Atalanta -:-
17:00Fiorentina - Sampdoria -:-
17:00Spal - Bologna -:-
20:00Cagliari - Empoli -:-
22:30Napoli - Lazio -:-

İTALYA: Serie B

17:00Cosenza - Ascoli -:-
17:00Padova - Verona -:-
23:00Pescara - Cremonese -:-

İTALYA: Serie C - Group A

16:30Arzachena - Entella -:-
16:30Juventus U23 - Carrarese -:-
16:30Pontedera - Piacenza -:-
16:30Pro Patria - Olbia -:-
16:30Pro Piacenza - Alessandria -:-
16:30Pro Vercelli - Arezzo -:-
20:30Lucchese - Pistoiese -:-

İTALYA: Serie C - Group C

16:30Monopoli - Potenza -:-
16:30Siracusa - Catania -:-
16:30Trapani - Vibonese -:-
16:30Viterbese - Juve Stabia -:-
18:30Bisceglie - Reggina 1914 -:-
18:30Catanzaro - Rende -:-
18:30Matera - Sicula Leonzio -:-
18:30Virtus Francavilla - Cavese -:-
20:30Casertana - Rieti -:-

İTALYA: Serie D - Group A

16:30Arconatese - Folgore Caratese -:-
16:30Borgaro - Dronero -:-
16:30Bra - Borgosesia -:-
16:30Lecco - Casale -:-
16:30Ligorna - Inveruno -:-
16:30Milano City - Fezzanese -:-
16:30Sestri Levante - Lavagnese -:-
16:30Stresa Sportiva - Chieri -:-
17:00Unione Sanremo - Savona -:-

İTALYA: Serie D - Group B

16:30Caravaggio - Darfo Boario -:-
16:30Como - Olginatese -:-
16:30Legnago Salus - Ambrosiana -:-
16:30Mantova - Scanzorosciate -:-
16:30Pontisola - Virtus Bergamo -:-
16:30Pro Sesto - Caronnese -:-
16:30Rezzato - Sondrio -:-
16:30Seregno - Villafranca -:-
16:30Villa Alme - Ciserano -:-

İTALYA: Serie D - Group C

16:30ArzignanoChiampo - Levico Terme -:-
16:30ASC St. Georgen - Adriese -:-
16:30Belluno - Delta Rovigo -:-
16:30Campodarsego - Este -:-
16:30Cartigliano - Bolzano -:-
16:30Clodiense - Sandona -:-
16:30Montebelluna - Feltre -:-
16:30Tamai - Chions -:-
16:30Trento - Cjarlins Muzane -:-

İTALYA: Serie D - Group D

16:30Axys Zola - Sasso Marconi -:-
16:30Ciliverghe Mazzano - Calvina -:-
16:30Crema - Fiorenzuola -:-
16:30Fanfulla - Pavia -:-
16:30Lentigione - Pergolettese -:-
16:30Mezzolara - Adrense -:-
16:30OltrepoVoghera - Modena -:-
16:30Reggio Audace - Classe -:-
16:30Vigor Carpaneto - San Marino -:-

İTALYA: Serie D - Group E

16:30Cannara - Gavorrano -:-
16:30Ponsacco - Scandicci -:-
16:30Prato - Bastia -:-
16:30San Donato - Real Forte Querceta -:-
16:30Sangimignano Sport - Massese -:-
16:30Sangiovannese - Aglianese Calcio -:-
16:30Seravezza Pozzi - Montevarchi Calcio -:-
16:30Trestina - Pianese -:-
16:30Tuttocuoio - Ghivizzano Borgo -:-
16:30UC Sinalunghese - Viareggio -:-

İTALYA: Serie D - Group F

16:30Agnonese - Castelfidardo -:-
16:30ASD Francavilla - Vastese -:-
16:30Avezzano - Giulianova -:-
16:30Forli - Campobasso -:-
16:30Jesina - S. N. Notaresco -:-
16:30Matelica - Montegiorgio -:-
16:30Recanatese - Savignanese -:-
16:30Sammaurese - Cesena -:-
16:30Sangiustese - ASD Pineto Calcio -:-
16:30Santarcangelo - Isernia -:-

İTALYA: Serie D - Group G

16:00Lupa Roma - Castiadas -:-
16:30Albalonga - Lanusei Calcio -:-
16:30Anzio Calcio 1924 - SFF Atletico -:-
16:30Citta di Anagni - Avellino -:-
16:30Ladispoli - Flaminia -:-
16:30Latina - Latte Dolce -:-
16:30Ostia Mare - Cassino -:-
16:30Torres - Monterosi FC -:-
16:30Trastevere Calcio - Vis Artena -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:30Altamura - Vesuvio Ercolanese -:-
16:30Citta di Fasano - Picerno -:-
16:30Gragnano - Taranto -:-
16:30Sarnese - Nardo -:-
16:30SS Nola 1925 - Sorrento -:-
17:00Andria - Francavilla -:-
17:00Audace Cerignola - Bitonto -:-
17:00Gravina - Gelbison Cilento -:-
17:00Savoia - Pomigliano -:-

İTALYA: Serie D - Group I

16:30Castrovillari - Troina -:-
16:30Citta di Messina - Nocerina -:-
16:30Cittanovese - Bari -:-
16:30Gela - Portici 1906 -:-
16:30Locri 1909 - Roccella -:-
16:30Marsala - Messina -:-
16:30Turris - Sancataldese -:-

İTALYA: Primavera 1

Devre ArasıPalermo U19 - Inter U19 0:3
Devre ArasıTorino U19 - Cagliari U19 0:0

İZLANDA: Reykjavik Cup

21:15Valur - Leiknir -:-
23:15Vikingur Reykjavik - Fjolnir -:-

JAMAİKA: Premier League

23:00Dunbeholden - Waterhouse -:-
23:00Humble Lions - Arnett Gardens -:-
23:00Mount Pleasant - Portmore -:-

KENYA: Premier League

15:00Ulinzi Stars - Tusker -:-
15:00Western Stima - Nzoia Sugar -:-

KONGO: Ligue 1

17:00Inter Club - Leopard -:-
17:00JS Talangai - CARA Brazzaville -:-
17:00Nico-Nicoye - Diables Noirs -:-
17:00Otoho d'Oyo - La Mancha -:-
17:00V. Club Mokanda - Patronage Sainte-Anne -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

04:30Alajuelense - San Carlos 0:1
22:30Zeledon - Grecia -:-
00:00U.C.R. - Cartagines -:-
00:05Limon - Herediano -:-
00:55Saprissa - Guadalupe -:-

LESOTHO: Premier League

17:00Galaxy - Lioli -:-
17:00Mazenod - Defence Force -:-

MALTA: Premier Lig

16:00Qormi - Balzan -:-
18:00Hibernians - Valletta -:-

MALTA: Division 1

15:00Swieqi - San Gwann FC -:-
16:00Lija Athletic - Naxxar Lions -:-
17:15Vittoriosa - Mqabba FC -:-
18:15Gudja - Pembroke -:-
19:30Marsa FC - Sirens -:-

MAURİTİUS: Mauritian League

16:30Bolton City - La Cure Sylvester -:-
19:00Cercle De Joachim - Quatre Bornes -:-

MEKSİKA: Primera División - Clasura

02:00Queretaro - Monterrey 1:2
04:00Club America - Pachuca 3:0
06:00Tigres - Cruz Azul 0:1
21:00U.N.A.M. - Atlas -:-

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Clasura

04:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 0:1
04:00Cafetaleros de Tapachula - Correcaminos 4:1
21:00Leones Negros - UAEM Potros -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura

21:00Monarcas Morelia K - Monterrey K -:-
21:00Puebla K - Lobos BUAP K -:-

MYANMAR: National League

12:00Sagaing - Hantharwady United -:-
12:00Yangon United - Chinland -:-
12:30Magwe - Ayeyawady -:-

NİGER: Ligue 1

18:15Akokana - Tahoua -:-
18:15ASFAN - Sahel -:-
18:15Urana - Espoir -:-

NİJERYA: NPFL

16:00Plateau - El Kanemi -:-
18:00ErtelendiEnugu - Sunshine Stars -:-
18:00Go Round - Ifeanyi Ubah -:-
18:00Kada City - Gombe -:-
18:00Kano - Akwa United -:-
18:00Kwara - Enyimba -:-
18:00ErtelendiLobi Stars - MFM FC -:-
18:00Nasarawa - Heartland -:-
18:00Remo Stars - Bendel -:-
18:00ErtelendiRivers United - Katsina Utd -:-
18:00Wikki Tourist - Niger -:-
18:00ErtelendiYobe Stars - Abia Warriors -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:30Santa Clara - Maritimo 0:1
18:00Aves - Setubal -:-
20:30Boavista - Portimonense -:-
23:00Rio Ave - Feirense -:-

PORTEKİZ: Segunda Liga

14:15Leixoes - Benfica B -:-
18:00Academico Viseu - Covilha -:-
18:00Arouca - Penafiel -:-
18:00Mafra - Varzim -:-
20:00Academica - Oliveirense -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

14:00Sacavenense - SC Praiense -:-
18:001º Dezembro - Moura AC -:-
18:00AD Oliveirense - Chaves B -:-
18:00Alcains - Sertanense -:-
18:00Amarante - Gondomar -:-
18:00Armacenenses - Real SC -:-
18:00Cacadores Taipas - Vilaverdense -:-
18:00Casa Pia - Louletano -:-
18:00CDC Montalegre - Fafe -:-
18:00Cinfaes - Coimbroes -:-
18:00Fatima - Santa Iria -:-
18:00Felgueiras - Sao Martinho -:-
18:00Ferreiras - SC Angrense -:-
18:00Leca - Lusitania FC -:-
18:00Leiria - Oliveira Hospital -:-
18:00Loures - Anadia -:-
18:00Lusitano FCV - U. Madeira -:-
18:00Macao - FC Alverca -:-
18:00Maria de Fonte - Torcatense -:-
18:00Maritimo B - Pedras Rubras -:-
18:00Meda - Sanjoanense -:-
18:00Merelinense - Limianos -:-
18:00Mirandela - Trofense -:-
18:00Nogueirense - Sintrense -:-
18:00Oleiros - Vilafranquense -:-
18:00Olhanense - Pinhalnovense -:-
18:00Paredes - Gafanha -:-
18:00Pedras Salgadas - Mirandes -:-
18:00Penalva Do Castelo - Cesarense -:-
18:00Peniche - Caldas -:-
18:00Redondense - Amora -:-
18:00SB Castelo Branco - Torreense -:-
18:00Sp. Espinho - Agueda -:-
18:00Vasco da Gama - Montijo -:-
19:00Sporting Ideal - Oriental -:-

RUANDA: National Football league

16:30APR - Police -:-
16:30Etincelles - Sunrise -:-
16:30Kirehe - Bugesera FC -:-

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - İkinci etap

17:00Juvenes/Dogana - Faetano -:-
17:00San Giovanni - Cailungo -:-
17:00Virtus - Cosmos -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00Pikine - Dakar SC -:-
19:30Casa - Douanes -:-
20:00Niary Tally - Teungueth -:-
20:30ErtelendiGeneration F. - Jaraaf -:-

SRİ LANKA: Champions League

13:00Matara City - Blue Star -:-
13:00Solid - UP Country Lions -:-
13:30Colombo - Saunders -:-
15:30Renown - Ratnam -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

16:00Alanyaspor - Sivasspor -:-
19:00Trabzonspor - Başakşehir -:-

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

13:30Hatayspor - Gençlerbirliği -:-
13:30Ümraniyespor - Altay -:-
16:00Eskişehirspor - Giresunspor -:-
19:00Altınordu - Balıkesirspor -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

13:00Amedspor - Samsunspor -:-
13:00Gümüşhanespor - Bayrampaşa -:-
13:30İnegölspor - Niğde Anadolu -:-
13:30Manisaspor - Sarıyer -:-
13:30Sancaktepe - Kastamonuspor -:-
13:30Utas Usakspor - Hacettepe -:-
16:30Sakaryaspor - Keçiörengücü -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

13:00Kahramanmaraş - Bandırmaspor -:-
13:00Sivas Belediyespor - Pendikspor -:-
13:30Kırklarelispor - Etimesgut -:-
13:30Tokatspor - Darıca Gençlerbirliği -:-
13:30Tuzlaspor - Anadolu Selçukspor -:-
13:30Zonguldak - Manisa -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

13:00Hopaspor - Korfez -:-
13:00Karakopru - Batman Petrolspor -:-
13:30Ergene Velimese - Erbaaspor -:-
13:30Gebzespor - Sile Yildizspor -:-
13:30Kozan - Erzin -:-
13:30Nevsehirspor - Yomraspor -:-
13:30Tire - Tepecik -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

13:00Ofspor - Düzcespor -:-
13:00Osmaniyespor - Pazarspor -:-
13:30Alibeyköy - Sultanbeyli -:-
13:30Erokspor - Adiyamanspor -:-
13:30Karşıyaka - Van Buyuksehir Bld. -:-
13:30Kemerspor 2003 - Elaziz Bld. -:-
13:30Kirsehir Belediyespor - Yeni Orduspor -:-
13:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Bergama Bld. -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

13:0024 Erzincanspor - Bucaspor -:-
13:00Fatsa Belediyespor - Kocaelispor -:-
13:00Payasspor - Cizrespor -:-
13:30Ankara Adliyespor - Karacabey Birlikspor -:-
13:30Golcukspor - Diyarbakırspor -:-
13:30Muğlaspor - Yeni Corumspor -:-

YENİ ZELANDA: Futbol Sampiyonalari

04:00Tasman United - Team Wellington 2:2
04:00Waitakere - Wellington Phoenix Res 2 0:2
06:35Hawke's Bay - Auckland City 1:4

YUNANİSTAN: Super Ligi

16:00OFI Crete - Panetolikos -:-
18:15AEL Larissa - Aris -:-
20:00Xanthi - Atromitos -:-
20:30AEK - Asteras T. -:-

YUNANİSTAN: Football League

15:00Aiginiakos - Irodotos -:-
16:00AO Trikala - Iraklis -:-
16:00Apollon Pontou - Dramas -:-
16:00Sparti - Kerkyra -:-

YUNANİSTAN: Division C

13:30Diagoras - Acharnaikos -:-
14:00Thyella Kamari - Apollon Eretria -:-
14:30Eikosimias - Aspropyrgos Enosis -:-
14:30Pamisos - Katastari -:-
14:30Paniliakos - Foivos Kremasti -:-
15:15Ialisos - Panegialios -:-
16:00A. Asteras - Edessaikos -:-
16:00Acheron Kanalaki - Kronos Argyrades -:-
16:00AE Neapolis - Keratsini -:-
16:00Aetos Orfani - Kosmio -:-
16:00Aiolikos - Korinthos -:-
16:00Alexandros Kilkis - Orfeas Xanthi -:-
16:00Almopos - PO Triglia -:-
16:00Amvrysseas - Pellana -:-
16:00AO Ilisiakos - Panthiraikos -:-
16:00Apollon Makrychori - Thiseas Agria -:-
16:00Apollon Paralimniou - Sidirokastro -:-
16:00Aris Avato - Aspida Xanthi -:-
16:00Aris Palaiochori - Amyntaio -:-
16:00Asteras Itea - Pierikos -:-
16:00Asteras Vlachioti - Kalamata -:-
16:00Atromitos P. - Ampelakiakos Salamis -:-
16:00Atsalenios - Ierapetra -:-
16:00Chalkis - Agios Ierotheos -:-
16:00Enosi Lerna - Panarkadikos -:-
16:00Episkopi - Proodeftiki -:-
16:00Ermionidas-Ermis - Mandraikos -:-
16:00GS Almyros - Fokikos -:-
16:00Ionikos - Giouchtas -:-
16:00Ipato - Panargiakos -:-
16:00Kalampaki - Chrisoupolis -:-
16:00Kallithea - Charavgiakos -:-
16:00Keravnos Pernis - Kavala -:-
16:00Kyminion - Niki Agkathia -:-
16:00Meteora - O. Volos -:-
16:00Nafpaktiakos A. - Souli Paramythia -:-
16:00Niki Tragano - Palliniakos -:-
16:00Niki Volos - Stylida -:-
16:00Oikonomos - Karditsa -:-
16:00PAE Egaleo - Agioi Anargyroi -:-
16:00Palaiochora - Aeek Inka -:-
16:00Panmovriakos - PAO Varda -:-
16:00Panserraikos - Alexandroupoli -:-
16:00PAO Koufalion - Langadas -:-
16:00Sellana - Achilleas Neokesarias -:-
16:00Thesprotos - Tilikratis L. -:-
16:00Thyella D. - Amaliadas - Panopoulou -:-
16:00Veria - Makedonikos -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan