YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

23:00Atlanta United - Columbus Crew 3:1
02:30DC United - New England Revolution 2:0
05:00Los Angeles FC - Colorado Rapids 2:0

ABD: USL

00:00Swope Park - Reno 3:3
05:00Portland 2 - Seattle 2 4:1

ALMANYA: DFB Pokal

19:30Braunschweig - Hertha -:-
19:30Cottbus - Freiburg -:-
19:30Paderborn - Ingolstadt -:-
21:45Furth - Dortmund -:-

ARJANTİN: Superliga

23:45San Lorenzo - Lanus 2:2
02:00Racing Club - Velez Sarsfield 2:0
21:30Estudiantes - Boca Juniors -:-
23:45San Martin Tucuman - Union Santa Fe -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

21:30Deportivo Espanol - Talleres (R.E) -:-
21:30San Telmo - Fenix -:-
reklam

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

21:30Deportivo Merlo - Club Lujan -:-
21:30Villa San Carlos - Sportivo Barracas -:-

ASYA: Asian Games Women

14:30Hong Kong K - Kuzey Kore K 0:8
14:30Tacikistan K - Çin K 0:16

ASYA: Asya Oyunları

12:00İran U23 - Myanmar U23 0:2
12:00Kuzey Kore U23 - Suudi Arabistan U23 3:0
15:00Endonesya U23 - Hong Kong U23 3:1
15:00Güney Kore U23 - Kırgızistan U23 1:0
15:00Malaysia U23 - Bahreyn U23 2:3
15:00Tayvan U23 - Laos U23 0:2

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

18:15Torpedo Minsk - Gomel -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

23:00Bolivar - Blooming 3:0
00:15U. Sucre - Sport Boys 1:1
02:30Oriente Petrolero - J. Wilstermann 1:1

BOSNA HERSEK: Premier Lig

21:00Siroki Brijeg - Sloboda -:-

BREZİLYA: Serie A

01:00America MG - Fluminense 0:0
01:00Sao Paulo - Chapecoense-SC 2:0

BREZİLYA: Serie C - Playofflar

23:00Santa Cruz - Operario 1:0
01:00Botafogo PB - Botafogo SP 1:0

BULGARİSTAN: Parva Liga

20:30Vereya - Bistritsa -:-

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00CSKA 1948 Sofia - Montana -:-
19:00Ludogorets II - Chernomorets Balchik -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

21:30Glacis United - Europa FC -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

19:00Sigma Olomouc - Ostrava -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

14:00Jihlava U21 - Karvina U21 3:1
14:00Pribram U21 - Liberec U21 2:2
32'Plzen U21 - Ceske Budejovice U21 1:2

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Horsens - Aalborg -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

23:00Delfines Del Este - Cibao 0:4
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja 1:0
23:00San Cristobal - Moca 0:2
23:30Atlantico - Atletico San Francisco 1:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

45+'M. Ironi Kiryat (Isr) - Hapoel Kaukab (Isr) 1:2

DÜNYA: Bayanlar 20 yaş altı dünya kupası - Playofflar

32'İngiltere U20 K - Japonya U20 K 0:2
20:30Fransa U20 K - İspanya U20 K -:-

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

01:00Emelec - Dep. Cuenca 1:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:00Pasaquina - Santa Tecla 0:1
00:15Alianza FC - Audaz 2:1

ESTONYA: Esiliiga

76'Keila JK - Rakvere 0:2
19:00Elva - Levadia U21 -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30Lahti - Rovaniemi -:-
18:30SJK - Ilves -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30KTP - KPV -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30Honka Akatemia - KaPa -:-

FRANSA: Lig 2

21:45Metz - AC Ajaccio -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

23:30Guastatoya - Coban Imperial 2:2

GÜNEY KORE: K League 2

13:30Bucheon - Daejeon 1:1
13:30Busan - Seongnam 2:0

GÜNEY KORE: WK League Women

13:00Gumi Sportstoto K - Boeun Sangmu K 2:0
13:00Hwacheon K - Changnyeong K 4:0
13:00Seoul K - Incheon Hyundai Steel K 2:2
13:00Suwon FMC K - Gyeongju K 1:2

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

19:00ErtelendiTorpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong AZ - Almere -:-

HOLLANDA: Reserve League

15:00Jong Den Haag - Jong Feyenoord 2:1
15:00Jong Zwolle - Jong Heracles 1:1
19:30Jong Achilles 29 - Jong FC Emmen -:-
19:30Jong Cambuur - Jong Heerenveen -:-
19:30Jong De Graafschap - Jong Nijmegen -:-
19:30Jong Excelsior - Jong Dordrecht -:-
19:30Jong FC Eindhoven - Jong Nac Breda -:-
19:30Jong G.A. Eagles - Jong FC Twente -:-
19:30Jong Roda - Jong Waalwijk -:-
19:30Jong Willem II - Jong Sittard -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

01:00Motagua - Olimpia 0:1

İNGİLTERE: Premier League

22:00Crystal Palace - Liverpool -:-

İNGİLTERE: Kuzey Premier Ligi

21:45Basford - Hednesford -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

71'Norwich U23 - Reading U23 2:2
21:00Arsenal U23 - Brighton U23 -:-
21:00Blackburn U23 - Chelsea U23 -:-
21:00Everton U23 - Leicester U23 -:-
21:00Newcastle U23 - Sunderland U23 -:-
21:00Stoke U23 - Southampton U23 -:-
21:00Swansea U23 - Derby U23 -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

14:00Bristol City U23 - Sheffield Wed U23 5:0
15:00Cardiff U23 - Barnsley U23 2:0
15:00Colchester U23 - Bolton U23 0:2
15:00Coventry U23 - Burnley U23 4:2
15:00Crystal Palace U23 - Crewe U23 2:0
15:00QPR U23 - Nottingham U23 3:3
78'Charlton U23 - Birmingham U23 2:1
74'Millwall U23 - Leeds U23 0:1
21:00Ipswich U23 - Hull U23 -:-

İRAN: Division 1

32'Meshki Pooshan - Khooneh Be Khooneh 1:0

İRLANDA: Premier Division

21:45Sligo Rovers - Dundalk -:-

İSPANYA: LaLiga

23:15Real Madrid - Getafe 2:0
21:00Valencia - Atl. Madrid -:-
23:00Ath. Bilbao - Leganes -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Las Palmas - Reus Deportiu 2:0
21:00Gimnastic - Tenerife -:-

İSRAİL: Toto Kupası - Playofflar

21:00H. Haifa - M. Haifa -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Göteborg - Östersunds -:-
20:00Hammarby - Örebro -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00Degerfors - Norrby -:-
20:00Gefle - Brage -:-
20:00Östers - IK Frej -:-
20:00Värnamo - Orgryte -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Ljungskile - Husqvarna -:-

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

20:00Trollhättan - Vanersborgs IF -:-

İTALYA: Serie A

21:30Atalanta - Frosinone -:-

İZLANDA: Pepsideild

21:00Breidablik - Valur -:-
21:00Fjolnir - Vikingur Reykjavik -:-

İZLANDA: Inkasso-deildin

21:00Olafsvik - Throttur -:-

KENYA: Premier League

11:00Wazito - Chemelil 0:0

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

00:00Ind. Medellin - Aguilas 1:0
01:15Millonarios - Dep. Cali 0:0
02:00Huila - Once Caldas 1:2
04:00Jaguares de Cordoba - Santa Fe 0:0

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

23:00Barranquilla - U. Magdalena 1:2
23:00Llaneros - Bogota 1:1
23:30Atletico F.C. - Popayan 1:2

KOSOVA: Superliga

20:45Prishtina - Gjilani -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

00:00Guadalupe - Santos De Guapiles 2:1
00:05Limon - Alajuelense 0:1
01:00Zeledon - Saprissa 0:2

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

21:00ErtelendiFola - Dudelange -:-

MEKSİKA: Primera División - Apertura

02:00Santos Laguna - Tigres 3:1

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

00:00Club America K - U.N.A.M. K 0:1
00:00Monarcas Morelia K - Guadalajara K -:-

MOLDOVA: Ulusal Lig

20:00Milsami - S. Tiraspol -:-

NORVEÇ: Eliteserien

20:00Bodo/Glimt - Odd -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

19:00Stabaek 2 - Raufoss -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

19:00Brattvag - Vålerenga 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

18:00Drobak-Frogn - Molde 2 -:-
19:00Lokomotiv Oslo - Follo -:-
20:00Kristiansund 2 - Traeff -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

19:30Valdres - Lillestrom 2 -:-
21:00Strømsgodset 2 - Eidsvold -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

19:00Pors Grenland - Donn -:-
19:00Vindbjart - Sandefjord 2 -:-
20:00Start 2 - Uradd -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

18:00Fana - Brann 2 -:-
20:00Viking 2 - Brodd -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

20:00Levanger 2 - Tynset -:-

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Miguelito - San Francisco 1:2

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

01:30Sp. Luqueno - Deportivo Santani 1:0
00:00Dep. Capiata - Diaz -:-

PERU: Primera División - Apertura

00:00U. de Deportes - Garcilaso 0:1
02:15Sport Rosario - Sport Boys 1:1
23:30Union Comercio - Cajamarca -:-

PERU: Segunda Division

23:00Grau - Cesar Vallejo 1:0
23:30Carlos Manucci - Alianza Atl. 2:1
23:30Santa Rosa - Juan Aurich 2:1
23:45Willy Serrato - Sport Loreto 1:4

POLONYA: Ekstraklasa

19:00Slask - Pogon Szczecin -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

22:15Guimaraes - Feirense -:-

ROMANYA: Liga 1

18:00FC Hermannstadt - Voluntari -:-
21:00U Craiova 1948 CS - Concordia -:-

RUSYA: Premier Ligi

19:30Din. Moskova - Ufa -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

21:00Trayal Krusevac - Buducnost Dobanovci -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30U. Catolica - Curico Unido 2:1

ŞİLİ: Primer B

02:00Rangers - Cobreloa 1:1

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

21:45Kasımpaşa - Başakşehir -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Club Nacional - Progreso 1:0

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

23:00Zulia - Carabobo 2:1
00:00Dep. Tachira - Monagas 0:1
00:00Mineros - Estudiantes M. 2:1
01:00Puerto Cabello - Caracas 2:0
01:00Zamora - Estudiantes Caracas 2:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan