YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

00:00New York Red Bulls - Toronto FC 2:0
90+'Atlanta United - Real Salt Lake 2:0
59'Columbus Crew - Colorado Rapids 2:1
62'Montreal Impact - New York City 1:1
60'New England Revolution - Chicago Fire 0:1
62'Orlando City - Houston Dynamo 0:0
Devre ArasıMinnesota - Portland Timbers 3:0
20:00Philadelphia Union - Sporting Kansas City -:-

ABD: USL

02:00Charlotte Independ. - New York Red Bulls 2 1:1
90+'Penn - Cincinnati 1:2
90+'Pittsburgh - Indy Eleven 2:1
58'Louisville City - Ottawa Fury 2:0
60'Tampa Bay - Richmond Kickers 2:0
Devre ArasıColorado Springs - Phoenix Rising 0:2
Devre ArasıTulsa Roughnecks - Swope Park 0:1
28'Nashville SC - Charleston 1:0
28'Rio Grande - Seattle 2 1:0
28'Saint Louis FC - San Antonio 0:0
05:00Fresno - Portland 2 -:-
05:00Reno - Las Vegas Lights -:-
05:30LA Galaxy 2 - Real Monarchs -:-

ABD: NWSL Women - Playofflar

23:30North Carolina Courage K - Portland Thorns K 3:0

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Playofflar

16:00Enyimba - Rayon Sport -:-
19:00Raja Casablanca - CARA Brazzaville -:-
22:00Berkane - AS Vita Club -:-
22:00USM Alger - El Masry -:-

ALMANYA: Bundesliga

16:30Leverkusen - Mainz -:-
19:00Frankfurt - RB Leipzig -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:30Duisburg - Aue -:-
14:30Hamburger SV - Regensburg -:-
14:30Heidenheim - Furth -:-
14:30Paderborn - Magdeburg -:-

ALMANYA: 3. Liga

14:00Zwickau - Osnabruck -:-
15:00Hallescher - Aalen -:-

ALMANYA: Regionalliga North

15:00Havelse - Luneburger Hansa -:-
15:00Norderstedt - SC Weiche-08 -:-
16:00Kiel II - Jeddeloh -:-
16:00VfL Oldenburg - Lupo-Martini Wolfsburg -:-

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Bautzen - Chemnitzer -:-
14:30Hertha II - BFC Dynamo -:-
14:30Meuselwitz - Furstenwalde -:-
14:30Nordhausen - Erfurt -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

15:00Hoffenheim II - Mainz II -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:30Neustrelitz - Staaken -:-
15:00Altludersdorf - Lichtenberg -:-
15:00CFC Hertha - TB Berlin -:-
15:00Hansa Rostock II - Blau Weiss Berlin -:-
15:00Strausberg - Greifswald -:-
15:00Zehlendorf - Wismar -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Todesfelde - Heider SV -:-
15:00TSV Lagerdorf - VfR Neumunster -:-
16:00Frisia Risum-Lindholm - Lubeck II -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

11:45Teutonia Ottensen - Rugenbergen -:-
15:00Altona - Barmbek-Uhlenhorst -:-
15:00Niendorfer TSV - Wedeler TSV -:-
16:00Pinneberg - TuS Osdorf -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

12:00Geestemunde - Brinkumer -:-
16:00Hastedt - Borgfeld -:-
16:00Leher - Schwachhausen -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

15:00Braunschweig II - Cloppenburg -:-
16:00Arminia Hannover - Wunstorf -:-
16:00Gifhorn - Spelle-Venhaus -:-
16:00Hagen/Uthlede - Eintracht Northeim -:-
16:00Hannoverscher SC - Heeslinger -:-
16:00Oythe - Bersenbruck -:-
16:00Wolfenbuttel - Hildesheim -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:00Ahlen - Holzwickeder SC -:-
16:00ASC 09 Dortmund - Schermbeck -:-
16:00Eintracht Rheine - Sprockhovel -:-
16:00Paderborn II - Brunninghausen -:-
16:00Schalke II - Hammer SpVgg. -:-
16:00TuS Haltern - Ennepetal -:-
16:00Westfalia Rhynern - Siegen -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:30Eddersheim - Hunfelder -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00Trier - Koblenz -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

16:00DJK Bamberg - Wurzburger FV -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

16:00Schwabmunchen - SV Turkgucu Ataspor -:-
17:00Nordlingen - Munich 1860 II -:-

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

16:00Bergisch Gladbach - Duren -:-
16:00Breinig - Alfter -:-
16:00Freialdenhoven - Friesdorf -:-
16:00Siegburger - Hennef -:-
16:15Frechen - VfL Vichttal -:-
16:30Deutz - FC Viktoria 08 -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

16:00Baumberg - Kleve -:-
16:00Bocholt - Hilden -:-
16:00Germania Ratingen - Dusseldorf-West -:-
16:00Homberg - SSVg Velbert -:-
16:00SC Velbert - FC Monheim -:-
16:00Speldorf - Schonnebeck -:-
16:00SW Essen - Duisburg -:-
16:00TuRU Dusseldorf - Jahn Hiesfeld -:-

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

12:00Dresden U19 - Osnabruck U19 -:-

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Karlsruher U19 - Augsburg U19 -:-
14:00Bayern U19 - Nurnberg U19 -:-
15:00Mainz U19 - Stuttgart U19 -:-

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Paderborn U19 - Dortmund U19 -:-
12:00Rodinghausen U19 - Koln U19 -:-
12:00Schalke U19 - Duisburg U19 -:-
14:00Leverkusen U19 - RW Essen U19 -:-
14:00Preussen Munster U19 - Dusseldorf U19 -:-

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

12:00Frankfurt K - Hoffenheim K -:-
14:00Bayern K - Duisburg K -:-
15:00Bremen K - Leverkusen K -:-
15:00Freiburg K - Monchengladbach K -:-
15:00Potsdam K - Sand K -:-
16:00SGS Essen K - Wolfsburg K -:-

ANDORRA: Primera Divisió

13:00UE Santa Coloma - UE Engordany -:-
15:00Inter Club Escaldes - FC Santa Coloma -:-
17:00Sant Julia - Ordino -:-
19:00Lusitanos - Encamp -:-

ARJANTİN: Superliga

23:45Terk edildiDefensa y Justicia - Estudiantes 1:1
02:00Banfield - Independiente 1:1
17:00San Martin Tucuman - Argentinos Jrs -:-
17:00Tigre - Huracan -:-
19:15Gimnasia L.P. - Rosario -:-
19:15San Martin S.J. - Atl. Tucuman -:-
23:45Boca Juniors - River Plate -:-

ARJANTİN: Primer B Nacional

23:05Chacarita Juniors - Villa Dalmine 2:1
01:05Sarmiento Junin - Central Cordoba 1:1
66'Santamarina - Gimnasia Jujuy 1:0
17:00Brown Adrogue - Los Andes -:-
17:00Nueva Chicago - Olimpo -:-
21:00Ind. Rivadavia - Platense -:-
21:30Temperley - Arsenal Sarandi -:-
21:35Quilmes - Almagro -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

21:30CA Estudiantes - Tristan Suarez -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

21:30Central Cordoba - Sportivo Italiano -:-
21:30Victoriano A. - Excursionistas -:-
21:30Villa San Carlos - Dock Sud -:-

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

17:00Atlas - Claypole -:-
17:00Central Ballester - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Lugano - Argentino de Rosario -:-

ARJANTİN: Torneo Federal A

17:00CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig -:-
17:00Chaco For Ever - San Jorge -:-
17:00Sportivo Estudiantes - San Lorenzo Alem -:-
21:00Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. -:-
21:00San Martin Formosa - AH Zapla -:-
21:00Sol de Mayo - Sansinena -:-
21:15Gimnasia y Tiro - Sarmiento Resistencia -:-
21:30Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario -:-
21:30Union Sunchales - Atletico Parana -:-
22:00Cipolletti - Ferro Gen.Pico -:-
22:00Independiente de Neuquen - Deportivo Madryn -:-

ARNAVUTLUK: Süper Lig

16:45Kastrioti - Laci -:-
19:45Kukesi - Kamza -:-

ASYA: AFC 16 yaşaltı Gençlik Kupası

11:30Tayland U16 - Malaysia U16 -:-
15:45Tacikistan U16 - Japonya U16 -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - İlk etap

12:00Fransa U17 K - Bosna Hersek U17 K -:-
16:00Avusturya U17 K - Estonya U17 K -:-
16:00Slovenya U17 K - Beyaz Rusya U17 K -:-
16:30Macaristan U17 K - Makedonya U17 K -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria - Playofflar

11:30Heidelberg - Avondale FC -:-

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

15:30Austria Vienna - LASK Linz -:-
15:30Innsbruck - Admira -:-
18:00Salzburg - Rapid Vienna -:-

AVUSTURYA: 2. Liga

11:30FC Juniors - Liefering -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

17:30Admira (Am) - Stadlau -:-
17:30St. Polten (Am) - Mattersburg (Am) -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Batı

16:00Altach (Am) - Hohenems -:-

AVUSTURYA: Bundesliga Women

12:00Altenmarkt K - Innsbruck K -:-
12:00Kleinmunchen K - Vorderland K -:-
13:30Landhaus K - Sturm K -:-
15:00Sudburgenland K - Bergheim K -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

17:30Keshla - SumQayit -:-
19:30Qarabag - Gabala -:-

BAHREYN: Premier Lig

18:30Al-Hadd - Manama Club -:-
18:30Al-Rifaa - East Riffa -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

15:30Gent - Club Brugge -:-
19:00Anderlecht - St. Liege -:-
21:00Cercle Brugge - Genk -:-

BELÇİKA: Proximus League

17:00KV Mechelen - Westerlo -:-

BELÇİKA: First Amateur Division

16:00Dender - Boom -:-
16:00RFC Liege - Dessel -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Francs Borains - Walhain -:-
16:00Hamoir - Waremme -:-
16:00Tilleur - OC Charleroi -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Diegem - Petegem -:-
16:00Londerzeel - Wijgmaal -:-
16:00Olsa Brakel - Menen -:-
16:00Saint Eloois - Eppegem -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00Cappellen - Hades -:-
16:00K. Berchem Sport - Sint Niklaas -:-
16:00Temse - Duffel -:-
16:00Vosselaar - City Pirates -:-

BERMUDA: Premier League

21:00Paget - Dandy Town Hornets -:-
03:00BAA - Boulevard Blazers -:-
21:00ErtelendiDevonshire Cougars - PHC Zebras -:-
21:00North Village Rams - X-Roads Warriors -:-
21:00ErtelendiRobin Hood - Somerset -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

19:45Din. Minsk - Luch Minsk -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:15The Strongest - Nacional Potosi 2:0
22:00J. Wilstermann - Sport Boys -:-
22:00Real Potosi - Bolivar -:-
00:15San Jose - Blooming -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

17:30Mladost DK - Zeljeznicar -:-
20:30Celik Zenica - Tuzla City -:-
20:30Siroki Brijeg - Zvijezda Brgule -:-

BOSNA HERSEK: FBiH

16:30Olimpic Sarajevo - NK Novi Travnik -:-

BOSNA HERSEK: RS

17:00Mrkonjic Grad - Borac Banja Luka -:-

BOTSWANA: Premier League

16:45Security Systems - Police XI -:-

BREZİLYA: Serie A

17:00Gremio - Ceara -:-
22:00Atletico-PR - Parana -:-
22:00Corinthians - Internacional -:-
22:00Flamengo - Atletico-MG -:-
00:00Sport Recife - Palmeiras -:-
00:00Vitoria - Botafogo RJ -:-

BREZİLYA: Serie B

01:00Guarani - CSA 1:0
Devre ArasıAvai - Sampaio Correa 0:1

BREZİLYA: Serie C - Playofflar

70'Cuiaba Esporte - Operario 0:1

BULGARİSTAN: Parva Liga

15:00Vereya - Dunav Ruse -:-
17:30Cherno More - Slavia Sofia -:-
20:00Botev Plovdiv - Ludogorets -:-

BURKİNA FASO: Premier League

18:30ASF Dioulasso - AS Police -:-
18:30US Comoe - Rahimo -:-
18:30USFA - Bobo-Dioulasso -:-
20:45US Ouagadougou - Kadiogo -:-
18:30Salitas - Majestic -:-
20:45Etoile Filante - Sonabel Ouagadougou -:-

BURUNDİ: Ligue A

16:00Flambeau du Centre - LLB Academic -:-
16:00Kayanza - Aigle Noir FC -:-
17:00Bujumbura C. - Les Lierres -:-
16:00Musongati - Bumamuru -:-
16:00Ngozi City - Le Messager Ngozi -:-
16:00Vital O - Olympic S. -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

19:00Slavia Prag - Bohemians 1905 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

16:00Hradec Kralove - Zizkov -:-
17:30Mas Taborsko - Ceske Budejovice -:-
17:30Varnsdorf - Trinec -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL

11:30Karlovy Vary - Litomericko -:-
17:30Benesov - Zapy -:-
17:30Brozany - Stechovice -:-
17:30Jirny - Pisek -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Unicov - Hlucin -:-
16:30Vrchovina - Hodonin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

17:30Rakovnik - Doubravka -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Meteor Prague - Neratovice -:-
17:30Hostoun - Ostrov -:-
17:30Nymburk - Mostecky FK -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

17:30Turnov - Kolin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

16:30Bystrc - Humpolec -:-
16:30Polna - Strani -:-
16:30Tasovice - Rosice -:-
16:30Velka Bites - Stara Rise -:-
16:30Zdar na Sazavou - Blansko -:-
16:30Zdirec n. D. - Nove Sady -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

11:15Opava B - Bruntal -:-
16:30Frydlant n. O. - Prerov -:-
16:30Kozlovice - Detmarovice -:-
16:30Sumperk - Usti -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

11:15Banik Libusin - Hrebec -:-
17:30Poricany - Klicany -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

11:30Trebon - Katovice -:-
17:30Hluboka nad Vltavou - Drazice -:-
17:30Milevsko - Malse Roudne -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

17:00Zruc - Bolevec -:-
17:30Nepomuk - Rokycany -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

16:00Nova Role - Frantiskovy Lazne -:-
17:30Touzim - Nejdek -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

17:30Jaromer - Chlumec nad Cidlinou -:-
17:30Lazne Belohrad - Cerveny Kostelec -:-
17:30Novy Bydzov - Jicin -:-
17:30Rychnov n. Kneznou - Horice -:-
17:30Vrchlabi - Vysoka n. Labem -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

17:00Dolni Ujezd - Letohrad -:-
17:00Hermanuv Mestec - Svitavy -:-
17:00Moravany - Hlinsko -:-
17:00Moravska Trebova - Chocen -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Nova Ves -:-
16:30Pelhrimov - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Pribyslav - Namest n. Oslavou -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

16:30Rajecko - Bosonohy -:-
16:30Tisnov - Rousinov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

11:00HFK Olomouc B - Hnevotin -:-
11:00Sokol Opatovice - Kralice na Hane -:-
16:30Dolany - Zabreh -:-
16:30Medlov - Cernovir -:-
16:30Zelatovice - Velke Losiny -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

16:30Hluk - Bystrice pod Hostynem -:-
16:30Nevsova - Luhacovice -:-
16:30Stitna nad Vlari - Morkovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

17:00Pusta Polom - Polanka -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

11:15Brno U21 - Slovacko U21 -:-
11:30Ostrava U21 - Karvina U21 -:-
12:00Teplice U21 - Slavia Prag U21 -:-
14:00Sigma Olomouc U21 - Jihlava U21 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

15:00Slovacko K - Dukla Prag K -:-

ÇİN: Super Ligi

14:35Guangzhou R&F - Chongqing Lifan -:-
14:35Tianjin Teda - Beijing Renhe -:-

ÇİN: Jia Ligi

10:30Yanbian - Beijing Baxy -:-
14:00Dalian Transcend - Zhejiang Yiteng -:-
14:30Liaoning - Meizhou Hakka -:-
14:30Meizhou Meixian Techand - Shenzhen 0:0
14:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan -:-
14:30Shijiazhuang - Wuhan Zall -:-
14:35Nei Mongol - Heilongjiang Lava -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

13:00Sonderjyske - Midtjylland -:-
15:00Hobro - Aalborg -:-
17:00FC Copenhagen - Nordsjaelland -:-
19:00Aarhus - Brondby -:-

DANİMARKA: 1st Division

14:45Fredericia - Lyngby -:-
14:45Koge - Helsingor -:-
14:45Naestved - F. Amager -:-
14:45Roskilde - Hvidovre -:-
14:45Silkeborg - Nykobing -:-
14:45Thisted - Viborg -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

15:00Ringkobing - Vejgaard -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

16:00AB Kopenhagen - Marienlyst -:-
16:00Slagelse B&I - Middelfart -:-

DANİMARKA: 3F Ligaen Women

17:15Thisted K - B93 K -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Şampiyona Playoffları

23:00Moca - Atletico San Francisco -:-
23:00Vega Real - Universidad O&M -:-

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

00:30Guayaquil City - Aucas 0:2
Devre ArasıDelfin - Emelec 1:1
20:00LDU Quito - Barcelona SC -:-
00:00Ind. del Valle - Dep. Cuenca -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:00Pasaquina - Luis Angel Firpo 1:0
28'Chalatenango - Aguila 0:0
20:00Sonsonate - Alianza FC -:-
00:00FAS - Metapan -:-
00:00Municipal Limeno - Audaz -:-

ENDONESYA: Liga 1

11:30Persib - Persija Jakarta -:-
11:30PSIS Semarang - Perseru Serui -:-
11:30PSM Makassar - Sriwijaya -:-

ENDONESYA: Liga 2

11:30Persita - Rembang -:-
12:15Aceh United - Cilegon United -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:00Shirak - Artsakh -:-
16:00Ararat-Armenia - Banants -:-

ESTONYA: Meistr ligi

15:00Tallinna Kalev - Kalju -:-

ESTONYA: Esiliiga

13:00Rakvere - Keila JK -:-
13:00Tartu Welco - Elva -:-

ESWATİNİ: MTN Premier League

14:30Manzini Sundowns - Malanti Chiefs -:-
14:30Moneni Pirates - Vovovo -:-
14:30Tambuti - Matsapha United -:-
16:00Manzini Sea Birds - Green M. -:-
16:30Mbabane Citizens - Mbabane Swall. -:-
16:30Mbabane Highlanders - Young Buffaloes -:-
16:30Royal Leopards - Manzini Wanderers -:-

FAROE ADALARI: Premier League

17:00Argir - 07 Vestur Sorvagur -:-
17:00Klaksvik - HB Torshavn -:-
17:00TB/FCS/Royn - Runavik -:-
17:00Vikingur - Skala Itrottarfelag -:-
19:15B36 Torshavn - Streymur -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

17:00Khouribga - Chabab Rif Hoceima -:-

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30ASEC Mimosas - WAC -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

19:00Mariehamn - TPS Turku -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Ekenas - HIFK -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

15:00PEPO - LPS -:-
18:30Mikkeli - MyPa -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

15:00Honka Akatemia - GrIFK -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

15:00GBK Kokkola - KuFu-98 -:-
15:00Narpes Kraft - PK-37 -:-
15:00OLS Oulu - TPV -:-
15:00Tampere Utd - Hercules -:-

FİNLANDİYA: Liiga Women - Şampiyona Playoffları

13:00PK-35 Vantaa K - Aland Utd K -:-
16:00HJK K - Jypk K -:-

FİNLANDİYA: Liiga Women - Düşme Grubu

16:00Ilves K - Pallokissat Kuopio K -:-

FRANSA: Lig 1

16:00Rennes - PSG -:-
18:00Guingamp - Bordeaux -:-
22:00Lyon - Marsilya -:-

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

16:00Montpellier K - Paris SG K -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

Devre ArasıComunicaciones - Petapa 0:0
05:00Xelaju - Iztapa -:-
20:00Sanarate - Antigua -:-
21:00Malacateco - Coban Imperial -:-
22:30Deportivo Chiantla - Guastatoya -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:00Bloem Celtic - Maritzburg Utd -:-
16:00Supersport - Black Leopards -:-

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:00Jomo Cosmos - Richards Bay -:-
16:00Tshakhuma - Cape Umoya United -:-
16:00Uthongathi - Witbank -:-

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Bidvest Wits U21 - Amazulu U21 -:-
11:00Free State Stars U21 - Cape Town City U21 -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

18:00APOEL - Doxa -:-
20:00Alki Oroklini - Anorthosis -:-

GÜNEY KORE: K League 1

08:00Jeju - Gangwon -:-
10:00Jeonnam - Ulsan Hyundai -:-
10:00Suwon - Jeonbuk -:-

GÜNEY KORE: K League 2

09:00Anyang - Suwon City -:-
09:00Gwangju - Daejeon -:-

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

15:00Bolnisi - Din. Tbilisi -:-
18:00Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
20:00Dila Gori - Rustavi -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Arcahaie - Sud-Est -:-
23:00Petit-Goave - Mirebalais -:-
23:00Racing des Gonaives - Ouanaminthe -:-
23:00Racing Haitien - Baltimore -:-
23:00Real du Cap - Cavaly -:-
23:00Tempete - Don Bosco -:-
23:00Valencia Leogane - Cosmopolites -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

17:30Din. Zagreb - Zapresic -:-
20:00Istra 1961 - Hajduk Split -:-

HIRVATİSTAN: 2. HNL

15:30Hajduk Split 2 - Din. Zagreb 2 -:-
17:30Bijelo Brdo - Medjimurje -:-
17:30Dugopolje - Osijek 2 -:-
17:30Lucko - Zadar -:-

HOLLANDA: Eredivisie

13:15Feyenoord - Utrecht -:-
15:30FC Emmen - Zwolle -:-
15:30Groningen - Alkmaar -:-
17:45PSV - Ajax -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

15:00HV & CV Quick - USV Hercules -:-
15:00Rosmalen - ADO 20 Heemskerk -:-
15:30Dongen - FC Oss -:-
15:30GOES - HBS -:-
15:30Hsc 21 - Westlandia -:-
15:30TEC - JVC '31 Cuijk -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

00:00Juticalpa - Vida -:-
00:30Real de Minas - Real Espana -:-

IRAK: Süper Lig

15:30Al-Hudod - Al Naft -:-
18:00Al Zawraa - Al Shorta -:-
18:00Erbil - Al Talaba -:-

İNGİLTERE: Premier League

15:30West Ham - Chelsea -:-
18:00Arsenal - Everton -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Everton U23 - Tottenham U23 -:-
15:00Middlesbrough U23 - Manchester Utd U23 -:-

İNGİLTERE: FA Kupası - Elemeler

17:00Gloucester - Plymouth Parkway -:-

İNGİLTERE: WSL 1 Women

14:15Brighton K - Liverpool K -:-
16:00Arsenal K - West Ham K -:-
16:00Everton K - Chelsea K -:-
16:00Manchester City K - Bristol City K -:-
16:00Reading K - Birmingham K -:-

İNGİLTERE: WSL 2 Women

14:00Durham K - Charlton K -:-
15:00Tottenham K - Sheffield Utd K -:-
16:00Lewes K - Leicester K -:-
16:00London Bees K - Manchester Utd K -:-
16:00Millwall K - Crystal Palace K -:-

İRAN: Pro Lig

18:30Padideh Khorasan - Tractor-Sazi -:-
19:00Persepolis - Sepidrood Rasht -:-

İRAN: Division 1

15:30Aluminium Arak - Gol Gohar -:-
15:30Khooneh Be Khooneh - Persepolis Pakdasht -:-
15:45Navad Urmia - Oxin Alborz -:-
17:00Arvand Khorramshahr - Fajr Sepasi -:-

İSKOÇYA: Premiership

14:30Kilmarnock - Celtic -:-
17:00Rangers - St. Johnstone -:-

İSKOÇYA: FA Kupası

17:00Stirling University - Keith -:-

İSPANYA: LaLiga

13:00Levante - Sevilla -:-
17:15Villarreal - Valencia -:-
21:00Betis - Ath. Bilbao -:-
21:45Barcelona - Girona -:-

İSPANYA: LaLiga2

13:00Mallorca - Albacete -:-
17:00R. Oviedo - Elche -:-
19:00Las Palmas - Malaga -:-
19:00Numancia - Almeria -:-
19:00Reus Deportiu - Gimnastic -:-
21:00Cadiz - Alcorcon -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

12:30Valladolid B - Las Palmas B -:-
13:00Celta Vigo B - Rapido de Bouzas -:-
13:00Fuenlabrada - Coruxo -:-
13:00Internacional de Madrid - Pontevedra -:-
13:00Union Adarve - Unionistas -:-
18:00Burgos - La Coruna B -:-
18:00Leonesa - Real Madrid B -:-
18:00Navalcarnero - Atl. Madrid B -:-
19:00Ponferradina - San Sebastian Reyes -:-
19:00Salmantino - Guijuelo -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

13:00Gijon B - R. Sociedad B -:-
18:00Tudelano - Leioa -:-
18:30CD Vitoria - Santander -:-
19:00Barakaldo - Arenas Club -:-
19:00Calahorra - UD Logrones -:-
19:00Langreo - Mirandes -:-
19:00Torrelavega - Amorebieta -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

13:00Peralada - Baleares -:-
18:00Olot - Valencia B -:-
18:00Sabadell - Ontinyent -:-
19:00Alcoyano - Espanyol B -:-
19:00Badalona - Levante B -:-
19:00Castellon - Ebro -:-
19:00Lleida - Cornella -:-
20:00Hercules - Teruel -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

11:30Malaga B - Granada B -:-
12:30Almeria B - Don Benito -:-
13:00Melilla - Linense -:-
13:00Murcia - UD Ibiza-Eivissa -:-
18:30Jumilla - Cartagena -:-
19:00Huelva - UCAM Murcia -:-
19:00Villanovense - San Fernando -:-
19:30Sanluqueno - Marbella -:-
20:00Badajoz - Ejido -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

13:15Silva SD - Arosa SC -:-
18:00Alondras - Ferrol -:-
18:00Celtiga - UD Ourense -:-
18:30Polvorin - Porrino Industrial -:-
19:00Bergantinos - Laracha -:-
19:00Paiosaco - Compostela -:-
19:00Racing Club Villalbes - Arenteiro -:-
19:00Ribadumia - CD Choco -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

13:00Marino de Luanco - San Claudio -:-
13:00Union Club Ceares - Caudal Deportivo -:-
13:00Universidad Oviedo - CD Colunga -:-
18:00Llanes - Covadonga -:-
18:30La Madalena - Condal -:-
18:30Lealtad - Praviano -:-
18:45Gijon Industrial - Mosconia -:-
19:30L Entregu Club de Futbol - Tuilla -:-
19:30Llanera - Real Aviles -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

12:45Siete Villas - Vimenor -:-
18:00Cayon - Rinconeda Polanco -:-
18:00Santander B - Revilla -:-
18:30Velarde - Tropezon -:-
19:00Textil Escudo - Laredo -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

12:15Santurtzi - Pasaia -:-
12:30San Ignacio - Ordizia -:-
18:30Amurrio Club - Portugalete -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

13:00Castelldefels - UE Sants -:-
13:00Cerdanyola - Granollers -:-
13:00Horta - Terrassa -:-
13:00Martinenc - Reus Deportiu B -:-
13:00Prat - San Cristobal CP -:-
13:00Vilafranca - FE Grama -:-
17:30UE Figueres - Santboia -:-
19:00L'Hospitalet - Pobla Mafumet -:-
19:00Sant Andreu - Llagostera Costa Brava -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

13:00Paterna - Vilamarxant -:-
18:30Orihuela - Villarreal C -:-
19:00Crevillente - Atzeneta -:-
19:00Novelda CF - Rayo Ibense -:-
20:00La Nucia - Torre Levante -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

12:30Alcorcon B - Getafe B -:-
12:30Atletico Pinto - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30Canillas - Leganes B -:-
12:30RSD Alcala - Parla -:-
12:30SR Villaverde Boetticher - Las Rozas -:-
12:30Tres Cantos - San Fernando -:-
12:30Vallecano B - Carabanchel -:-
12:30Vicalvaro - Trival Valderas -:-
13:00San Agustin - CD Mostoles -:-
13:00Santa Ana - Alcobendas -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

18:00Real Avila - Atl. Tordesillas -:-
18:30Cebrerena - Bembibre -:-
19:00Arandina - Briviesca -:-
19:00La Baneza - Cristo Atletico -:-
19:30Almazan - Zamora -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

13:00Alhaurin - Torredonjimeno -:-
13:00Huetor Vega - CP Almeria -:-
13:00Loja - Velez -:-
13:00UD San Pedro - Martos -:-
19:15Motril - CD Torreperogil -:-
19:30Antequera - Atarfe Industrial -:-
19:30Jaen - CD Alhaurino -:-
19:45Linares - Rincon -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

12:30Betis B - Los Barrios -:-
12:30Cordoba B - CD Utrera -:-
12:30Coria C.F. - CD Gerena -:-
13:00Guadalcacin - Arcos CF -:-
13:30Conil - Cadiz B -:-
18:30Ceuta - Lebrijana -:-
18:30Ciudad de Lucena - Sevilla C -:-
19:00Algeciras - San Roque -:-
19:00Puente Genil - Ecija -:-
19:30Atletico Espeleno - Xerez CD -:-
19:30Xerez D.F.C. - Cabecense -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

13:15Murense - Pena Deportina -:-
13:30Formentera - Ferriolense -:-
18:00Binissalem - Platges de Calvia -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

13:30Atletico Union Guimar - Yaiza -:-
14:00CD Marino - Las Zocas -:-
14:00Club Atletico Tacoronte - Mensajero -:-
14:00El Cotillo - La Cuadra -:-
14:00Lanzarote - Tamaraceite -:-
14:00SD Tenisca - Tenerife B -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

12:30Minerva - Ciudad Cieza -:-
13:00UCAM Murcia B - La Union -:-
13:15Cartagena B - Huercal-Overa -:-
18:00Ciudad de Murcia - EDMF Churra -:-
18:00Real Murcia B - Club Olimpico de Totana -:-
19:00Aguilas FC - Deportiva Minera -:-
19:00CD Algar - Lorca FC -:-
19:00Lorca Deportiva - CA Pulpileno -:-
19:00Mazarron CF - Estudiantes de Murcia -:-
19:30Muleno - Yeclano -:-
20:00UD Los Garres - Mar Menor -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

13:00Azuaga - Valdivia -:-
13:00Cacereno - Moralo -:-
13:00CD Calamonte - Extremadura UD B -:-
13:00Montijo - Arroyo -:-
13:00Olivenza - UP Plasencia -:-
19:00Merida AD - Jerez CF -:-
19:00RCP Valverdeno - Diocesano -:-
19:30Aceuchal - AD Llerenense -:-
19:30CD Coria - Castuera -:-
19:30Pueblonuevo - Valdelacalzada -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

18:00CD Cantolagua - Ezcabarte -:-
18:30Cirbonero - Huarte -:-
18:30Pena - Osasuna B -:-
19:00CD Baztan - Cortes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

13:00Berceo - CF Rapid -:-
13:30Yague - Arnedo -:-
18:00CDFC Calzada - Varea -:-
18:00Pradejon - Alfaro -:-
18:30Anguiano - Vianes -:-
18:30Autol - Calasancio -:-
18:30Oyonesa - Haro Deportivo -:-
18:30SD Logrones - Logrones Promesas -:-
19:00River Ebro - CCD Alberite -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 17

12:30San Juan Zaragoza - Zaragoza B -:-
13:00Borja - San Lorenzo Flumen -:-
18:00Atletico Monzon - Brea -:-
18:00La Almunia - Tarazona -:-
18:00Sabinanigo - Belchite 97 -:-
18:00Villanueva CF - Calamocha -:-
18:30Almudevar - Robres -:-
18:30CF Illueca - Sarinena -:-
18:30Tamarite - UD Casetas -:-
18:30Utebo FC - Binefar -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

18:30Atl. Ibanes - Mora CF -:-
19:00Albacete B - Marchamalo -:-
19:00Ciudad Real - Tarancon -:-
19:00La Roda - Socuellamos -:-
19:30Quintanar - Almagro -:-
19:30Villacanas - Madridejos -:-
20:00Toledo - La Solana -:-
20:00Villarrobledo - Tomelloso CF -:-

İSPANYA: Primera Division Women

12:00Sevilla K - Huelva K -:-
14:00EDF Logrono K - Real Sociedad K -:-
14:00Tenerife K - Valencia K -:-
16:00Malaga K - Betis K -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00AIK Stockholm - Hammarby -:-
18:30Malmo FF - Kalmar -:-

İSVEÇ: Superettan

16:00Falkenbergs - Jonkopings -:-
16:00Varbergs - Gefle -:-
18:30Helsingborg - IK Frej -:-
18:30Orgryte - Brage -:-

İSVEÇ: Division 1, Norra

15:30Linkoping City - Umeå -:-
16:00Carlstad - Syrianska -:-
16:30Team TG FF - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Assyriska FF - Västerås SK -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

15:00Lunds - Tvaakers -:-
16:00Mjallby - Husqvarna -:-
17:00Angelholms - Skövde -:-
17:00Karlskrona - Grebbestads -:-
17:00Ljungskile - Atvidabergs -:-

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

17:00Eskilstuna City - AFK Linkopings -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

14:00Vittsjo K - Bunkeflo K -:-
15:00Rosengard K - Kristianstads K -:-
16:00Djurgarden K - Pitea K -:-

İSVEÇ: Elitettan Women

14:30Assi K - Lidkopings FK K -:-
16:30Kungsbacka K - Umeå IK K -:-
17:00Asarum K - Uppsala K -:-
17:00Örebro K - Ljusdals K -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

17:00St. Gallen - Lugano -:-
17:00Young Boys - Basel -:-
17:00Zurich - Luzern -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

17:00Vaduz - Winterthur -:-

İSVİÇRE: 1.Liga Promotion

15:00Munsingen - YF Juventus -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

19:00Thun II - Martigny -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

15:30Zofingen - Grasshopper II -:-
16:00Biel - Luzern II -:-
16:00Langenthal - Bassecourt -:-
17:00Delemont - Black Stars -:-

İTALYA: Serie A

13:30Torino - Napoli -:-
16:00Bologna - AS Roma -:-
16:00Chievo - Udinese -:-
16:00Lazio - Genoa -:-
19:00AC Milan - Atalanta -:-
21:30Frosinone - Juventus -:-

İTALYA: Serie B

22:00Padova - Cremonese -:-

İTALYA: Serie C - Group A

15:30Cuneo - Gozzano -:-
15:30Olbia - Pro Patria -:-
17:30Alessandria - Pro Piacenza -:-
17:30ErtelendiArezzo - Pro Vercelli -:-
17:30ErtelendiEntella - Arzachena -:-
17:30Pistoiese - Lucchese -:-
17:30ErtelendiSiena - Pisa -:-
21:30ErtelendiNovara - Albissola -:-

İTALYA: Serie C - Group B

15:30FeralpiSalo - Fermana -:-
15:30Giana Erminio - Imolese -:-
15:30Ravenna - Sudtirol -:-
15:30Renate - Vicenza Virtus -:-
17:30ErtelendiFano - Ternana -:-
19:30AlbinoLeffe - Pordenone -:-
19:30Teramo - Sambenedettese -:-
19:30Virtus Verona - Monza -:-
19:30Vis Pesaro - Gubbio -:-

İTALYA: Serie C - Group C

17:30ErtelendiCatania - Siracusa -:-

İTALYA: Serie D - Group A

16:00Arconatese - Inveruno -:-
16:00Borgaro - Fezzanese -:-
16:00Dronero - Savona -:-
16:00Lecco - Bra -:-
16:00Ligorna - Chieri -:-
16:00Milano City - Casale -:-
16:00Sestri Levante - Borgosesia -:-
16:00Stresa Sportiva - Lavagnese -:-
16:00Unione Sanremo - Folgore Caratese -:-

İTALYA: Serie D - Group B

16:00Ciserano - Olginatese -:-
16:00Como - Scanzorosciate -:-
16:00Legnago Salus - Virtus Bergamo -:-
16:00Mantova - Caronnese -:-
16:00Pontisola - Sondrio -:-
16:00Pro Sesto - Villafranca -:-
16:00Rezzato - Darfo Boario -:-
16:00Seregno - Caravaggio -:-

İTALYA: Serie D - Group C

16:00ArzignanoChiampo - Adriese -:-
16:00ASC St. Georgen - Feltre -:-
16:00Belluno - Bolzano -:-
16:00Campodarsego - Delta Rovigo -:-
16:00Cartigliano - Cjarlins Muzane -:-
16:00Clodiense - Levico Terme -:-
16:00Montebelluna - Chions -:-
16:00Sandona - Trento -:-
16:00Tamai - Este -:-

İTALYA: Serie D - Group D

16:00Axys Zola - Fiorenzuola -:-
16:00Ciliverghe Mazzano - Classe -:-
16:00Lentigione - Modena -:-
16:00Mezzolara - Calvina -:-
16:00Pergolettese - Adrense -:-
16:00Reggio Audace - San Marino -:-
16:00Vigor Carpaneto - Sasso Marconi -:-

İTALYA: Serie D - Group E

16:00AC Aglianese - Ponsacco -:-
16:00Bastia - Cannara -:-
16:00Ghivizzano Borgo - Viareggio -:-
16:00Massese - UC Sinalunghese -:-
16:00Pianese - Tuttocuoio -:-
16:00Real Forte Querceta - Sangimignanosport -:-
16:00San Donato - Prato -:-
16:00Scandicci - Seravezza Pozzi -:-

İTALYA: Serie D - Group F

16:00ASD Pineto Calcio - Matelica -:-
16:00Campobasso - ASD Francavilla -:-
16:00Cesena - Agnonese -:-
16:00Giulianova - Castelfidardo -:-
16:00Isernia - Sangiustese -:-
16:00Jesina - Santarcangelo -:-
16:00Montegiorgio - Avezzano -:-
16:00Savignanese - Forli -:-
16:00S. N. Notaresco - Recanatese -:-
16:00Vastese - Sammaurese -:-

İTALYA: Serie D - Group G

16:00Aprilia - Ostia Mare -:-
16:00Avellino - Albalonga -:-
16:00Cassino - Vis Artena -:-
16:00Castiadas - Trastevere Calcio -:-
16:00Citta di Anagni - Anzio Calcio 1924 -:-
16:00Flaminia - Torres -:-
16:00SFF Atletico - Ladispoli -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:00Bitonto - Pomigliano -:-
16:00Citta di Fasano - Gelbison Cilento -:-
16:00Gragnano - Picerno -:-
16:00Savoia - Francavilla -:-
16:00SS Nola 1925 - Vesuvio Ercolanese -:-
16:30Altamura - Gravina -:-
17:00Andria - Nardo -:-
17:00Sarnese - Taranto -:-
18:00Audace Cerignola - Sorrento -:-

İTALYA: Serie D - Group I

16:00AS Acireale - Nocerina -:-
16:00Bari - Sancataldese -:-
16:00Castrovillari - US Palmese -:-
16:00Citta di Messina - Gela -:-
16:00Cittanovese - Rotonda -:-
16:00Igea Virtus - Messina -:-
16:00Locri 1909 - Portici 1906 -:-
16:00Marsala - Roccella -:-
16:00Turris - Troina -:-

İTALYA: Primavera 1

12:00AC Milan U19 - AS Roma U19 -:-
12:00Cagliari U19 - Juventus U19 -:-

İTALYA: Serie A Women

13:30Juventus K - Chievo Verona K -:-

İZLANDA: Pepsideild

17:00Akureyri - Grindavik -:-
17:00Fjolnir - Breidablik -:-
17:00Hafnarfjordur - Valur -:-
17:00Keflavik - Vikingur Reykjavik -:-
17:00KR Reykjavik - Fylkir -:-
17:00Vestmannaeyjar - Stjarnan -:-

JAMAİKA: Premier League

23:30Dunbeholden - Montego Bay -:-
23:30Humble Lions - UWI -:-
23:30Mount Pleasant - Waterhouse -:-
23:30Tivoli - Reno -:-

JAPONYA: J-League

12:00Urawa - Kobe -:-
13:00Sapporo - Kashima -:-

JAPONYA: J-Ligi Division 2

08:00Gifu - Verdy -:-
08:00Kamatamare - Omiya Ardija -:-
08:00Mito - Albirex Niigata -:-
08:00Yamaga - Kumamoto -:-
09:00Chiba - Yokohama FC -:-

KAMBOÇYA: C-League

11:00Visakha - NagaWorld -:-
11:30Angkor Tiger FC - Boeung Ket -:-
14:00Phnom Penh Crown - Western Phnom Penh -:-

KANADA: U Sports

23:15Cape Breton - UPEI -:-
00:00Thompson Rivers - Mount Royal 4:0
05:15Trinity Western - Alberta -:-
05:30UBC - MacEwan -:-
20:00Concordia - McGill -:-
20:00Sherbrooke - Laval -:-
20:00UQTR - Montreal -:-
21:15Dalhousie - Memorial -:-
21:15Laurentian - Ryerson -:-
21:15Moncton - UNB -:-
21:15Mount Allison - Acadia -:-
21:15Nipissing - Toronto -:-
21:15StFX - UPEI -:-
22:00Algoma - Laurier -:-
22:00McMaster - Windsor -:-
22:00UNBC - Calgary -:-
22:15Brock - Western -:-
22:15Queens - Carleton -:-
22:15RMC - UOIT -:-
22:15Waterloo - Guelph -:-
23:00UBC Okanagan - Saskatchewan -:-
23:00Victoria - Lethbridge -:-

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

16:00Sutjeska - Buducnost -:-
16:30Mornar - Grbalj -:-

KARADAĞ: Division 2

16:00Arsenal Tivat - Ljeskopolje -:-
16:00Decic - Berane -:-
16:00Jezero - Igalo -:-
16:00Kom Podgorica - Bokelj -:-
16:00Otrant - Jedinstvo -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

15:00FK Akzhayik - FC Astana -:-

KENYA: Premier League

14:00Wazito - Zoo Kericho -:-
15:00Nzoia Sugar - Thika Utd. -:-
15:00Tusker - Mathare Utd. -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Junior - La Equidad 3:1
01:30Aguilas - Leones 2:1
02:00Ind. Medellin - Santa Fe 2:2
13'Millonarios - Once Caldas 0:1

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

19:30Popayan - Cortulua -:-
23:00Valledupar - Llaneros -:-
23:15Real Cartagena - U. Magdalena -:-
23:30Atletico F.C. - Barranquilla -:-

KONGO: Ligue 1

17:00St-Michel Ouenze - Patronage Sainte-Anne -:-
16:00Tongo FC Jambon - CARA Brazzaville -:-
17:00La Mancha - Cheminots -:-
18:00Diables Noirs - JS Talangai -:-

KONGO DC: Super Ligi

17:30Motema Pembe - Muungano -:-
17:30AC Rangers - FC Renaissance -:-
17:30AS Maniema - Dragons -:-
17:30Don Bosco - Groupe Bazano -:-
17:30Mont Bleu - Dauphins Noirs -:-
17:30Sanga Balende - Lubumbashi Sport -:-
17:30St Eloi Lupopo - Nyuki -:-

KOSOVA: Superliga

16:45Drita - Prishtina -:-
16:45Ferizaj - Gjilani -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

Devre ArasıSan Carlos - Limon 1:0
05:00Santos DG - Saprissa -:-
20:00Cartagines - Carmelita -:-
20:05Alajuelense - Grecia -:-
00:00U.C.R. - Herediano -:-
00:05Guadalupe - Zeledon -:-

KUVEYT: Premier Lig

18:15Al Salmiya - Al Jahra -:-
18:15Al Shabab - Al Naser -:-

LESOTHO: Premier League

16:00Bantu - Lioli -:-
16:00Kick4Life - Defence Force -:-
16:00Majantja - LMPS -:-

LETONYA: SynotTip Virslīga

15:00Jelgava - Spartaks -:-
16:00Valmiera - Ventspils -:-
18:00FK Liepaja - Riga FC -:-

LİBERYA: LFA First Division

17:00LISCR FC - Nimba -:-
17:00MC Breweries - Barrack Young Controllers -:-
17:00NPA Anchors - Keitrace -:-
17:00Watanga - Jubilee -:-

LİTVANYA: I Lyga

16:00Nevezis Kedainiai - Vilniaus Vytis -:-
19:30Stumbras 2 - FK Panevezys -:-

LÜBNAN: Premier Lig

16:00Al Ahed - Safa -:-

LÜKSEMBURG: Luxembourg Cup

17:00Alisontia Steinsel - Rodange -:-
17:00Alliance Aischdall - Jeunesse Junglinster -:-
17:00AS Colmar-Berg - Union Titus Petange -:-
17:00AS Wincrange - Kaerjeng -:-
17:00Bastendorf - Ettelbruck -:-
17:00Bettembourg - Racing Luxembourg -:-
17:00Blo Weiss Itzig - Fola -:-
17:00Blo Weiss Medernach - Koeppchen -:-
17:00Bourscheid - Excelsior Grevels -:-
17:00Cebra - Yellow Boys -:-
17:00CS Sanem - Union Tetange -:-
17:00Diekirch - Jeunesse Canach -:-
17:00Echternach - Benfica -:-
17:00Jeunesse Schieren - Hesperange -:-
17:00Les Ardoisiers Perle - Sandweiler -:-
17:00Lintgen - Hostert -:-
17:00Mondercange - Esch -:-
17:00Norden - Differdange -:-
17:00Oberkorn - Mertert/Wasserbillig -:-
17:00Orania Vianden - Mondorf -:-
17:00Schifflange - FC Mamer -:-
17:00Schouweiler - Wiltz -:-
17:00Union Remich/Bous - Rumelange -:-
17:00Useldange - UNA Strassen -:-
17:00US Moutfort/Medingen - Sp. Bertrange -:-
19:00Kehlen - Dudelange -:-
19:15US Feulen - Niedercorn -:-

MACARİSTAN: Kupa

13:30Bony - Honved -:-
14:00Cigand SE - MOL Vidi -:-
15:00Balkanyi - Andrashida -:-
15:00Kalocsai - Ibrany -:-
15:00Ottevenyi - Gyongyosi -:-
16:00Bonyhad - Budafoki -:-
16:00Csepel - Haladas -:-
16:00Egri - Dunaujvaros PASE -:-
16:00ESMTK Budapest - DVTK -:-
16:00FC Dabas - SBTC -:-
16:00Gyongyoshalasz - Gyirmot -:-
16:00Hatvan - Cegledi -:-
16:00Heviz - Papai Perutz -:-
16:00Janoshalmi - Fuzesgyarmati SK -:-
16:00Janossomorja - III. keruleti TUE UPE -:-
16:00Jaszberenyi - Mosonmagyarovari TE -:-
16:00Nagykorosi - Vasas -:-
16:00Oroszlany - Ozdi -:-
16:00Sarisapi Banyasz - Vecses -:-
16:00Szarvasi - Debreceni EAC -:-
16:00Szeol - Balmazujvaros Sport -:-
16:00Szolnoki - Kisvarda -:-
16:00Tordas - Senyo Carnifex -:-

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Prva Ligi

16:30Pobeda - Akademija Pandev -:-
16:30Renova - Belasica -:-
16:30Shkupi - Makedonija GP -:-
16:30Sileks - Shkendija -:-

MALAWİ: Super League

15:30ErtelendiMAFCO - Blue Eagles -:-
15:30ErtelendiMasters Security - Dwangwa United -:-
15:30TN Stars - Mzuni -:-

MALEZYA: Malaysia Cup - Playofflar

16:00Pahang - Johor DT -:-

MALTA: Premier Lig

19:00Gzira - Hibernians -:-
21:00Floriana - Birkirkara -:-

MALTA: Division 1

19:00Swieqi - Mqabba FC -:-
21:15Marsa FC - San Gwann FC -:-

MEKSİKA: Primera División - Apertura

01:00Toluca - Necaxa 3:2
Devre ArasıLeon - Lobos BUAP 0:0
05:00Cruz Azul - Atlas -:-
05:06Tijuana - Pachuca -:-
00:00Guadalajara - Queretaro -:-

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Apertura

01:00Zacatepec - Leones Negros 0:1
Devre ArasıAlebrijes Oaxaca - Dorados 1:0
Devre ArasıCafetaleros de Tapachula - Zacatecas Mineros 0:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

20:00Puebla K - Pachuca K -:-

MISIR: Premier Lig

16:30Haras El Hodood - Nogoom FC -:-
22:00Pyramids - Al Ahly -:-
22:00Zamalek - Arab Contractors -:-

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Clube Desportivo de Nacala - ENH Vilankulo -:-
16:00Costa do Sol - Ferroviario Nacala -:-
16:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-
16:00Incomati Xinavane - 1º de Maio de Quelimane -:-
16:00LD Maputo - Chibuto -:-
16:00Sporting Nampula - Maxaquene -:-
16:00UD Songo - Textafrica Chimoio -:-
16:00UP de Manica - Ferroviario Beira -:-

MYANMAR: National League

12:00Hantharwady United - Ayeyawady -:-
12:00Shan United - Mawyawadi -:-
12:00Yangon United - Southern Myanmar -:-
12:30Magwe - Rakhine United -:-
12:30Yadanarbon - Sagaing -:-

NİKARAGUA: Primera Division - Apertura

Devre ArasıFerretti - Real Madriz 1:1
04:00Esteli - Jalapa -:-
00:00Diriangen - Ocotal -:-

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Bodo/Glimt - Start -:-
19:00Brann - Sandefjord -:-
19:00Kristiansund - Haugesund -:-
19:00Stabaek - Ranheim -:-
19:00Strömsgodset - Molde -:-
21:00Rosenborg - Sarpsborg 08 -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:00Viking - Sogndal -:-
17:00Jerv - Strømmen -:-
17:00Nest-Sotra - Floro -:-
19:00Ham-Kam - Levanger -:-
19:00Kongsvinger - Tromsdalen -:-
19:00Sandnes - Notodden -:-
19:00Ull/Kisa - Åsane -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

14:00Fram - Mjolner -:-
17:00Odds 2 - Honefoss -:-
17:00Raufoss - Fredrikstad -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

14:00V. Haugesund - Stjordals Blink -:-
15:00Brattvag - Arendal -:-
16:00Vålerenga 2 - Kjelsås -:-
16:30Bryne - Hodd -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

16:00Spjelkavik - Rilindja -:-
17:00Oppsal - K. Oslo 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

16:00Lørenskog - Vestfossen -:-
17:00Bjornevatn - Halden -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

15:00Stalkam - Korsvoll -:-
16:00Finnsnes - Lyn -:-
16:30Skarp - Junkeren -:-
17:00Harstad - Melbo -:-

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

17:00Grand Bodo K - RØA K -:-

OMAN: Professional League

16:15Sur Club - Dhofar -:-
16:30Majees SC - Mirbat -:-
19:15Al-Shabab - Al Oruba -:-
19:30Al Suwaiq - Muscat -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League - Şampiyona Playoffları

16:00Lok. Tashkent - Bunyodkor -:-
18:00Navbahor Namangan - Met. Bekobod -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League - Düşme Grubu

16:00AGMK - Sogdiana -:-

PANAMA: LPF - Apertura

05:00San Francisco - Tauro -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

00:45Olimpia Asuncion - 3 De Febrero 1:0
Devre ArasıDeportivo Santani - Libertad 1:0
00:35Nacional Asuncion - Cerro Porteno -:-

PERU: Primera División - Clasura

23:30Ayacucho - AD Cantolao 3:1
01:45Sport Rosario - Comerciantes Unidos 1:1
04:00Sport Boys - Garcilaso -:-
19:00Sporting Cristal - Dep. Municipal -:-
00:00U. de Deportes - U. San Martin -:-

PERU: Segunda Division

21:00Los Caimanes - Deportivo Coopsol -:-
23:00Cesar Vallejo - Alfredo Salinas -:-
23:00Grau - Sport Loreto -:-
23:30Cienciano - Willy Serrato -:-
23:30Huaral - Hualgayoc -:-
23:30Santa Rosa - Carlos Manucci -:-
23:30Sport Victoria - Alianza Atl. -:-

POLONYA: Ekstraklasa

16:30Slask - Piast -:-
19:00Gornik Z. - Jagiellonia -:-

POLONYA: Division 1

13:30Podbeskidzie - Sandecja -:-
13:45Katowice - Puszcza -:-

POLONYA: Division 2

17:00Blekitni Stargard - Leczna -:-

POLONYA: III Liga - Group II

17:00Jarocin - Sroda -:-
17:00Swit Skolwin - Koszalin -:-

POLONYA: III Liga - Group III

17:00LZS Agroplon Gluszyna - Gornik Z. 2 -:-
17:00Sleza Wroclaw - Pniowek -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

16:30Chelmianka Chelm - Wisla Pulawy -:-
17:00Ostrowiec - Hutnik Krakow -:-
17:00Stal Krasnik - Sandomierz -:-

POLONYA: Central Youth League

12:00Zaglebie U18 - Arka U18 -:-
13:00Lech U18 - Escola Warszawa U18 -:-
13:00Lublin U18 - Korona U18 -:-
13:00Pogon Szczecin U18 - Gornik Z. U18 -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:00Setubal - FC Porto 0:2
18:00Feirense - Nacional -:-
18:00Tondela - Moreirense -:-
20:30Benfica - Aves -:-
22:30Portimonense - Guimaraes -:-

PORTEKİZ: Segunda Liga

13:15Guimaraes B - Leixoes -:-
18:00Academico Viseu - Famalicao -:-
19:00Estoril - Mafra -:-
19:00Farense - Academica -:-
19:00Ferreira - Covilha -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

13:00Olhanense - SC Praiense -:-
17:00Alcains - Sintrense -:-
17:00Amarante - Lusitano FCV -:-
17:00Amora - Louletano -:-
17:00Armacenenses - Oriental -:-
17:00Casa Pia - SC Angrense -:-
17:00CDC Montalegre - Vilaverdense -:-
17:00Cesarense - Coimbroes -:-
17:00Cinfaes - Gondomar -:-
17:00Dezembro - Pinhalnovense -:-
17:00Fafe - Trofense -:-
17:00Fatima - Leiria -:-
17:00Felgueiras - Chaves B -:-
17:00Ferreiras - Vasco da Gama -:-
17:00Leca - Gafanha -:-
17:00Loures - Caldas -:-
17:00Lusitania FC - Pedras Rubras -:-
17:00Macao - Torreense -:-
17:00Maria de Fonte - Sao Martinho -:-
17:00Merelinense - AD Oliveirense -:-
17:00Mirandela - Gil Vicente -:-
17:00Moura AC - Real SC -:-
17:00Oliveira Hospital - Vilafranquense -:-
17:00Paredes - Sanjoanense -:-
17:00Pedras Salgadas - Limianos -:-
17:00Penalva Do Castelo - U. Madeira -:-
17:00Peniche - Nogueirense -:-
17:00Redondense - Montijo -:-
17:00Santa Iria - FC Alverca -:-
17:00SB Castelo Branco - Oleiros -:-
17:00Sertanense - Anadia -:-
17:00Sp. Espinho - Meda -:-
17:00Torcatense - Mirandes -:-
17:00Vizela - Cacadores Taipas -:-
18:00Maritimo B - Agueda -:-
18:00Sporting Ideal - Sacavenense -:-

PORTEKİZ: Liga BPI Women

16:00Maritimo K - Albergaria/Durit K -:-
17:00A-dos-Francos K - Vilaverdense K -:-
17:00CF Benfica K - Sporting K -:-
17:00Estoril K - Valadares Gaia K -:-
17:00Ouriense K - Boavista K -:-
17:00Ovarense K - Braga K -:-

ROMANYA: Liga 1

21:00FCSB - Calarasi -:-

ROMANYA: Liga 2

11:00Chindia Targoviste - F. Constanta -:-
18:00U. Cluj - Petrolul -:-

ROMANYA: Superliga Women

10:00Universitatea Galati K - Ol. Cluj K -:-
11:00Baia Mare K - Vasas Odorhei K -:-
11:00CFR Timisoara K - Fortuna Becicherecu Mic K -:-
11:00Heniu Prundu Bargaului K - Fairplay Bucuresti K -:-
11:00Universitatea Alexandria K - CSS Targoviste K -:-

RUSYA: Premier Ligi

16:30Zenit Petersburg - Lok. Moscow -:-
19:00CSKA Moscow - Sp. Moscow -:-

RUSYA: FNL

10:00Luch - Sibir -:-
13:00Tomsk - Chertanovo M. -:-
13:30Sp. Moscow 2 - SKA Khabarovsk -:-
14:00Zenit 2 - Baltika -:-
16:00Khimki - Armavir -:-
16:00Kursk - Tyumen -:-
17:00Sochi - FC Tambov -:-
17:00Yaroslavl - M. Saransk -:-
18:00F. Voronezh - Krasnodar 2 -:-
18:00R. Volgograd - Nizhny Novgorod -:-

RUSYA: PFL - South

15:00Legion Dynamo - Mashuk -:-
16:00Vladikavkaz - SKA Rostov -:-
17:00Urozhay - Biolog -:-

RUSYA: PFL - Ural-Povolzhye

13:00Chelyabinsk - Ulyanovsk -:-
14:00Ufa 2 - Kamaz -:-
15:00Nosta - Ural 2 -:-

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese

16:00Domagnano - Libertas -:-
16:00Murata - Folgore -:-
16:00San Giovanni - Pennarossa -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

20:00Partizan - Crvena zvezda -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

17:00Trayal Krusevac - Backa Topola -:-

SİNGAPUR: Premier League

12:30Albirex Niigata - Hougang -:-
12:30Home Utd - Warriors -:-

SLOVAKYA: Fortuna liga

16:00Dun. Streda - Trnava -:-

SLOVAKYA: 2.Lig

11:30Zilina B - Komarno -:-
16:30Presov - Trebisov -:-

SLOVAKYA: Küme C - Batı

11:30Nitra B - Puchov -:-
16:30Gabcikovo - FC Zlate Moravce B -:-
16:30Galanta - FK Nove Zamky -:-
16:30Velke Ludince - Trnava B -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

16:00Krompachy - 1.FK Svidnik -:-
16:00Snina - Šarišské Michalany -:-

SLOVAKYA: Divison C Central

16:00Filakovo - Kalinovo -:-
16:00Namestovo - Krasno -:-
16:00Oravske Vesele - Novohrad Lucenec -:-
16:00Poltar - Podbrezova B -:-
16:00Zvolen - MSK Martin -:-

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30S. Bratislava B - Rohoznik -:-
17:00Malacky - Lozorno -:-
17:00Rovinka - Bernolakovo -:-
17:00Rusovce - Slovan Most -:-
17:00Tomasov - Ivanka pri Dunaji -:-
17:00Vajnory - Raca -:-

SLOVENYA: Prva Liga

15:00Triglav - Rudar -:-
17:00Celje - Mura -:-
19:15O. Ljubljana - Aluminij -:-

SLOVENYA: 2.SNL

17:00Beltinci - Jadran Dekani -:-
17:00Tabor Sezana - Brda -:-

SUDAN: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

20:00Al-Merreikh - Ahli Shendi -:-
20:00Hay al-Arab - Al-Hilal -:-

SUDAN: Premier Lig - Düşme Grubu

17:00Kadougli - Merikh Kosti -:-
17:00Merikh Nyala - Al Shorta -:-
20:00Atbara - Wad Hashim Sennar -:-
17:00Al Wadi - Ahli Khartoum -:-
20:00El-Ahli Atbara - Kober -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30U. Calera - Everton 0:4
02:00U. Catolica - San Luis 2:1
18:00U. De Concepcion - U. De Chile -:-
21:00Curico Unido - O'Higgins -:-
23:30Colo Colo - Antofagasta -:-

ŞİLİ: Primer B

00:00D. Puerto Montt - Copiapo 2:0
21:30Cobresal - Melipilla -:-
22:00Nublense - Barnechea -:-
22:00Valdivia - Magallanes -:-
23:00San Felipe - Cobreloa -:-

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

14:00CSKA-Pomir Dushanbe - Regar-TadAZ -:-
14:00Istiqlol Dushanbe - Khujand -:-
14:00Khatlon - Barqi Tojik -:-
14:00Kuktosh - Panjsher -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

13:00Mbeya City - Kagera Sugar -:-
15:00Alliance - Azam -:-
15:00Mwadui - Simba -:-
18:00Young Africans - Singida United -:-

TAYLAND: Thai Premier Lig

14:00Air Force Central - Bangkok Glass -:-
14:00Chiangrai - Thai Navy -:-
15:00Bangkok Utd - Sukhothai -:-
15:00Ubon - Chonburi -:-

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

23:00North East Stars - W Connection -:-
23:00ErtelendiS.A. Rangers - W Connection -:-
00:00ErtelendiPoint Fortin - San Juan Jabloteh -:-
01:00Defence Force - Point Fortin -:-
01:00ErtelendiMorvant Caledonia Utd - Defence Force -:-
03:00Sando - Morvant Caledonia Utd -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

16:00Kasımpaşa - Alanyaspor -:-
19:00Akhisar Belediye - Galatasaray -:-
19:00Antalyaspor - Sivasspor -:-

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

16:30Eskişehirspor - Gazişehir FK -:-
19:30Afjet Afyonspor - Balıkesirspor -:-
19:30Altay - Giresunspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

15:30Kirsehir Belediyespor - Elaziz Bld. -:-

UKRAYNA: Premier League

17:00Dyn. Kyiv - Desna -:-
17:00Shakhtar - Ch. Odessa -:-
19:30Vorskla - Zorya -:-

UKRAYNA: Persha Liga

16:00Obolon Brovar Kyjev - Kramatorsk -:-
16:00Rukh Vynnyky - Hirnyk-Sport -:-
17:00Inhulets - Volyn Lutsk -:-
18:00Prykarpattya - Ahrobiznes Volochysk -:-

UKRAYNA: Druha Liga

16:00Nyva Ternopil - Nyva Vinnytsya -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

22:00KesildiLiverpool M. - Club Nacional 0:1
22:00Boston River - Rampla Juniors -:-
22:00Cerro CA - Racing Montevideo -:-
22:00Penarol - CA Torque -:-
22:00River Plate - Defensor Sp. -:-
00:30Wanderers - Progreso -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

23:00Carabobo - Aragua 0:0
18:00La Guaira - Trujillanos -:-
22:30Atl. Venezuela - Mineros -:-
22:30Dep. Tachira - Portuguesa -:-
23:00Estudiantes Caracas - Puerto Cabello -:-
23:00Zulia - Metropolitanos -:-

VİETNAM: V-Ligi

13:00ErtelendiBHTS Quang Nam - Than Quang Ninh -:-
13:00ErtelendiCan Tho - Hai Phong -:-
13:00ErtelendiKhanh Hoa - Ho Chi Minh -:-
13:00ErtelendiSong Lam Nghe An - Thanh Hoa -:-
14:00ErtelendiNam Dinh - Gia Lai -:-
14:00ErtelendiSai Gon FC - Da Nang -:-

YENİ ZELANDA: National League Women

03:00Northern Football K - Southern United K -:-
05:00Central Football K - Capital Football K -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi

16:00Xanthi - OFI Crete -:-
19:00Panathinaikos - Levadiakos -:-
20:30PAOK - AEK -:-

ZAMBİYA: Super League

14:00Lusaka Dynamos - Power Dynamos -:-
16:00Kabwe Youth Academy - Zanaco -:-
16:00Red Arrows - Nkana -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan