YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ALMANYA: Bundesliga

21:30Hoffenheim - Hannover -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

19:30Bielefeld - Kaiserslautern -:-
19:30Bochum - Aue -:-

ALMANYA: 3. Liga

20:00Unterhaching - Aalen -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

20:00Oberhausen - RW Essen -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

19:30TSV Steinbach - Stadtallendorf -:-
20:00Elversberg - Worms -:-
20:00Offenbach - Stuttgart II -:-
reklam

ALMANYA: Regionalliga Bayern

19:15Eichstatt - Ingolstadt II -:-
19:15Pipinsried - Seligenporten -:-
20:00Burghausen - Nurnberg II -:-
20:30Memmingen - Buchbach -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

19:30Barleben - Sandersdorf -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

20:00Inter Turkspor Kiel - Neumunster -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

19:45Dassendorf - Hamburger SV III -:-
20:30TuS Osdorf - Pinneberg -:-
20:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

20:00Brinkumer - Schwachhausen -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Pirmasens - Trier -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

19:15Erlangen - Wurzburger Kickers II -:-
19:30Aschaffenburg - Eltersdorf -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

19:00Schwaben Augsburg - Rain/Lech -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

20:30Reutlingen - 1. Goppinger Sportverein 1895 -:-
20:30Walldorf II - Neckarsulmer -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

21:30Berazategui - Canuelas -:-
21:30Def. de Cambaceres - Dock Sud -:-
21:30El Porvenir - Excursionistas -:-
21:30Ituzaingo - Justo Jose de Urquiza -:-
21:30Midland - Leandro N. Alem -:-
21:30Sportivo Barracas - Argentino de Quilmes -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar

12:50Newcastle Jets - Melbourne City -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

13:15Avondale FC - Northcote City -:-
13:15Pascoe Vale - Port Melbourne Sharks -:-
13:30Green Gully - Bentleigh -:-

AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi

13:30Centenary Stormers - Brisbane K. -:-

AVUSTRALYA: NPL South Australian

13:45Adelaide Comets - South Adelaide -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

12:00Redlands - Western Pride -:-

AVUSTURYA: Erste Liga

19:30A. Lustenau - Innsbruck -:-
19:30BW Linz - Kapfenberg -:-
19:30Ried - Liefering -:-
19:30Wattens - FAC Wien -:-
21:30Hartberg - Neustadt -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

18:00St. Polten (Am) - Amstetten -:-
20:00Bruck Leitha - Neusiedl -:-
20:00Parndorf - Admira (Am) -:-
20:00Rapid (Am) - Wiener -:-
20:30Mannsdorf - Stadlau -:-
20:30Traiskirchen - Ebreichsdorf -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Central

19:55Vorwarts Steyr - Sturm Graz (Am) -:-
20:00A. Klagenfurt - Bad Gleichenberg -:-
20:00Allerheiligen - Deutschlandsberger -:-
20:00Gleisdorf - AC Wolfsberger (Am) -:-
20:00Vocklamarkt - Florian -:-
20:00Weiz - Kalsdorf -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Batı

20:00Johann - Saalfelden -:-
20:00Kufstein - Innsbruck (Am) -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

18:00Zira - Qarabag -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları

21:30Genk - Club Brugge -:-

BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı

21:00St. Liege K - RSC Anderlecht K -:-
21:30Gent K - Genk K -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

17:30FC Minsk - Brest -:-
19:45Gomel - Isloch Minsk -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

20:00Zeljeznicar - Zrinjski -:-

BREZİLYA: Copa do Nordeste - Elemeler

01:15America-RN - Confianca 0:2

BREZİLYA: Copa do Nordeste - Playofflar

03:45Botafogo PB - Bahia 1:2

BULGARİSTAN: Parva Liga - Şampiyona Playoffları

20:00Vereya - Ludogorets -:-

BULGARİSTAN: Parva Liga - Düşme Grubu

17:30Septemvri Sofia - Dunav Ruse -:-

BURUNDİ: Ligue A

16:00Ngozi City - Delta Star -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

21:30Mons Calpe - Lynx -:-

CEZAYİR: 1.Küme

18:00MC Alger - Bel Abbes -:-
18:00Setif - Hussein Dey -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

19:00Dukla Prag - Brno -:-
19:00Jihlava - Mlada Boleslav -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

18:00Valasske Mezirici - Prostejov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

19:00FC Cheb - Stara Role -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

19:30Batov - Velke Karlovice -:-

DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları

20:00Horsens - FC Copenhagen -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

03:00Saint Kitts ve Nevis - Jamaika 1:3
12:00Özbekistan - Kuzey Kore -:-

ENDONESYA: Liga 1

11:30Arema - Persipura -:-
14:30Pusamania Borneo - Madura United -:-

ESTONYA: Meistr ligi

19:30Kalju - Narva -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

22:00Safi - FUS Rabat -:-

FRANSA: Lig 1

21:45Montpellier - St. Etienne -:-

FRANSA: Lig 2

21:00Bourg Peronnas - Brest -:-
21:00Chateauroux - Auxerre -:-
21:00GFC Ajaccio - Orleans -:-
21:00Le Havre - AC Ajaccio -:-
21:00Nancy - Tours -:-
21:00Quevilly Rouen - Valenciennes -:-
21:00Reims - Niort -:-
21:00Sochaux - Lorient -:-

FRANSA: National

21:00Avranches - Sannois -:-
21:00Beziers - Lyon Duchere -:-
21:00Cholet - Boulogne -:-
21:00Consolat - Rodez -:-
21:00Grenoble - Les Herbiers -:-
21:00Laval - Chambly -:-
21:00Pau - Dunkerque -:-

FRANSA: National 2 - Group A

19:30Bergerac - Monaco II -:-

FRANSA: National 2 - Group B

17:00Paris SG II - Annecy -:-

FRANSA: National 2 - Group C

21:00JA Drancy - Bastia-Borgo -:-

GALLER: Premier League - Düşme Grubu

21:30Aberystwyth - Newtown -:-
21:30Barry - Carmarthen -:-
21:30Prestatyn - Llandudno -:-

GALLER: Premier League - Şampiyona Playoffları

21:30Bala Town - Bangor City -:-
21:30Druids - Connah's Q. -:-
21:30TNS - Cardiff Metropolitan -:-

GALLER: Division 1

21:30Port Talbot - Cambrian & Clydach -:-

GALLER: Cymru Alliance

22:00Gresford - Caernarfon -:-

GANA: Premier Lig

18:00Aduana Stars - Berekum Chelsea -:-

GİNE: Ligue 1

19:30Fello Star - Renaissance -:-
19:30Horoya - Milo FC -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores

01:15Cruzeiro (Bra) - U. De Chile (Chi) 7:0
01:15River Plate (Arg) - Emelec (Ecu) 2:1
03:30Junior (Col) - A. Lima (Per) 1:0
03:30Penarol (Uru) - Libertad (Par) 2:0
03:30Vasco (Bra) - Racing Club (Arg) 1:1

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

15:30Chikhura - Saburtalo Tbilisi -:-
17:30Din. Tbilisi - Poti -:-
19:30Torpedo Kutaisi - Bolnisi -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Capoise - Cosmopolites -:-
23:00Cavaly - Mirebalais -:-
23:00Petit-Goave - Don Bosco -:-
23:00Racing des Gonaives - Tempete -:-
23:00Racing Haitien - Arcahaie -:-
23:00Sud-Est - Fica -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

19:00Istra 1961 - Zapresic -:-

IRAK: Süper Lig

16:00Al-Hudod - Al Shorta -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

21:45Fulham - Sunderland -:-

İNGİLTERE: Premier League 2 - Terfi Playofflar

21:00Brighton U23 - Middlesbrough U23 -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

14:00Huddersfield U23 - Nottingham U23 -:-
15:00Sheffield Wed U23 - Burnley U23 -:-
17:00Bristol City U23 - Barnsley U23 -:-
15:00Sheffield Utd U23 - Birmingham U23 -:-

İNGİLTERE: 18yaş altı akademik

15:00Newcastle Utd U18 - Middlesbrough U18 -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup - Playofflar

21:00Leicester U23 - Aston Villa U23 -:-
21:00Swansea U23 - Sheffield Utd U23 -:-

İRAN: Pro Lig

15:30Foolad - Tractor-Sazi -:-
15:30Gostaresh - Padideh Khorasan -:-
15:30Meshki Pooshan - Pars Janoobi Jam -:-
15:30Naft Tehran - Zob Ahan -:-
15:30Peykan - Saipa -:-
15:30Sepahan - Esteghlal F.C. -:-
16:30Sanat-Naft - Esteghlal Khuzestan -:-
17:45Persepolis - Sepidrood Rasht -:-

İRLANDA: Premier Division

21:15Cork City - Dundalk -:-
21:45Bray - Limerick -:-
21:45Derry City - Shamrock Rovers -:-
21:45St. Patricks - Bohemians -:-
21:45Waterford - Sligo Rovers -:-

İRLANDA: Division 1

21:45Drogheda - Shelbourne -:-
21:45Galway - Cobh Ramblers -:-
21:45UC Dublin - Wexford -:-

İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları

21:45Aberdeen - Hearts -:-

İSPANYA: LaLiga

22:00Levante - Sevilla -:-

İSPANYA: LaLiga2

22:00Reus Deportiu - Zaragoza -:-

İSPANYA: Tercera Division

21:00Tomelloso CF - Villarrubia -:-
21:15Olimpic Xativa - Silla CF -:-
21:30CD Ardoi - Txantrea -:-
23:00Estrella - Las Palmas C -:-

İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları

16:00Hapoel Afula - H. Nazareth -:-

İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu

16:00H. Bnei Lod - H. Marmorek -:-
16:00H. Kfar Saba - Ramat Hasharon -:-
16:00H. Petah Tikva - Hap. Ramat Gan -:-
16:00M. Herzliya - Ironi Nesher -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00AIK Stockholm - Sirius -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00GAIS - Gefle -:-

İSVEÇ: Division 1, Norra

20:04Västerås SK - Rynninge -:-

İSVEÇ: Division 2, Norrland

20:00Kramfors-Alliansen - Timra -:-

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

20:00Uddevalla - Gauthiod -:-

İSVEÇ: Division 2, Östra Götaland

20:00Hassleholms IF - Solvesborgs -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

21:00Vaduz - Winterthur -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

20:30Schotz - Langenthal -:-

İTALYA: Serie B

20:00Venezia - Palermo -:-
22:00Bari - Entella -:-

İTALYA: Primavera 1

15:30Inter U19 - Lazio U19 -:-

İZLANDA: Pepsideild

23:00Stjarnan - Keflavik -:-
23:00Valur - KR Reykjavik -:-

KATAR: Crown Prince Cup

19:00Al-Sadd - Al-Duhail -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Apertura

02:00La Equidad - Santa Fe 2:0
04:00America De Cali - Petrolera 2:1

KOLOMBİYA: Copa Aguila

03:45Cucuta - Real Cartagena 2:1

KOLOMBİYA: Liga Aguila Women

00:00Cortulua K - Atletico F.C. K 4:1
01:00America de Cali K - Orsomarso K 3:1

LİBYA: Premier Lig - İkinci etap

17:30Al Madina - Al-Khmes -:-

MALEZYA: Süper Lig

16:00PKNS FC - PKNP -:-
16:00Terengganu - Kedah -:-

MALEZYA: Premier Lig

11:45İptal edildiKuantan - Terengganu 2 -:-
16:00Johor DT II - Felcra -:-
16:00UiTM - PDRM FA -:-

MALTA: Premier Lig - Düşme Grubu

20:00Tarxien - Zejtun Corinthians -:-

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar

04:30Cafetaleros de Tapachula - Leones Negros 1:0

MISIR: Premier Lig

16:45El Raja - Al Ittihad -:-
19:00Ismaily - Al Nasr -:-
21:15Arab Contractors - Misr Elmaqasah -:-
21:15El Entag El Harby - Petrojet -:-

NİKARAGUA: Primera Division - Clausura-Kazananlar

01:00Ferretti - Ocotal 4:2
04:00Juventus Managua - Managua FC 2:2

NORVEÇ: Division 2, avd 1

20:00Raufoss - Stabaek 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

15:00Molde 2 - Drobak-Frogn -:-
19:00Follo - Lokomotiv Oslo -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

19:00Sandefjord 2 - Vindbjart -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

19:00Brodd - Viking 2 -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

00:30Independiente F.B.C. - Diaz -:-

POLONYA: Ekstraklasa - Şampiyona Playoffları

21:30Legia - Korona -:-

POLONYA: Ekstraklasa - Düşme Grubu

19:00Arka - Piast -:-

POLONYA: Division 1

21:45Odra Opole - Chrobry Glogow -:-

POLONYA: Division 2

18:00Gwardia Koszalin - ROW Rybnik -:-
18:00S. Wola - Garbarnia -:-
18:30LKS Lodz - Warta -:-
20:00Pruszkow - Wisla Pulawy -:-

POLONYA: III Liga - Group I

20:30LKS Lomza - Polonia W. -:-

POLONYA: III Liga - Group III

19:00Skra - Falubaz Zielon. -:-

POLONYA: Central Youth League

12:00Arka U19 - Podbeskidzie U19 -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

22:30Guimaraes - Moreirense -:-

RÉUNİON: Regionale 1

19:30Saint-Pauloise - Tamponnaise -:-

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

20:45Voluntari - Juventus Bucuresti -:-

RUANDA: National Football league

16:30Kiyovu - Miroplast -:-

RUSYA: PFL - East

09:00Sakhalin - Komsomolsk -:-
12:00Chita - Omsk -:-
13:00Zenit Irkutsk - Dynamo Barnaul -:-

RUSYA: PFL - West

18:00Luki-Energiya - Pskov -:-
18:00Vladimir - Chertanovo M. -:-

RUSYA: Youth League

11:00Arsenal Tula U21 - Anzhi U21 -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

17:30Backa Topola - Teleoptik -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Din. Vranje -:-
17:30Jagodina - Radnicki Pirot -:-
19:00Metalac - Bezanija -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

18:00B. Nova Ves - Šarišské Michalany -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:00Heegan - Horseed -:-

SUDAN: Premier Lig

17:00Al Merreikh Club Nyala - Ahli Khartoum -:-
17:00Wad Hashim Sennar - Merreikh El-Fasher -:-

SURİYE: Premier League

16:00Al Mohafaza - Hottin -:-
16:00Al Taliya - Al Nawaeir -:-
16:00Herafio Halab - Al Karamah -:-
16:00Tishreen - Al-Ittih.Aleppo -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig - Düşme Grubu

19:10Al-Raed - Al-Kawkab -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

15:00Mbeya City - Singida United -:-
15:00Njombe Mji - Ndanda -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

17:30Bizertin - Sfaxien -:-
17:30Club Africain - Metlaoui -:-
17:30Etoile Sahel - CO Medenine -:-
17:30Gabes - Ben Guerdane -:-
17:30Monastir - Stade Gabesien -:-
17:30Stade Tunisien - Kairouanaise -:-
17:30Zarzis - Esperance Tunis -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

20:00Göztepe - Karabükspor -:-

TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga

15:00FC Asgabat - FC Balkan -:-

UGANDA: Premier League

16:00Vipers - Kampala City -:-
16:30Police - Onduparaka FC -:-

UKRAYNA: Premier League - Şampiyona Playoffları

17:00Mariupol - Shakhtar -:-

UKRAYNA: Persha Liga

18:00Volyn Lutsk - Helios -:-

UKRAYNA: Druha Liga

16:00Zhytomyr - Bukovyna -:-
17:00Dnipro - M. Zaporozhye -:-
17:00Tavriya - Inhulets 2 -:-
17:30Real Pharma - Sudnobudivnyk Mykolaiv -:-
18:00Ivano-Frankivsk - Nyva Ternopil -:-

UKRAYNA: Youth League - Kazananlar etabı

14:00Karpaty U21 - Oleksandriya U21 -:-

UKRAYNA: Youth League - Kaybedenler etabı

13:00Stal Kamianske U21 - Ch. Odessa U21 -:-
14:00Zirka Kropyvnytskyi U21 - Olimpik Donetsk U21 -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Al Hussein - Al Buqaa -:-
19:30Al Wehdat - Aqaba -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan