YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: Carolina Challenge Cup

01:00Charleston - Columbus Crew 1:2
03:30Atlanta United - Minnesota 1:1

ALMANYA: Regionalliga Batı

21:30Wattenscheid - Dortmund II -:-

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

22:00TV Herkenrath - VfL Vichttal -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

23:00ErtelendiSacachispas - Barracas Central -:-
03:05Def. de Belgrano - Talleres (R.E) 1:1
23:00Comunicaciones - Deportivo Espanol -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

23:00Argentino de Quilmes - Club Lujan -:-
23:00Def. de Cambaceres - Sportivo Italiano -:-
23:00Defensores Unidos - Central Cordoba -:-
23:00Dock Sud - El Porvenir -:-
23:00Justo Jose de Urquiza - Deportivo Merlo -:-
23:00Laferrere - Canuelas -:-
23:00Leandro N. Alem - Berazategui -:-
23:00Midland - Ituzaingo -:-
23:00San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
23:00Sportivo Barracas - Deportivo Armenio -:-
reklam

AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar

19:00Lok. Moscow - Nice -:-
21:00Atl. Madrid - FC Copenhagen -:-
21:00Dyn. Kiev - AEK -:-
21:00Lazio - FCSB -:-
21:00Plzen - Partizan -:-
21:00RB Leipzig - Napoli -:-
21:00Sporting - FC Astana -:-
21:00Villarreal - Lyon -:-
21:00Zenit Petersburg - Celtic -:-
23:05AC Milan - Ludogorets -:-
23:05Arsenal - Östersunds -:-
23:05Atalanta - Dortmund -:-
23:05Ath. Bilbao - Sp. Moscow -:-
23:05Braga - Marsilya -:-
23:05Salzburg - Real Sociedad -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

12:15Bentleigh - Dandenong -:-

BREZİLYA: Campeonato Baiano

02:30Fluminense de Feira - Bahia De Feira 0:2
21:00Jacuipense - Vitoria 0:1

BREZİLYA: Campeonato Brasiliense

00:00Paracatu - Luziania 1:1

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Rio Kupası

01:30Flamengo - Madureira 4:0
23:00Cabofriense - Boavista -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho

01:30Novo Hamburgo - EC Cruzeiro 0:0

BREZİLYA: Campeonato Matogrossense

02:00ErtelendiAraguaia - Acao -:-

BREZİLYA: Campeonato Paulista

03:45Ituano - Sao Paulo 2:1

BREZİLYA: Campeonato Pernambucano - İlk etap

02:00Academica Vitoria - Central SC 1:0
03:45Belo Jardim - Sport Recife 0:0

BREZİLYA: Campeonato Potiguar - İkinci etap

02:00Assu RN - Potiguar 1:1
03:00ABC - Santa Cruz de Natal 1:0

BREZİLYA: Campeonato Sul-Matogrossense

03:10Operario MS - Kosta Rika 2:3

BREZİLYA: Copa do Brasil

01:30Atletico-PR - Tubarao 5:4
01:30Londrina - Ceara 1:2
01:30Remo - Internacional 1:2
02:30Bragantino - AE Altos 1:0
02:30Criciuma - Cianorte 1:2pen
02:30Figueirense - Oeste 2:1
02:30Goias - Boa 1:0pen
03:30Cuiaba Esporte - Aparecidense 3:1
03:45Botafogo PB - Atletico-MG 0:4
03:45Ponte Preta - Internacional de Limeira 1:0

BREZİLYA: Copa Verde

02:30Real Desportivo - SD Sparta 1:2pen
02:30Santos AP - Acreano 2:1
03:30Luverdense - Corumbaense 3:2
03:30Rio Branco - Sao Raimundo RR 2:2

BREZİLYA: Copa do Nordeste

01:00Ferroviario - Globo 0:0
01:30CSA - Salgueiro 1:1

CEBELİTARIK: Premier Division

22:30Mons Calpe - Manchester 62 -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

01:00DC United (Usa) - Jacksonville A. (Usa) 2:1
14:00Kristiansund (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
16:30Din. Moskova (Rus) - Akhmat Grozny (Rus) -:-
18:00Rosenborg (Nor) - Krasnodar (Rus) -:-
20:00Molde (Nor) - Vålerenga (Nor) -:-
20:00Strømmen (Nor) - Skeid (Nor) -:-
21:00Balerna (Sui) - Lugano (Sui) -:-

DÜNYA: Mobile Mini Sun Cup

00:00New York Red Bulls - Portland Timbers 1:4
03:00Houston Dynamo - Phoenix Rising 1:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura

00:15Aguila - Audaz 1:1
00:30Municipal Limeno - Chalatenango 3:2
04:00Luis Angel Firpo - Dragon 1:1
04:00Metapan - Pasaquina 2:2
04:00Sonsonate - FAS 1:3

FİLİSTİN: West Bank League

18:00Shabab Al Khader - Albirah -:-
18:00Shabab Alsamu - Thagafi Tulkarm -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Elemeler

03:45Club Nacional (Uru) - Banfield (Arg) 1:0
03:45J. Wilstermann (Bol) - Vasco (Bra) 4:1pen

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana

01:15Lanus (Arg) - Sporting Cristal (Per) 4:2

GÜNEY AMERİKA: Recopa Sudamericana

03:45Gremio - Independiente 1:0pen

HİNDİSTAN: ISL

17:30Mumbai City - North East Utd -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura

00:00Marathon - Juticalpa 2:1
04:00Platense - Real Espana 1:1

IRAK: Süper Lig

14:00Al Hussein - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
14:30Al Wasat - Naft Missan -:-
14:30Zakho - Al Kahraba -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup

15:00Cardiff U23 - Blackburn U23 -:-
22:00Aston Villa U23 - Ipswich U23 -:-

İNGİLTERE: WSL 2 Women

22:30Durham K - Sheffield K -:-
22:30Tottenham K - Watford K -:-
22:45Brighton K - Oxford Utd K -:-

İSKOÇYA: Highland League

23:00Clachnacuddin - Brora Rangers 3:2

İSPANYA: Tercera Division

19:00Malagueno - Loja -:-

İZLANDA: Lig Kupası

21:40Njardvik - Vikingur Reykjavik -:-

JAMAİKA: Premier League

23:30Humble Lions - Portmore -:-

KOLOMBİYA: Copa Aguila

03:45Valledupar - Real Cartagena 1:2
22:00Tigres - Barranquilla -:-
22:30Fortaleza - Pereira -:-
00:00Cortulua - Real Santander -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

00:00Grecia - Limon 1:1
05:00Santos De Guapiles - Carmelita 1:1

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi

04:00Saprissa - Club America 1:5
04:00Tauro - FC Dallas 1:0
06:00Motagua - Tijuana 0:1

LÜBNAN: Premier Lig

17:00Safa - Al Ansar -:-

MEKSİKA: Copa Mexico - Clasura

01:00Zacatecas Mineros - Toluca 3:4
04:00Tampico Madero - Veracruz 1:1
05:30U.N.A.M. - Lobos BUAP 4:1
06:06Pachuca - Celaya 1:0

MISIR: Premier Lig

18:00Al Ittihad - Enppi -:-
21:00Al Nasr - Zamalek -:-

NİGER: Ligue 1

16:15Racing FC de Boukoki - Entente -:-
18:15Nigelec - Akokana -:-

PANAMA: LPF - Clasura

03:00ErtelendiTauro - Atl. Veraguense -:-

RUSYA: FNL Cup - Klasman playoffları

44'FK Chayka - Krasnodar 2 0:0
13:45M. Saransk - Ararat Moscow -:-
16:30F. Voronezh - Lokomotiv-Kazanka -:-
18:00Chertanovo M. - Tyumen -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:30Gaadiidka - Heegan -:-

SURİYE: Premier League

15:00Al Jaish - Al-Ittih.Aleppo -:-
15:00Al Nawaeir - Al Wahda -:-

ŞİLİ: Primer B

00:30Valdivia - Melipilla -:-

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

16:00Boluspor - Erzurum BB -:-
19:00Adanaspor - Adana Demirspor -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Al Yarmouk - Al Ahli -:-
19:30Al Jazeera Amman - Al Buqaa -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan