YENILE

Futbol » Yarın » Hepsi

reklam

ALMANYA: Bundesliga

22:30Mainz - Wolfsburg -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

20:30Bielefeld - Dresden -:-
20:30Regensburg - Dusseldorf -:-

ALMANYA: 3. Liga

21:00Fortuna Koln - Bremen II -:-

ALMANYA: Regionalliga North

21:30Drochtersen/Assel - St. Pauli II -:-
21:30Lubeck - Eutin -:-

ALMANYA: Regionalliga Nordost

19:00ErtelendiNeustrelitz - BFC Dynamo -:-
21:00Nordhausen - Babelsberg -:-
reklam

ALMANYA: Regionalliga Batı

21:30Bonner - Wegberg-Beeck -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

21:30Malchower - Strausberg -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

21:30TuS Osdorf - Wedeler TSV -:-
21:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
22:00Hamburger SV III - Niendorfer TSV -:-
22:00Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

21:00Brinkumer - Blumenthaler -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

23:00Comunicaciones - Deportivo Espanol -:-
23:00Barracas Central - San Telmo -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

23:00Argentino de Quilmes - Club Lujan -:-
23:00Def. de Cambaceres - Sportivo Italiano -:-
23:00Defensores Unidos - Central Cordoba -:-
23:00Dock Sud - El Porvenir -:-
23:00Justo Jose de Urquiza - Deportivo Merlo -:-
23:00Laferrere - Canuelas -:-
23:00Leandro N. Alem - Berazategui -:-
23:00Midland - Ituzaingo -:-
23:00San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
23:00Sportivo Barracas - Deportivo Armenio -:-

AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar

23:05AC Milan - Ludogorets -:-
23:05Arsenal - Östersunds -:-
23:05Atalanta - Dortmund -:-
23:05Ath. Bilbao - Sp. Moscow -:-
23:05Braga - Marsilya -:-
23:05Salzburg - Real Sociedad -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

11:50Central Coast Mariners - Wellington Phoenix -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

11:30Melbourne Knights - Oakleigh -:-
12:30Green Gully - Avondale FC -:-

AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi

13:30Brisbane K. - Gravatt -:-
13:30Centenary Stormers - Virginia United -:-
13:30The Gap - North Pine -:-

AVUSTRALYA: NPL Western Australia

14:00Inglewood - Stirling Lions -:-
15:00Forrestfield - Floreat Athena -:-

AVUSTURYA: Erste Liga

20:30A. Lustenau - Neustadt -:-
20:30BW Linz - Liefering -:-
20:30Ried - FAC Wien -:-
20:30Wattens - Kapfenberg -:-
22:30Hartberg - Innsbruck -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

21:00Austria (Am) - Schwechat -:-
21:00Neusiedl - Horn -:-
21:30Amstetten - Parndorf -:-
21:30Ebreichsdorf - Wiener -:-

BAE: 1nci Küme

16:35Al-Jazira - Hatta -:-
16:35Al Nasr - Al Dhafra -:-
19:15Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

22:30Genk - Antwerp -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

22:30Hasselt - Hades -:-

BOLİVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura

03:30Destroyers - Oriente Petrolero -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Rio Kupası

23:00Cabofriense - Boavista -:-
01:30Nova Iguacu - Botafogo RJ -:-

BREZİLYA: Campeonato Paraense

02:00Aguia De Maraba - Paragominas -:-

BREZİLYA: Campeonato Potiguar - İkinci etap

02:00America-RN - CE Forca E Luz -:-

BREZİLYA: Campeonato Sul-Matogrossense

03:10Uniao - Novoperario -:-

BREZİLYA: Copa do Brasil

01:15Juventude - Avai -:-
01:15Vila Nova - Joinville -:-
03:30Sampaio Correa - Parana -:-
03:30Uberlandia - Coritiba -:-

BREZİLYA: Copa do Nordeste

01:00Confianca - Treze -:-
03:15Bahia - Nautico -:-

BULGARİSTAN: Parva Liga

18:30CSKA Sofia - Cherno More -:-

BURKİNA FASO: Premier League

18:30Kadiogo - Santos -:-
20:45AS Police - Rahimo -:-

BURUNDİ: Ligue A

17:00Atletico Olympic - Le Messager -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

22:30Lions Gibraltar - Gibraltar United -:-

CEZAYİR: 1.Küme

18:00JS Kabylie - Bel Abbes -:-
18:00Oran - Harrach -:-
18:00Paradou - Hussein Dey -:-
19:00Constantine - Biskra -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

20:00Dukla Prag - Jablonec -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

21:00Slavia Prag K - Slovacko K -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

21:00Horsens - Randers -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

14:00Akhmat Grozny (Rus) - Yenisey (Rus) -:-
14:00Kongsvinger (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
14:00Krasnodar (Rus) - Ranheim (Nor) -:-
14:00Stabaek (Nor) - FK Rostov (Rus) -:-
14:00Tosno (Rus) - FK Akzhayik (Kaz) -:-
17:30Hradec Kralove (Cze) - Prevysov (Cze) -:-

ESTONYA: Süper Kupa

20:30Flora - Levadia -:-

FRANSA: Lig 1

22:45Strasbourg - Montpellier -:-

FRANSA: Lig 2

22:00AC Ajaccio - Sochaux -:-
22:00Auxerre - Valenciennes -:-
22:00Chateauroux - GFC Ajaccio -:-
22:00Le Havre - Bourg Peronnas -:-
22:00Lens - Clermont -:-
22:00Niort - Nimes -:-
22:00Reims - Quevilly Rouen -:-
22:00Tours - Orleans -:-

FRANSA: National

22:00Avranches - Consolat -:-
22:00Beziers - Creteil -:-
22:00Chambly - Dunkerque -:-
22:00Concarneau - Rodez -:-
22:00Grenoble - Pau -:-
22:00Les Herbiers - Boulogne -:-
22:00Lyon Duchere - Sannois -:-

GALLER: Premier League - Şampiyona Playoffları

22:45Druids - Bangor City -:-

GALLER: Division 1

22:30Briton Ferry - Port Talbot -:-

GALLER: Cymru Alliance

22:45Rhyl - Gresford -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

21:00Maritzburg Utd - Platinum Stars -:-

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:30Cape Town All Stars - Super Eagles -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Elemeler

03:30Guarani (Par) - Junior (Col) -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana

01:15El Nacional (Ecu) - San Jose (Bol) -:-
03:30Everton (Chi) - Caracas (Ven) -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2

20:00Ayia Napa - Thoi Lakatamias -:-

HİNDİSTAN: ISL

17:30Kerala Blasters - Chennaiyin -:-

HİNDİSTAN: 1. Lig

11:30Aizawl - Indian Arrows -:-

HOLLANDA: Eredivisie

22:00Groningen - Breda -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

22:00Cambuur - FC Emmen -:-
22:00Den Bosch - Waalwijk -:-
22:00Eindhoven - Dordrecht -:-
22:00G.A. Eagles - FC Oss -:-
22:00Graafschap - Helmond -:-
22:00Maastricht - Almere -:-
22:00Nijmegen - Sittard -:-
22:00Telstar - Volendam -:-

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

21:30Ajax K - PSV K -:-
21:30Den Haag K - VV Alkmaar K -:-
21:30Excelsior/Barendrecht K - Heerenveen K -:-
21:30PEC Zwolle K - Achilles 29 K -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

22:45Hull - Sheffield Utd -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

16:00Leeds U23 - Sheffield Wed U23 -:-
22:00Nottingham U23 - Sheffield Utd U23 -:-

İNGİLTERE: 18yaş altı akademik

15:30Arsenal U18 - Brighton U18 -:-
21:30Fulham U18 - Chelsea U18 -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup

16:00Wolves U23 - Bury U23 -:-
22:00Bristol City U23 - Charlton U23 -:-
22:00Middlesbrough U23 - Derby U23 -:-
22:00Sunderland U23 - Hull U23 -:-

İNGİLTERE: WSL 1 Women

22:30Arsenal K - Everton K -:-

İRAN: Pro Lig

14:30Gostaresh - Peykan -:-
15:00Meshki Pooshan - Sepahan -:-
15:00Naft Tehran - Sanat-Naft -:-
15:30Sepidrood Rasht - Saipa -:-

İRLANDA: Premier Division

22:45Bray - St. Patricks -:-
22:45Cork City - Waterford -:-
22:45Sligo Rovers - Derry City -:-
23:00Shamrock Rovers - Dundalk -:-

İRLANDA: Division 1

22:45Cabinteely - Wexford -:-
22:45Drogheda - Finn Harps -:-
22:45Galway - Athlone -:-
22:45UC Dublin - Shelbourne -:-

İSKOÇYA: Championship

22:35Livingston - Dundee Utd -:-

İSKOÇYA: Lowland League

22:45Edusport Academy - East Stirlingshire -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00La Coruna - Espanyol -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Gijon - Osasuna -:-

İSRAİL: Leumit League

16:00Hapoel Hadera - H. Ironi Rishon -:-
16:00H. Kfar Saba - Ironi Nesher -:-
16:00H. Marmorek - M. Nazareth -:-
16:00H. Petah Tikva - H. Bnei Lod -:-
16:00Ramat Hasharon - Hapoel Afula -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

22:00Wohlen - Rapperswil -:-

İTALYA: Serie B

21:00Spezia - Salernitana -:-
23:00Parma - Venezia -:-

İTALYA: Serie C - Group B

22:45Vicenza - Reggiana -:-

İZLANDA: Lig Kupası

21:00Kopavogur - Hafnarfjordur -:-

JAMAİKA: Premier League

23:30Humble Lions - Portmore -:-
03:30Waterhouse - Arnett Gardens -:-

JAPONYA: J-League

14:00Sagan Tosu - Kobe -:-

KATAR: Premier Lig

16:50Al Arabi - Al-Kharitiyath -:-
19:00Umm-Salal - Al Sailiya -:-

KENYA: Premier League

14:00Mathare Utd. - Sofapaka -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Apertura

03:05Atl. Nacional - America De Cali -:-

KOLOMBİYA: Copa Aguila

00:00Cortulua - Real Santander -:-
03:00Atletico F.C. - Cucuta -:-

KUVEYT: Premier Lig

16:55Al Tadamon - Al Kuwait -:-
19:20Al Salmiya - Al Arabi -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi

04:00Cibao - Guadalajara -:-
06:00Olimpia - New York Red Bulls -:-
06:00Santa Tecla - Seattle Sounders -:-

MALEZYA: Süper Lig

16:00Negeri Sembilan - Terengganu -:-

MALEZYA: Premier Lig

11:45Kuantan - UKM -:-
16:00Felcra - MISC-MIFA -:-
16:00Terengganu 2 - UiTM -:-

MALTA: Premier Lig

21:00Naxxar Lions - Hibernians -:-

MISIR: Premier Lig

18:00El Gaish - Petrojet -:-

MYANMAR: National League

12:00Yangon United - Shan United -:-

NAMİBİA: MTC Premiership

21:00Tigers - Young Africans -:-

PANAMA: LPF - Clasura

04:00Independiente - Miguelito -:-

PERU: Primera División - Yaz Turnuvası

23:30Ayacucho - Sport Rosario -:-

POLONYA: Ekstraklasa

20:00Zaglebie - Arka -:-
22:30Jagiellonia - Lechia -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:30Rio Ave - Aves -:-

ROMANYA: Liga 1

21:45CS U. Craiova - Poli Timisoara -:-

RUSYA: FNL Cup - Klasman playoffları

11:15FC Tambov - R. Volgograd -:-
13:45Samara - Sp. Moscow 2 -:-
16:30Riga FC - Yaroslavl -:-
20:00Luch Energiya - Ural -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

19:00FK Vozdovac - Napredak -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:30Waxool - Batroolka FC -:-

SUDAN: Premier Lig

20:00Hilal El Obied - Merikh Kosti -:-
20:00Kober - Al-Ahly Merowe -:-

SURİYE: Premier League

15:00Al Karamah - Wathbah -:-
15:00Al Majd - Al Taliya -:-
15:00Al Mohafaza - Tishreen -:-
15:00Herafio Halab - Al Shorta -:-

SURİYE: Syria Cup

14:00Nidal - Jableh -:-

ŞİLİ: Primer B

00:30Valdivia - Melipilla -:-

TAYLAND: Thai Premier Lig

16:00Air Force Central - Muangthong -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

20:00Akhisar Belediye - Konyaspor -:-
20:00Galatasaray - Bursaspor -:-

UKRAYNA: Youth League

13:00Ch. Odessa U21 - Karpaty U21 -:-
15:00Oleksandriya U21 - Mariupol U21 -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

16:00That Ras - Al-Faisaly Amman -:-
19:30Al Wehdat - Al Ramtha -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Apertura

02:00Carabobo - Zulia -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan